Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

mes gerai vartytis pradėjome tik neseniai. pirmą kartą nuo nugaros ant pilvo 5 mėn., nuo pilvo ant nugaros 7 mėn. Bet nėra ko stebėtis, juk vaikinas dyčkis 8 mėn. sveria 12,5 kg. thumbup.gif
Atsakyti
jusu vaikai galiunai. musu mergytei 6 men. o tik pries kelias dienas ant sono pradejo verstis. isprasiau masazus, bet jie tik liepos men. apie sliauzima, ropojima ar sedejima jokios minties. reabitologas sake suspes. bet ant koju tvirtai stovi nuo 2 men. nors tiek. ant pilvo guli trumpai ir nenoriai, nebent priesais guletu katinas. visi juokiasi is mano pergyvenimu. o man i kitus bendraamzius paziurejus juokai neima visai, gal kartais viskas prades vystytis sparciai.
Atsakyti
QUOTE(kipse @ 2005 06 19, 22:21)
jusu vaikai galiunai. musu mergytei 6 men. o tik pries kelias dienas ant sono pradejo verstis. isprasiau masazus, bet jie tik liepos men. apie sliauzima, ropojima ar sedejima jokios minties. reabitologas sake suspes. bet ant koju tvirtai stovi nuo 2 men. nors tiek. ant pilvo guli trumpai ir nenoriai, nebent priesais guletu katinas. visi juokiasi is mano pergyvenimu. o man i kitus bendraamzius paziurejus juokai neima visai, gal kartais viskas prades vystytis sparciai.


nesinervuok ir nepergyvenk, pavaikščiosit masažus ir viskas susitvarkys. Mes apie mėnesį lankom poliklinikoje mankšteles tai dabar jau vartomes thumbup.gif Net ketvirtadienį nuo lovos nukritome, o anksčiau kur palieki, ten ir guli thumbup.gif O šliaužt kažką bandom, bet po 2-3 minučių gulėjimo ant pilvo pikstam ir arba verčiames ant nugaros arba rėkiam. blink.gif Aš gydytojos patarta vaiką sėdėdama dažnai persisverusį ant pilvo per koją laikau, jis tada guli ir spyriasi su kojyėmis ir jam įdomu ir lengviau. thumbup.gif
Atsakyti
Mano dukryte vartytis nuo nugaros ant sono pradejo, kai buvo 3,5 men. O nuo nugaros ant pilvo pradejo bandyt verstis kai buvo kelios dienos likusios iki 4 men. O dabar (jai penki men.) nespeju atvertineti - tik paguldau ant nugaros - ji sast ant pilvo:D Bet apsiversti atgal, t.y. nuo pilvo ant nugaros dar neiseina, tai, kai pavargsta ant pilvo gulet pyksta ir verkslena. Bet tik atverciu ja ant nugaros -sast ir vel ant pilvo, ir vel pyksta ir taip pasaka be galo:)
Idomu, kad skirtingose knygose apie vaiku vystymasi skirtingai raso - vienur, kad pirma vaikai apsivercia nuo nugaros ant pilvo, o kitur kad nuo pilvo ant nugaros...O kaip turetu but is tikruju???
Atsakyti
Erlandukas pradėjo vartytis sulaukęs 4 mėn. Nuo nugaros ant pilvo apsiverčia. vargelis naktį. Vis guli ir guli ant pilvo, o rankos taip begulint nutirpsta ir pradeda zyzalioti. Naktį gal kokius 5 kartus keltis turiu, kad apversti atgal ant nugaros. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti


Mano dukryte vartesi nuo 2 men. O stai sunelis pradejo vartytis tik 5 men ir 2 sav. 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
musų Barboryte super judri mergyte, vakar buvo 4mėn. tortadienis ir pastebėjau, jog vartosi dar intensyviau, siandien nuo ryto bando apsiversiti ant piviko smile.gif kol kas dar nepavyko, be manau viskas imanoma kai labai nori. Ane?
Atsakyti
Mums liko kelios dienos iki 4 men. o nuo nugaros ant pilvo pradejo vartytis pries savaite, ir dabar tai jo megiamiausias uzsiemimas biggrin.gif Nuo pilvo ant nugaros vartesi jau 2.5 men. As manau, kad tai del masazu, kuriuos darau du kart i diena thumbup.gif
Atsakyti
Mano angeliukas apsivertė nuo nugaros ant pilvo pirmąkart apie 5 mėn. Tiksliai neatsimenu. blush2.gif Vieną dieną tiesiog pasiguldžiau ant kilimėlio ir to užteko, kad po keletos minučių pats apsivertė. thumbup.gif Beje, kiekvienam ateina savas laikas indvidualiai. Gali tik paskatinti, bet jei lelius nenorės verstis- tai nesivers. Bet tas laikas vis tiek ateis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neraska: 11 liepos 2005 - 19:40
Mano mažiukė pradėjo vartytis (tiek nuo nugaros ant pilvo, tiek atvirkščiai) nuo 3,5 mėn. Nepagulėdavo rami nė minutės - tik paguldai ir iškart verčiasi doh.gif. Net pamperso neįmanoma būdavo pakeist, nes pykdavo, kad neleidžiu vartytis. O dabar jau savaitė, kai visai nesivarto, ir net jei paverčiu pati, vis tiek nesiverčia sad.gif. Nesuprantu, kas atsitiko - nusibodo, ar ką biggrin.gif?
Atsakyti
Gal supyko, kad neleidi vartytis? Tegul jau vartosi, dar "pagalvos", kad tai yra blogai. Mano lelius taip pat dabar vartaliojasi, kai keičiu pampersiuką. Sunkiau apmaut, bet ką padarysi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neraska @ 2005 07 11, 22:46)
Gal supyko, kad neleidi vartytis? Tegul jau vartosi, dar "pagalvos", kad tai yra blogai. Mano lelius taip pat dabar vartaliojasi, kai keičiu pampersiuką. Sunkiau apmaut, bet ką padarysi. 4u.gif


Lengva pasakyti "tegul vartosi", jeigu ji nebesivarto ir vartytis nenori cry.gif. Galvoju, kad gali būti ir kita priežastis, dėl ko nustojo vartytis - kai apsiversdavo ant pilvo, tai vis energingai bandydavo šliaužti, o kadangi nesigaudavo, tai pykdavo doh.gif. Gal nusprendė, kad kol nepašliaužia, tai nėra reikalo ir verstis schmoll.gif sad.gif.
Atsakyti