Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

Maniske ir pradejo vartaliotis, nebeimanoma vienos ant lovos palikti doh.gif O didysis visai nesivarte, jam buvo didziausias izeidimas gulejimas ant pilvo, ir ne slaiuziojo visai, bet nieko, uzaugo vyras kaip azuolas, taip kad nepergyvenkit kieno vaikuciai to, ar ano nedaro, visi kudikeliai skirtingi, kaip ir teveliai thumbup.gif
Atsakyti
Musu vyriokas irgi dar nesivarto unsure.gif Nors jam jau 6,5 menesio. Reabilitologe sake, kad atsilikimas atsirado del gimdymo traumos (buvo gerokai priduses). Dabar daug mankstinames. Bet, matosi, kad vyriokas yra labai stiprus, tik laaaabai tingi... Atsisest prilaikomas tai labai greit ismoko... O vartytis... Tik pradedi daryt pratima ir jauti, kaip visas isirezia ir priesinasi apvertimui biggrin.gif Ir ziuri tokiu selmisku zvilgsniu, kad, mazdaug "o kas sake, kad as verstis noriu?"
Atsakyti
QUOTE(varlius @ 2009 11 22, 11:49)
Musu vyriokas irgi dar nesivarto  unsure.gif  Nors jam jau 6,5 menesio. Reabilitologe sake, kad atsilikimas atsirado del gimdymo traumos (buvo gerokai priduses). Dabar daug mankstinames. Bet, matosi, kad vyriokas yra labai stiprus, tik laaaabai tingi... Atsisest prilaikomas tai labai greit ismoko... O vartytis... Tik pradedi daryt pratima ir jauti, kaip visas isirezia ir priesinasi apvertimui  biggrin.gif  Ir ziuri tokiu selmisku zvilgsniu, kad, mazdaug "o kas sake, kad as verstis noriu?"

mano mergyte tik 6,5men pradejo vartytis ant sonelio.Ant pilvo nesivercia.Mokintis nisai nenori.Gal tiesiog poreikio nejaucia.Nesuprantu,kas cia per nauja mada siais laikais atejo-pries 18metu,kai sunu auginau,to niekas nereikalavo mokinti.Beje ir nepamenu,kad jis tai butu dares.Siaip pakankamai stiprus buvo-laiku sedet,vaiksciot pradejo.Nesivartymo nelaikyciau kazkokiu vystymosi sutrikimu-manau,ateis laikas ir vaikelis pats tai darys,jei tik jaus tam poreiki.Anksciau vaikai viska patys ismokdavo daryti ir niekas nesakydavo ,kad tai kazkoks atsilikimas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mari73 @ 2009 11 22, 12:21)
mano mergyte tik 6,5men pradejo vartytis ant sonelio.Ant pilvo nesivercia.Mokintis nisai nenori.Gal tiesiog poreikio nejaucia.Nesuprantu,kas cia per nauja mada siais laikais atejo-pries 18metu,kai sunu auginau,to niekas nereikalavo mokinti.Beje ir nepamenu,kad jis tai butu dares.Siaip pakankamai stiprus buvo-laiku sedet,vaiksciot pradejo.Nesivartymo nelaikyciau kazkokiu vystymosi sutrikimu-manau,ateis laikas ir vaikelis pats tai darys,jei tik jaus tam poreiki.Anksciau vaikai viska patys ismokdavo daryti ir niekas nesakydavo ,kad tai kazkoks atsilikimas. 4u.gif


Tai va, kad gydytojai jaunas mamas prigasdina is anksto... Pradzioje tikrai buvau susirupinusi, taciau dabar mankstinames tik savo malonumui biggrin.gif Blogiau tikrai nebus. Be to, matosi, kad mazgius daug stipresnis patapo, be to - labiau judeti pradejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varlius @ 2009 11 22, 12:57)
Tai va, kad gydytojai jaunas mamas prigasdina is anksto... Pradzioje tikrai buvau susirupinusi, taciau dabar mankstinames tik savo malonumui  biggrin.gif  Blogiau tikrai nebus. Be to, matosi, kad mazgius daug stipresnis patapo, be to - labiau judeti pradejo  smile.gif

na siaip ir mus buvo prigasdine, oi koks tipo vaikas silpnas ir pan ir pan, kad neropos jinai. na irka 8 pradejo ir ropoti, nors vartytis tai irgi tik po 6 men pradejo ir tai nenoriai. o dabar ir stojas ir atsiseda pati graziai. vat tau ir silpnas vaikas
Atsakyti
Na,pas mus vartymasis prasidejo velai del didelio neisnesiotumo,apie 10 menesi.O is lovos iskritimu nebuvo del vartymosi del to,kad prakstiskai visa diena ant grindu leisdavom laika.

