Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

Musu Joriukui siandien lygiai keturi menesiukai ir dar nesivartome. Kai gulime ant pilvuko, kartais pavyksta apsiversti, bet manau, jog tai jam netyci gaunasi, mat nemegstam mes ant pilvuko guleti ir po kokiu poros minuciu pradedam labai nervuotis ir netycia apsiverciame. As taip pat manau, jog kiekvienas leliukas yra individualybe ir vystosi kiekvienas m
pagal save. Taip kad nereikia cia i jokius remus statyti leliukus. Sekmes visiems leliams vartytis wink.gif
Atsakyti
Mano maziukui 5,5 net nebando vartytis,ant pilvuko jam nepatinka guleti schmoll.gif .Bet sedeti tai labai nori biggrin.gif .Gal jam sunkoka vartytis nes 5men svere 9kg.
Atsakyti
maniske budama 4.5 menesio ismoko apsiversti ant pilvo, bet iki siol nemoka atsiversti nuo pilvo ant nugaros biggrin.gif tai kai jau nusibosta gulet ant pilvuko pranesa apie tai garsiai biggrin.gif kazkaip man atrodo kad kai verciasi ant pilvo mato kur verciasi, todel be problemu, o atgal gal savisaugos instinktas isijungia g.gif
dabar man ramiausia kai ji guli ant grindu ant dekio. ant lovos ar pan niekad vienos nepalieku schmoll.gif
Atsakyti
Musu mazoji 4 su trupuciu men pradejo verstis nuo pilvo ant nugarytes. O nuo nugarytes ant pilvuko apsiversti dar nesigauna smile.gif Stengiasi labai, bet nesigauna nors tu ka doh.gif Ir dazniausiai viskas baigiasi asarom, nes taip supyksta.....
Atsakyti
QUOTE(karusele @ 2009 12 27, 11:28)
Tai vat as irgi taip manau, kad viskam savo laikas. Juk ne visi vaikai vienodi. Na o musu gydytoja, toks jausmas, bando i standartus sustatyti, kas neatitinka, tai jau problema. Nes kai pradejau vardinti kitus dalykus ka moka, tai net nesiklause, kai isgirdo, kad nesivarto doh.gif

O musu gydytoj tikra naturaliste. doh.gif Kiek jai skundziausi nuo 4men, kad mano lelius nesivarto, nebando sliauzt, neropoja, pats nesedi ir nebando sest, ji visa laika kartojo palaukit, kiekvienas vaikas individualus, matau jusu tiesiog tinginukas. Bet vis tiek neramu buvo, issiprasiau masazus, nes buvo 8men ir jokio progreso ir ka jus manot? Kaip nustebino jis mus viena vakara, pasirodo kuo puikiausiai vartosi tiek nuo nugaros ant pilvo, tiek nuo pilvo biggrin.gif , o anksciau tai daryt matyt nejeute jokio poreikio ax.gif O pries kelias diena spastebejau kad pasodintas labai ilgai issedi thumbup.gif
Va, tad kantrybes su leliais ir sekmes 4u.gif
Atsakyti
manoji siandien apsiverte nuo pilvuko ant nugarytes, pries tai bandydavo bet nepavykdavo. o nuo nugarytes ant pilvuko tai dar nesivartom, nors ant soniuko greitai susiraito biggrin.gif mums beveik 4,5 menesio
Atsakyti
Kai mano ramuolis storuliukas 4 mėnesių nepradėjo vartytis, vis paskaitydavau šitą temą, kad ne jis vienas toks. Tik būdamas 6,5mėn pradėjo aktyviai vartytis ir šliaužti, o prieš 7 mėnesiadienį ir ropoti. thumbup.gif Mamytės nesijaudinkit, jei vienas ar kitas dalykas atsilieka nuo rekomendacijų, svarbu, kad kitus dalykus daro (guguoja, ima į rankytę žaislus ir tt)
Atsakyti
Musiskis kleckas pradejo vartytis trecio menesio pabaigoje netiketai net biggrin.gif , dabar bando zliauzt bet vis nesigauna vietoj arba galva remiasi ir sikniuka i visrsu pakelia lotuliukas.gif atrodo kaip viksriukas bigsmile.gif , bet nieko mokiname gal ismoks su laiku smile.gif
Atsakyti
Mano mazyte pradejo vartytis 4,5 men. ir tik tada kai ja pamokinome ax.gif Pradzioj laukiau laukiau, kada gi ji pagaliau versis, o ji, pasirodo, nelabai zinojo, kaip cia apsiverst, pagalbos reikejo biggrin.gif tas pats ir su atsisedimu bei ropojimu. Po dvieju dienu mokinimo ropot (kaip perdet rankytes ir kojytes) ji puikiausiai tai dare pati, o anksciau tik linguodavo atsistojusi ant keturiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cirva @ 2009 12 28, 23:08)
Mano maziukui 5,5 net nebando vartytis,ant pilvuko jam nepatinka guleti schmoll.gif .Bet sedeti tai labai nori biggrin.gif .Gal jam sunkoka vartytis nes 5men svere 9kg.

Maniske lygiai taip pat. Gulet negali, butinai sedet reikia arba kad ant ranku paimciau. Jei guli ant pilvo, kelia uzpakali ir bando sliauzt doh.gif Bet iki vartymosi toli grazu... Speju mes dabar irgi sversim apie 9 kg doh.gif
Atsakyti
Maniskis tai kai plikutis buna be drabuzeliu tada apsivercia nuo pilvo ant nugaros, o aprengtam nesigauna. Megina bet neiseina. O nuo nugaros ant pilvo tai visai net nemegina dar. Sliauzt irgi lygtai noretu, bet tik uzpakalis pakyla ir rankos i sonus makaluojasi lotuliukas.gif o daugiau nieko nesigauna.
Atsakyti
mano mergytė 6 mėn ant pilvuko apsivertė, o atgal atsiversti nemoka dar, o jau 9 mėn unsure.gif
Atsakyti