Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

Sveikos,

as irgi pergyvenau, nes mano mergytei siandien 4men, o ji tik nuo nugaros ant sono sugeba pasirident. Siaip, kai padedi, apsivercia - kiekviena diena darom manksta. Gydytoja sako, jog ji tinginiuke ir rekomendavo masazus g.gif , tai turbut reiks padirbet, bet kaip suprantu viskas savo laiku smile.gif
Atsakyti
ax.gif 3 mėn vartosi tiktai kaip pats to nori.
Atsakyti
Mano mazute irgi nuo 2.5 men vertesi ant nugarytes, o 4.5 men ir ant pilvuko apsiverte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saltrune @ 2005 01 04, 13:09)
Maniškei jau greit 5 mėn, bet vartaliotis atrodo, nė nežada sad.gif  Bet vyresnioji, kiek pamenu taip pat nesivartaliojo- pirma išmoko atsistot, tik vėliau- apsiverst g.gif

drinks_cheers.gif mano irgi nesivarte. Pradejo vartytis virsh metu. Iki tol nemate reikalo, gal kokius pora kartu apsiverte. Ropot irgi nemokejo. Uztai nuo 4 men sedejo, nuo 6 vaiksciojo palaikomas, nuo 9- pats vienas wink.gif
Atsakyti
ir manoj dukrytė 4 mėn. dar nesivarto, bet kelia pečius ir nori sėstis, o verstis at šoniuko dar nenori sad.gif
Atsakyti
Oi, oi, oi manąjam jau pusė metų už kelių dienų ir dar nesivarto.Man jau neramu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Man irgi buvo neramu, kai 4 men sunus net noro nerode verstis. Nors ir mankstinomes saziningai kasdien... Bet stai pries kokia savaite(beveik 5 men), eme ir apsiverte, ir dar su tokia savimi patenkinta israiska paziurejo i mane ir apsidaire aplink... Tai dabar net sauskelnes pakeisti sunku, vartaliojasi ir vartaliojasi. Aisku dziaugiuosi, bet ir ... Anksciau buvo paprasciau, kaip toj pasakoj, "kur padesi, ten ir rasi"... O dabar didziule lova pasidare per maza.
Zodziu tikrai viskam savas laikas...
wub.gif
Atsakyti
Mano tai 2.gif bus tuoj 4 menesiai,bet dar nesivarto.Bet tikiuosi prades tuoj,nes viena kojite sulenkes bando pasikelti.Na labai mamyte laukia kada sunelis prades vartytis blush2.gif
Atsakyti
Mano suneliui jau 4,5 men., nerodo didelio noro vartytis, taciau, kai nori pasiekti koki zaisla, apsivercia ant sonelio. Kiekviena ryta darom manksta, puikiai kelia galvyte, remiasi rankomis, todel visai nepergyvenu, kad dar nelabai moka apsiversti. Kaip ir suauge zmones visi skirtingi, taip ir vaikai. Atsiras poreikis vartytis - vartysis smile.gif Nepergyvenkim, viskam savas laikas smile.gif
Atsakyti
maniskiui siandien suejo 4 menesiai thumbup.gif , bet mes dar neisivartom. daznai guli ant pilvuko,ir padedu jam vartytis, bet pats dar tik viena syki buvo apsivertes...
Atsakyti
QUOTE(gondinga @ 2005 02 04, 17:38)
maniskiui siandien suejo 4 menesiai  thumbup.gif , bet mes dar neisivartom. daznai guli ant pilvuko,ir padedu jam vartytis, bet pats dar tik viena syki buvo apsivertes...

Sveikinam su 4 menesiukais,padek vartytis ir pamatysi, kaip viena diena apsivers, o tada, jau ziurek, akiu nenuleisk, kad kur nenusiristu.
Atsakyti
mano dukryte apsivercia ant soniuko kai buna nuogute. Tada ji stengiasi isikisti kojos pirsciuka i burnyte, arba verciasi ant soniuko dar tada kai mato koki zaisliuka. Nuo pilvuko ant nugarytes apsivercia kai pavargsta laikyti galvyte iskelta. o kai buvom pas gydytoja tai buvo labai sutingusi, todel nei vartesi nei bande sestis, bet gydytoja sake, kad iki puses metu turim laiko.
Atsakyti