Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

Maniškis irgi 3,5 mėn. apsivertė nuo nugarytės ant pilvo thumbup.gif
Bet atgal labai jau nenoriai tai daro, manau ,kad jiems tiesiog daug labiau patinka pilvinė padėtis biggrin.gif Juk mato viską daug įdomiau!!!
Atsakyti
maniske irgi pradejo pries kokia savaite vartytis, nuo nugarytes ant pilvo, iskelia krutine ir galva ir zvalgosi patenkinta. user posted image nuo pilvuko atgal ant nugaros dar sunkiai jai gaunasi, tik tada pavyksta kai supyksta labai. biggrin.gif o mums irgi tik 3 men.
Atsakyti
QUOTE(Dausele @ 2005 04 12, 17:09)
Maniškis irgi 3,5 mėn. apsivertė nuo nugarytės ant pilvo  thumbup.gif
Bet atgal labai jau nenoriai tai daro, manau ,kad jiems tiesiog daug labiau patinka pilvinė padėtis  biggrin.gif Juk mato viską daug įdomiau!!!


mano vaikinas tik sulaukė keturių mėnesių - ir tą pačią dieną "pademonstravo klasę" - persivertė ant pilvo thumbup.gif Nuo tada neįmanoma vyro sulaikyt - jei tik paguldai kur nors, tuoj pat verčiasi ant pilvo, tikriausiai, kad taip daug įdomiau. Juokingiausia, kad po kelių minučių pradeda urgzti ir visaip riaumoti, nes gal pavargsta ar atsibosta, o nuo pilvo ant nugaros - niekaip neišeina schmoll.gif, prireikia mamkos įsikišimo. Ir ką - tik atsiduria ant nugaros - vėl verčiasi ant pilvo, taip ir žaidžiam pasaką be galo biggrin.gif Laukiu jau, kol išmoks pats nuo pilvo į kitą padėtį save sukomponuoti smile.gif
Atsakyti
Maniškė apsivertė 3,5mėn. thumbup.gif , bet ti į vieną pusę g.gif dabar jau lyg ir kitą pusę išeina apsiversti. Beliko išmokti nuo nugaros ant pilvo apsiverst thumbup.gif
Atsakyti
maniskis vartytis nuo sono ant sono pradejo vartytis 3,5,o ant pilvuko lygiai 4men.
Atsakyti
O mano mažoji apsivertė vos sulaukusi 3 mėnesių. Atvykusi gydytoja negalėjo atsistebėti (mes irgi) ir vis kartojo: jūs tik pažiūrėkit - vartosi kaip kukulis.
Atsakyti
pavydziu visoms, kuriu jau vartosi, ir noriu paguosti visas, kuriu dar ne-jus ne vienos! Juk kartais atrodo kad tik mano vienos dar kazko nemoka, o visi kiti jau seniausiai tai daro cry.gif Mes 3 men. buvome pas reabilitologe ir ji sake, kad mokysimes vartytis. Vadinasi, veluojame. Bet nepraraskime vilties-gal kalbeti prades ansciau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mauzinas @ 2005 04 21, 11:22)
pavydziu visoms, kuriu jau vartosi, ir noriu paguosti visas, kuriu dar ne-jus ne vienos! Juk kartais atrodo kad tik mano vienos dar kazko nemoka, o visi kiti jau seniausiai tai daro cry.gif Mes 3 men. buvome pas reabilitologe ir ji sake, kad mokysimes vartytis. Vadinasi, veluojame. Bet nepraraskime vilties-gal kalbeti prades ansciau blink.gif

Kad jau pergyventi nereikia, tai tikrai. Anksčiau ar vėliau vis tiek pradės vartytis, svarbiausia, kad visa kita būtų gerai, t. y., kad kūdikis sveikas būtų. O tiek vartymuisi, tiek visiems kitiems pasiekimams kiekvienam kūdikiui savas laikas. Taigi nenusiminkite, mamytės.
Atsakyti
Mano leliui 5 mėn., bet jis dar nesivarto. Prieš keletą savaičių vieną kartą buvo apsivertęs nuo nugaros ant pilvo. Šiaip masažistė liepė kartais pačiai pavartinėti, bet nieko nepadeda. Keliasi, riečiasi lyg norėtų apsiversti, bet pasirodo, taip jis bando čiulptuką pasiekti. Tikras tinginukas. kitą kartą specialiai čiulptuko nepaduosiu, gal ims ir apsivers.
Atsakyti
mes pradejome visaip vartytis 4 men ir savaites. Nuejome pas neurologe, o ta paklause, ar nesivarto. pasakiau, kad nesivarto. tada jinai paeme vaikuti uz klubiuko pasuko i viena puse, apverte, pasuko i kita puse - apverte. Pareinam namo - vaikiukas jau pats vartosi smile.gif
Atsakyti
Mums dar nėra tryjų mėnesių bet jau bando verstis ir kartais pasiseka thumbup.gif .
Atsakyti
Maniškis jau savaitė kaip vartosi. Bet vyrukui ir naktį per miegus susišviečia pradėti verstis ant pilvo doh.gif , tai man tenka jį palaikyti paspaudus truputį biggrin.gif , kad neišsibudintų ir miegotų toliau.
Atsakyti