Įkraunama...
Įkraunama...

Kopija ar originalas?

murzinyte, nereikia dramatizuoti mirksiukas.gif
Ir nesupratau vieno dalyko - kodėl mergina, galinanti kažką, turėtų imti daryti kitaip, jei atsirado nauja, daranti irgi panašius darbukus? Tai lai ta nauja ir galvoja kažką kito biggrin.gif Ir aplamai - darbštuolės lietuvės, kaip sau norit tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2007 03 23, 17:09)
Antra vertus, dauguma vistiek perka iš jau pamėgto žmogaus, iš bet ko perka dažniau tas, kam reikia kokio vieno kito darbelio.

drinks_cheers.gif vissikai tau pritariu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jutare @ 2007 03 23, 17:14)
murzinyte, nereikia dramatizuoti mirksiukas.gif
Ir nesupratau vieno dalyko - kodėl mergina, galinanti kažką, turėtų imti daryti kitaip, jei atsirado nauja, daranti irgi panašius darbukus? Tai lai ta nauja ir galvoja kažką kito biggrin.gif Ir aplamai - darbštuolės lietuvės, kaip sau norit tongue.gif

cia nebutina daryti kazka kito,bet gi galima ieskoti nauju ideju,tai kam kurti,jei kuryba issisemusi,reikai judeti i prieki,o tie kas tam paciam forume daro kazka panasaus irgi nesedes manau vietoj,kad islaikyti klientu rata....cia tam kad samanom neapaugtumet biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2007 03 23, 16:18)
cia nebutina daryti kazka kito,bet gi galima ieskoti nauju ideju,tai kam kurti,jei kuryba issisemusi,reikai judeti i prieki,o tie kas tam paciam forume daro kazka panasaus irgi nesedes manau vietoj,kad islaikyti klientu rata....cia tam kad samanom neapaugtumet  biggrin.gif  mirksiukas.gif


nu nemačiau dar nei vienos, kuri kažko naujo nedarytų biggrin.gif Bet negi smagu ateiti ir siūlyti tai, ką kažkas jau daro? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2007 03 23, 17:33)
nu nemačiau dar nei vienos, kuri kažko naujo nedarytų biggrin.gif Bet negi smagu ateiti ir siūlyti tai, ką kažkas jau daro? biggrin.gif

na as asmeniskai to gal ir nedaryciau,ne vien del to,kad neturiu tam laiko,kantrybes ir noro,bet ir del to,kad nera cia labau jau daug tolerantisku zmoniu,kurie elgiasi kaip amzi vaikai isvyde toki atveji...sm dar ne visas pasaulis,bent jau man,bet regis kitoms cia aukso kasyklos,todel ir vyksta tokie apsurdiski abrniai be jokios ateities,gi pries vejo malunus nepakovosit...ir taip yra visur ir visada bus,ir pacios is interneto semiates minciu... mirksiukas.gif
Atsakyti
matau, kad tikrai beprasmiška diskutuoti biggrin.gif Nes kalbam apie skirtingus dalykus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(VITA_V @ 2007 03 23, 11:45)
Linada, matyt ne visi supranta, kad cia kalbama apie morale, o ne apie teises smile.gif

Manau, kad tai labai susiję dalykai mirksiukas.gif ...ir nereikia taip dramatizuot mano posto, nes apie mokesčius parašiau tik kaip pvz. Juk visas gyvenimas - kaip zebras - ir juodas, ir baltas. Viskas greta - sąžinė, apgavystės... moralu - amoralu. Tiesiog tokia realybė - vieni ieško, kaip prasisukt, užsidirbt (sąžiningai ar ne), kiti ieško kaip greičiau, pigiau ir patogiau....
Nepykit už mano pasisakymus, nes pritariu tai daugumai, kuri mano, kad neverta dėl to gadintis nervų ir ieškot teisybės. Suprantu, kad nemalonūs tokie dalykai, kai kas nors pasisavinama, pati irgi nemėgstu, kai vagiamos idėjos ir dar iš to uždirbami pinigai.
...ir nematau nieko blogo, kad atsirado ši tema ir užvirė diskusija. Labai netgi įdomių, argumentuotų nuomonių perskaičiau thumbup.gif juk tam ir yra forumas... tik labai norėtųsi, kad tolerantiškai būtų priimama kiekviena nuomonė ir nekiltų
box.gif bash.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2007 03 23, 17:42)
matau, kad tikrai beprasmiška diskutuoti biggrin.gif Nes kalbam apie skirtingus dalykus tongue.gif

taip yra todel,kad kiekvienam skirtingi dalykai yra aktualus .normalu...tiesiog as nematau sios temos ateities,na gal tik pasispjaudymas nuodais pades blogas mintis nuvyti kuo giliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2007 03 23, 16:14)
murzinyte, nereikia dramatizuoti mirksiukas.gif



