Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

o mano tai merginos pradejo vartytis nuo 4 men., tai dbr niekur nepaliksi, nes iskart apsivercia doh.gif laikau jau jas manieze ax.gif
Atsakyti
Maniežas tikrai labai gerai. Mes užsakėm pas stalių tokį nemažą, tai ir pirmam naudojau, ir dabar mažiui super tinka ir patinka thumbup.gif
Atsakyti
Mano širdukas ir nesivarto dar, nors jau beveik 5 mėnesiai..Na tiesa, pastebėjau, kad jau sukasi labai inirtingai tai į vieną, tai į kitą šoną. Daktaras sako, kad jam sunku dėl svorio- pas mus jis galiūnas - 4 mėn. svėrė 9 kg doh.gif Ir taip sako, kad vyrai iš prigimties tinginiai lotuliukas.gif . Taigi mamytes nepergyvenkim dėl savo tinginukų smile.gif Kiekvienas leliukas individualus, ir pradės vartytis, kada pajaus poreikį 4u.gif .
Atsakyti
Na o maniskis tai kudas ax.gif , taciau tik sukiojasi, vartymosi tik "uzuomazgos" rolleyes.gif matosi. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asdova: 07 gruodžio 2009 - 08:41
Manoji (be savaitės 6 men.)tai truputuką pritingi vartytis,.. Nuo pilvo ant nugaros atsiverčia kai nusibosta taip gulėt, o nuo nugaros ant pilvo laaabai retai apsiverčia. Kai jau sudomina kažkas ir nori pasiimti, tada apsiverčia. O tarkim mūsų pusbrolis visu mėn jaunesnis, bet labai vikriai vartosi kaip tik jam reikia.
Atsakyti
o mano mažasis labai judrus nuo 4 mėn. pradėjo sukinėtis lovytėje ir tiesa pasakius man ir saugiausia būdavo kai jis lovytėje aišku diena jo nelaikydavau bet jei ka reikedavo pasidaryt tai ikeldavau i lovyte idedi žaisliuku ir keleta minučiu ramu nes tikrai žinai kad neiškris. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivune @ 2009 12 23, 12:56)
o mano mažasis labai judrus nuo 4 mėn. pradėjo sukinėtis lovytėje ir tiesa pasakius man ir saugiausia būdavo kai jis lovytėje aišku diena jo nelaikydavau bet jei ka reikedavo pasidaryt tai ikeldavau i lovyte idedi žaisliuku ir keleta minučiu ramu nes tikrai žinai kad neiškris. ax.gif

tai gerai jeigu jus sitaip galedavote vaika palikti, o manoji ne uz ka nepasilikdavo viena kambaryje
Atsakyti
Linksmu svenciu!!!
Atsakyti
Mano mergina irgi dar labai tingi vartytis, nors jau 5 men ir savaite beveik. Ant sonu tai labai vartosi, yapc kai nori ka paimti, bet iki galo - kad apvirstu ant pilvo tai dar neiseina. o ant pilvo kai guli tai ir ,,plaukia", ir kojytemis malasi, bet nesivercia, kai pavargsta lesioti pradeda su galvyte..Zodziu, kol negalvoju nieko - yra kaip yra, bet kai pradeda visi klausineti su nustebimo gaidele balse, kai pasakau, kad dar nesivartom, tai neramu darosi - gydytoja musu nuo 3 men jau klausineja, ir drauges savo vaiku aktyvumu labai giriasi..Na o musu nuo gimimo yra labai rami ir gera, tai save raminu, kad tiesiog ji yra ramesnis vaikas ir tiek.
Atsakyti
Mano 2.gif 6men, bet nesivarto doh.gif . Gydytoja siuncia masazus daryti, bet nezinau ar jie pades, nes vienam vaikiukui nepadejo, nepradejo jis nuo ju vartytis. g.gif, tai tarsi, teks dar karta kartot. Nors pinigelius nemazus kainuoja g.gif . As ir pati namie ja masazuoju ir padedu apsiversti, bet kaip matau, neipatingai jai patinka ant pilvo gulet, gal tame priezastis? verysad.gif Ir dar musu gydytoja prisikabino, kad 6 men. pradzioj, vaikas dar pati nesedi blink.gif , gal as kazko nesuprantu, bet man atrodo, kad lyg ir per anksti g.gif .
Atsakyti
QUOTE(karusele @ 2009 12 26, 23:19)
Mano  2.gif 6men, bet nesivarto doh.gif . Gydytoja siuncia masazus daryti, bet nezinau ar jie pades, nes vienam vaikiukui nepadejo, nepradejo jis nuo ju vartytis. g.gif, tai tarsi, teks dar karta kartot. Nors pinigelius nemazus kainuoja g.gif . As ir pati namie ja masazuoju ir padedu apsiversti, bet kaip matau, neipatingai jai patinka ant pilvo gulet, gal tame priezastis? verysad.gif Ir dar musu gydytoja prisikabino, kad 6 men. pradzioj, vaikas dar pati nesedi blink.gif , gal as kazko nesuprantu, bet man atrodo, kad lyg ir per anksti g.gif .


Na maniske jau 7 men ir savarankiskai nesedi, bet as cia jokios problemos nematau. As ja ant keliu pasisodinu, bet pati ji tuoj pat nusvyra dar biggrin.gif Ateis laikas, ir sedes puikiausiai, kaip ir eme vartytis budama beveik 6 men mirksiukas.gif Juk kiekvienas vaikiukas skirtingas, vieni ismoksta pirmiau ropoti, o paskui sedeti, kiti is karto stojasi, taigi nera ko nerimauti smile.gif Tik va kai gydytojos tokios papuola, tai uzuojauta mamytems doh.gif As zinau, kad mano mergyte sveikut sveikutele, ir gydytoja visada nuramina, kad viskas thumbup.gif
Atsakyti
Tai vat as irgi taip manau, kad viskam savo laikas. Juk ne visi vaikai vienodi. Na o musu gydytoja, toks jausmas, bando i standartus sustatyti, kas neatitinka, tai jau problema. Nes kai pradejau vardinti kitus dalykus ka moka, tai net nesiklause, kai isgirdo, kad nesivarto doh.gif
Atsakyti