Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

Mano dukrytė nuo 4 mėn. vartosi nuo nugaros ant šonų, o nuo 5 mėn. apsiverčia ant pilvo, bet tik į vieną pusę biggrin.gif Atgal ant nugaros atsiversti dar neišeina. schmoll.gif
Atsakyti
mano dvynukams ryt 5men. jie jau apsivercia ant pilvuko, bet atgal ant nugarytes apsiversti dar neiseina bigsmile.gif
Atsakyti
maniskis 5men kazkur ismoko nuo nugaros ant pilvo apsiverst,o atgal ilgai nesigavo,vat pries 7men jau ismokos ant nugaros apsiverst... 4u.gif
Atsakyti
mano dukrytei beveik 4 menesiai nuo pilvo ant nugarytas apsivercia jau nuo 3menesiu smile.gif ,bet nuo nugarytes ant pilvo tai dar nesivarto,net i sonus nelabai verciasi tik issiriecia ir tiek ax.gif
Atsakyti
mums 3.5 men,bet dar nesivartom.na perdaug nepergyvenu,paskaitinejau kad daug kam taip buna.ne visi vaikuciai tokie ankstyvi.
Atsakyti
Mano sunui reikia tik noro, tada ir ant pilvuko ir ant nugaros apsivercia, bet tai daro kai nieko nera salia, o jei esam mes su vyru, tai tada kuklinasi berniukas wub.gif
Atsakyti
Mano sūneliui jau 7mėnesiukai, o jam gulėti ir vartytis išvis nepatinka schmoll.gif Ant šonų vartosi normaliai, o ant nugaros ir nuo nugaros ant pilvo tik labai retai verysad.gif
Atsakyti
mano 2.gif jau 5men bet vartos tik nuo nugaros ant pilvo. siaip tik palink ant nugaros, tai opa jau ir ant pilvuko, o atgal atsiverst neiseina.
Atsakyti
Mano sunus 5,5 men. vartosi visaip. Guledamas ant pilvo moka suktis ir saulute (kur buvo kojos ten atsiduria galva ir vel tt). Leidziu vartytis ant grindu, patiesiu stora adijala.patinka zaisti pasiremus alkunemis gulint ant pilvo. ant nugaros nuo gimimo nemego guleti, o dabar dar labiau - iskart sestis nori, rieciasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alba* @ 2010 03 22, 18:15)
Mano sunus 5,5 men. vartosi visaip. Guledamas ant pilvo moka suktis ir saulute (kur buvo kojos ten atsiduria galva ir vel tt). Leidziu vartytis ant grindu, patiesiu stora adijala.patinka zaisti pasiremus alkunemis gulint ant pilvo. ant nugaros nuo gimimo nemego guleti, o dabar dar labiau - iskart sestis nori, rieciasi  smile.gif

koks saunolis 4u.gif
ir as jau dziaugiuosi , bus 5 men po savaites, o jau moka apsiversti ant pilvo, bet vaikas turetu ir rankytes istraukti, o ji negali, tai tos rankytes stringa po pilvu ir guli tas zmogeliukas toks nelaimingas, turiu padeti rankas istiesti ax.gif
Atsakyti
Mano pupai beveik 5 men., bet ji nesivarto schmoll.gif tik sukasi tai i viena, tai i kita sona, arba kaip laikrodukas: galva vienoj vietoj, o kojos aplink bega smile.gif buvau pradejusi nerimauti, bet pasiskaiciau ir nusprendziau, kad maniske is tingioniu bus, nes svorio tai per daug tikrai neturi.. zodziu, laukiu toliau smile.gif
Atsakyti
mano mazyte ant pilvo pradejo verstis 4men o atgal 5men.
Atsakyti