Tai čia reikia manau į visas čia pasisakančias kreiptis , ne tik į mane tongue.gif
Atsakyti
Kaip vaiku darzely... bigsmile.gif
Nematau nieko blogo, gedingo ar pan. ir nelabai isivaizduoju kame cia plagijavimas? Kad tomis paciomis/panasiomis technologijomis pagamintas darbas? Ar kad pirma spejo paduot skelbima, tai kitos jau susipraskit, kad nepageidaujamos? Gal kita senai gamino, bet nedrysdavo skelbimo parasyt, o pamacius ir pati parase. Ar kad pabandzius gaminti patiko, "uzsikabino" zmogus ir taip pat uzsidirba sau kelis litus? Klijentus "nuvylioja"? biggrin.gif Jei jau tokia tragedija, tai reik prasyt SM, kad padedu "sukurt monopolija" vieno ar kito darbelio kurimui, kad trintu tu nenaudeliu "plagiatoriu" skelbimus ir kaltu jas prie gedos stulpo biggrin.gif kaip dryso ax.gif Juokas pro asaras.
Jei darbas patrauklus, kokybiskas, kodel turetu nepatikt, kodel turetu jo nepirkt? Idomiai atrodo "paguodimai", kad vistiek daugiau pirks is senuju darbstuoleliu. Gal taip ir yra, nezinau, bet as tai perku is tu, kuriu darbelis man patiko tuo momentu ir man neidomu kelinta ji pasiskelbe. Gal cia tik as tokia iskasena taip galvoju, nepretenduoju i absoliucia tiesa biggrin.gif Sutinku, kad uzgauna savimeile, kai pamatai, jog atsiranda konkurentu, bet... konkurencija vercia pasitempti. Bent man taip atrodo.
Paprastas pavyzdys 4u.gif uzsimaniau as vieno rankdarbio, parasau, paprasau... man sako, dabar darbu turiu daug, tai balandzio pradzioj tik galeciau padaryt. Truputi nuliudau, nes, kaip ir bet kuri kita moteris, pamaciau ir uzsimaniau dabar, va balius arteja, jau kaaaip reikia, nors uzsimusk lotuliukas.gif Visa laime, kad buvo ir kita moteryte, ji buvo laisvesne, tai padare man kada reikia thumbup.gif ir ejau i baliu pasipuosus thumbup.gif Man jokio skirtumo kuri padare, man svarbu, kad toks, kokio norejau ir kada norejau. Nieko neturiu pries ta, kuri negalejo, kodel kitas rankas sudejes turi laukt kol as kazko uzsinoresiu. Linkiu kuo geriausios sekmes abiems. Bet man paciai labai gerai, kai ne vienas zmogus daro panasius darbelius, galiu rinktis, galiu pasigrozet keliu zmoniu idejomis. As uz konkurencija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adile @ 2007 03 23, 18:44)
Kaip vaiku darzely...  bigsmile.gif
Nematau nieko blogo, gedingo ar pan. ir nelabai isivaizduoju kame cia plagijavimas? Kad tomis paciomis/panasiomis  technologijomis pagamintas darbas?  Ar kad pirma spejo paduot skelbima, tai kitos jau susipraskit, kad nepageidaujamos? Gal kita senai gamino, bet nedrysdavo skelbimo parasyt, o pamacius ir pati parase. Ar kad pabandzius gaminti patiko, "uzsikabino" zmogus ir taip pat uzsidirba sau kelis litus? Klijentus "nuvylioja"? biggrin.gif  Jei jau tokia tragedija, tai reik prasyt SM, kad padedu "sukurt monopolija" vieno ar kito darbelio kurimui, kad trintu tu nenaudeliu "plagiatoriu" skelbimus ir kaltu jas prie gedos stulpo  biggrin.gif  kaip dryso ax.gif Juokas pro asaras.
Jei darbas patrauklus, kokybiskas, kodel turetu nepatikt, kodel turetu jo nepirkt? Idomiai atrodo "paguodimai", kad vistiek daugiau pirks is senuju darbstuoleliu.  Gal taip ir yra, nezinau, bet as tai perku is tu, kuriu darbelis man patiko tuo momentu ir man neidomu kelinta ji pasiskelbe. Gal cia tik as tokia iskasena taip galvoju, nepretenduoju i absoliucia tiesa  biggrin.gif  Sutinku, kad uzgauna savimeile, kai pamatai, jog  atsiranda konkurentu, bet... konkurencija vercia pasitempti. Bent man taip atrodo.
Paprastas pavyzdys 4u.gif  uzsimaniau as vieno rankdarbio, parasau, paprasau...  man sako, dabar darbu turiu daug, tai balandzio pradzioj tik galeciau padaryt. Truputi nuliudau, nes, kaip ir bet kuri kita moteris, pamaciau ir uzsimaniau dabar, va balius arteja, jau kaaaip reikia, nors uzsimusk  lotuliukas.gif Visa laime, kad buvo ir  kita moteryte, ji buvo laisvesne, tai padare man kada reikia thumbup.gif ir ejau  i baliu pasipuosus  thumbup.gif  Man jokio skirtumo kuri padare, man svarbu, kad toks, kokio norejau ir kada norejau. Nieko neturiu pries ta, kuri negalejo, kodel kitas rankas sudejes turi laukt kol as kazko uzsinoresiu. Linkiu kuo geriausios sekmes abiems. Bet man paciai labai gerai, kai ne vienas zmogus daro panasius darbelius, galiu rinktis, galiu  pasigrozet keliu zmoniu idejomis. As uz konkurencija  ax.gif

