Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

Dabar kai mums jau 5.5men vartomes ir ant pilvo ir ant nugaros, o 4men tai vartemes tik ant sonu. Tiesa pas mus biski itemti ranku ir koju raumenukai del kuriu skyre manstaas ir masazus. Tai galvoju, kad del to mes taip velai pradejom varttis.
Atsakyti
Mazdaug 4-4,5 men. ir mano panelyte bande vartytis, vis makaluodavosi, bet gal per mazai skatinom, tuo uzsiiminejom, tai nustojo visai. 6 men. nesivarte, nesedejo ir aisku nesliauziojo. Po 5 mankstu ir masazu jau vartosi, pasedi, bando atsisesti pati, labai graziai sedi ant puodo(kol nemokejo sedet- reke ir nesedejo). mokom sliauzti. gal...
Atsakyti
Sveikos, mums jau 5 mėn, bet dar nuo pilvuko ant nugarytės apsiversti nesigauna, jau rodos labai nedaug trūksta, užpakaliuką iškeliame, ant šoniuko pavirstame, ir atgal ant pilvo. nuo nugaros ant pilvo, be jokių problemų thumbup.gif . kaip jums su tuo reikaliuku g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Sveika 4u.gif

Mums irgi beveik 5 mėnesiukai ir situacija bemaž ta pati biggrin.gif Nuo nugaros ant pilvo jau mėnuo kaip laisvai vartosi, o va nuo pilvo ant nugaros gal tik porą kartų buvo apsinertęs ir tai atrodo netyčia g.gif Bet man atrodo kad taip ir turi būti ax.gif Kaip kitos mamytės skatina savo mažius verstis?
Atsakyti
QUOTE(Ievius @ 2006 01 28, 11:35)
Sveika  4u.gif

Mums irgi beveik 5 mėnesiukai ir situacija bemaž ta pati biggrin.gif Nuo nugaros ant pilvo jau mėnuo kaip laisvai vartosi, o va nuo pilvo ant nugaros gal tik porą kartų buvo apsinertęs ir tai atrodo netyčia  g.gif Bet man atrodo kad taip ir turi būti  ax.gif Kaip kitos mamytės skatina savo mažius verstis?

mums tai patarė, kad reikia ant grindų patiesti kilimą ir ten leisti vaikui vartytis, nes ant kieto pagrindo jam lengviau, bet aš bijau ant grindų, kad vėjas neperpūstų
Atsakyti
mūsų kelckas šituo įvykiu mus apdovanojo prieš keletą dienų. Gan netikėtai staiga pradėjo vartytis nuo pilvuko ant nugaros. O atvirkščiai tai niekaip. Gal dar mažiukas? blink.gif
Atsakyti
Musu maziukas nuo pilviuko ant nugarytes apsiverte pries pora savaiciu biggrin.gif
bet tai buvo vienintelis kartas kol kas... ax.gif Laukiam wub.gif

Atsakyti
QUOTE(sportininke @ 2006 01 28, 11:48)
mums tai patarė, kad reikia ant grindų patiesti kilimą ir ten leisti vaikui vartytis, nes ant kieto pagrindo jam lengviau, bet aš bijau ant grindų, kad vėjas neperpūstų

Tai va, ir aš ant grindų nenoriu dėt doh.gif O dėl kieto pagrindo tai tiesos yra turbūt, nes mano mažius smarkiausiai ir geriausiai verčiasi lovytėj ant čiužinio kieto g.gif bent jau tikrai geriau nei ant minkštos lovos g.gif
Atsakyti
Pirmą kartą apsivertė 3 mėn., bet tai buvo vienas tik kartas biggrin.gif , o aktyviai vartytis pradėjo nuo 5 mėn. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievius @ 2006 01 28, 13:35)
Tai va, ir aš ant grindų nenoriu dėt doh.gif O dėl kieto pagrindo tai tiesos yra turbūt, nes mano mažius smarkiausiai ir geriausiai verčiasi lovytėj ant čiužinio kieto  g.gif bent jau tikrai geriau nei ant minkštos lovos g.gif


Ant grindų guldydavome nuo 3 mėn. thumbup.gif . Svarbu, kad langai būtų uždaryti, tikrai joks vėjas neperpūs... O kitaip kaip jie vartytis pradės? g.gif Vaikui reikalinga laisvė rolleyes.gif
Atsakyti
jo, lovytėj ant kieto čiužinio ir maniškis geriau vartosi, bet, kad jam ta lovytė darosi per ankšta, tai va laukiu kol dar truputį atšils, nupirksiu kilimuką, specialiai jam thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir žiūrėsim kas gausis
Atsakyti
Mano mazyliui 7 menesiai, o vartytis jis pradejo tik pries savaite, bet uztat dabar vartosi ne ka prasciau uz drauges vaikuti, kuris tai pradejo daryti nuo 5 menesiu. thumbup.gif Siaip as pastebejau, kad jis didelis gudrociukas - nebuvo reikalo ir nesivarte. Budavo pamato koki daikta, pabando apsiversti ir pasiekti, nepasiseka ir pradeda pukseti, o man gaila, tuoj ir paduodu. Taip tesesi iki tol, kol reikalu emesi tetis biggrin.gif Jis taip nenuolaidziavo. Ir ka jus manot? Op ir ant pilvuko, o kai tv pultas rankytej - galima ir atgal. Dar pora tokiu treniruociu ir mes jau vartomes. thumbup.gif
Atsakyti