Ir dar ne i tema-mano teta anuka pietu migdo ant grindu priklojusi antklodziu.Saugu thumbup.gif
Atsakyti
na nezinau, gal ir keista, bet mano vaikas (nepilnai 4 sav) nuo sono ant nugaros atsivercia, tai as net bandau nugara i kanors atremti, kad nesiverstu, nes kartais atpilineja g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasita21 @ 2009 11 23, 19:09)
na nezinau, gal ir keista, bet mano vaikas (nepilnai 4 sav) nuo sono ant nugaros atsivercia, tai as net bandau nugara i kanors atremti, kad nesiverstu, nes kartais atpilineja g.gif

Zinok tikrai nekeista, maniskis irgi nuo sono ant nugaros atsivercia arba ant pilvuko 4u.gif o esam menesiuko ir savaites ax.gif turiu stebet gerai, o tai galvyte nors ir laikom, bet dar silpnokai, bijau, kad nosytes per daug nenusispaustu, o tai bus bedu po to 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amutex @ 2009 11 24, 17:19)
Zinok tikrai nekeista, maniskis irgi nuo sono ant nugaros atsivercia arba ant pilvuko  4u.gif o esam menesiuko ir savaites  ax.gif  turiu stebet gerai, o tai galvyte nors ir laikom, bet dar silpnokai, bijau, kad nosytes per daug nenusispaustu, o tai bus bedu po to  4u.gif

Cia nevartymasis schmoll.gif , cia tik pozos ieskojimas biggrin.gif , jie kaip kaladeles apsivercia, maniskis irgi taip dare, tai stebejausi, kas bus paskui blink.gif Bet va jau 6 men. ir pats visai nenori vartytis doh.gif Pasisuka, persuka galva, bet ant pilvo neatsigula schmoll.gif Bet reikia vos su 1 pirstu permesti jam kojyte, apsivercia, tai gal greit vartysis g.gif Nors mankstinames jau nuo 3 men. intensyviai, stiprus jis pas mane, kai pasodini, tai graziai sedi ir gali sedeti ilgai, tik neleidziu ax.gif ir stato kojytes graziai ax.gif Pasirodo jis nemato reikalo vartytis, bet jauciu kai prades vartytis, tai tada tik ,,spek gaudyti'' bus doh.gif biggrin.gif As tai nestresuoju labai, matau, kad vaikas normaliai vystoti, tai ateis laikas ir ismoks viska ax.gif teisingai kazkuri mayte pasake, kad anksciau nieks net nemokino vaiku vartytis, jie patys ismokdavo, o mes mokom, mokom, o jie juokiasi is musu mokymu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Aktuali tema-maniske irgi dar nesivarto,o jau daugiau nei 6 men. doh.gif Tik uzpakaliuka kelia,net nezinau,kaip tai ivardint ax.gif Na laukiam toliau kaip bus,mankstinames.
O buna,kad vaikiukai visai nesivarto?
Atsakyti
QUOTE(laimingoji1978 @ 2009 12 01, 12:00)
Sveikutes,

Aktuali tema-maniske irgi dar nesivarto,o jau daugiau nei 6 men. doh.gif  Tik uzpakaliuka kelia,net nezinau,kaip tai ivardint ax.gif  Na laukiam toliau kaip bus,mankstinames.
O buna,kad vaikiukai visai nesivarto?



o jusiske apskritai nera dar nei vienakarta apsivertusi? nei i viena puse? man irgi idomu gal buna tokiu kurie isvis nesivarto? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasita21 @ 2009 11 23, 19:09)
na nezinau, gal ir keista, bet mano vaikas (nepilnai 4 sav) nuo sono ant nugaros atsivercia, tai as net bandau nugara i kanors atremti, kad nesiverstu, nes kartais atpilineja g.gif


aš saviškį tik ant nugarytės guldau, nebent ant rankų kai miega. Gimdžiau Airijoj ir daktarai taip liepė, ir naujose knygose taip rašoma. Žinau, kai dukrą prieš septynis metus gimdžiau, buvo atvirkščiai - tik ant šoniuko. Tai aš klausiau daktarų kodėl dabar kitaip, nes neramu buvo kas kaip ir kodėl. Man paaiškino, kad dėl atpylimo nepergyvent, pas kūdikius yra refleksas pasukt galvytę. O ant nugaros padėtis natūralesnė, neužsispaudžia plaučiukai ir sumažėja staigios kūdikio mirties sindromo (kaip tiksliai lietuviškai vadinas nežinau) rizika.
O šiaip mes tuoj būsim keturių mėnesių, bet nesivartom. Kad nuo šono ant nugaros ar pilvo nuvirsta man nesiskaito mirksiukas.gif čia tik apvirsta jie smile.gif
Atsakyti