super pasisakymas wub.gif ,o as cia ta pati per kelis postus vis bandau parasyti doh.gif bet kadangi nemegstu rezti labai jau visko,tai aplinkeliais einu blush2.gif
Atsakyti
na, jau prisiekiau, su kad paskutinį postą rašau hihihi.gif
aš nesuprantu, kur matot puolimą, pavydą, nervus, pasipiktinimą panašiais darbais. aš nesipiktinu, nesiputoju, tik pati noriu suprasti ar tai normalu. jei normalu tai valio assa.gif tik tiek ir norėjosi biggrin.gif vadinasi aš nenormali, kad stengiuosi kažką naujo sugalvoti, to ko forume nėra, išsiskirti, o ne tiesiog einu pasižiūriu ir identiškus darau doh.gif doh.gif ah tas jaunatviškas naivumas smile.gif
o to ko klausiau per 2 žinutes visgi neatsakėt bet tiek to. palaikančioji pusė matyt užsiciklino ant vienų dalykų, prieštaraujanti ant kitų wink.gif ir mato, kad tik piktinamės, bet nemato kodėl.
o kad panašumo neišvengsi, tai tiesa, niekada nebūsi vienas vienintelis. bet panašumas netolygu identiškumui. o būtent apie jį man ir norėjosi pakalbėti, bet matyt nepasiseks mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 24 kovo 2007 - 11:55
QUOTE(linada @ 2007 03 24, 11:43)
aš nesipiktinu, nesiputoju, tik pati noriu suprasti ar tai normalu. jei normalu tai valio assa.gif tik tiek ir norėjosi biggrin.gif vadinasi aš nenormali, kad stengiuosi kažką naujo sugalvoti, to ko forume nėra, išsiskirti, o ne tiesiog einu pasižiūriu ir identiškus darau doh.gif doh.gif ah tas jaunatviškas naivumas smile.gif
o to ko klausiau per 2 žinutes visgi neatsakėt bet tiek to. palaikančioji pusė matyt užsiciklino ant vienų dalykų, prieštaraujanti ant kitų wink.gif ir mato, kad tik piktinamės, bet nemato kodėl.
o kad panašumo neišvengsi, tai tiesa, niekada nebūsi vienas vienintelis. bet panašumas netolygu identiškumui. o būtent apie jį man ir norėjosi pakalbėti, bet matyt nepasiseks mastau.gif


Man atrodo, kad musu visuomenej, tai normalu ax.gif kad ir kaip bebutu pikta.
Del tokiu zmoniu, kurie iesko kazko naujo, stengiasi galvot ir vyksta progresas... tik klausimas kiek laiko isliksi vienintelis toks vienoj ar kitoj aplinkoj... jei tavo darbas idomus, patrauklus, paklausus, visada bus tokiu, kurie kokybiskiau ar prasciau kopijuos. Sugalvoti kazka naujo reikia ne tik laiko, bet ir turet kuo galvot 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adile: 24 kovo 2007 - 12:27