Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

QUOTE(lincia_pincia @ 2009 11 20, 13:28)
Maniske irgi tik pries pora savaiteliu vartytis pradejo ...  blush2.gif
ir tai i viena puse dar sunkokai vercias  ax.gif



Tada as nusiraminu ax.gif aciu mamytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2009 11 20, 12:14)
Tada as nusiraminu  ax.gif  aciu mamytes  4u.gif

4u.gif pamatysi uz menesiuko kito ir jusiskis vartysis mirksiukas.gif o gal net ir greiciau. tiesiog viskas ivyksta savaime ir nesvarbu ar tu to lauki ar ne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fatimaallaa: 20 lapkričio 2009 - 13:35
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 20, 14:32)
4u.gif pamatysi uz menesiuko kito ir jusiskis vartysis mirksiukas.gif o gal net ir greiciau. tiesiog viskas ivyksta savaime ir nesvarbu ar tu to lauki ar ne



Tai turbut... cia mano pirmagimis todel gal jautriau i viska ir reaguoju... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2009 11 20, 15:48)
Tai turbut... cia mano pirmagimis todel gal jautriau i viska ir reaguoju...  ax.gif

na tai ir mano pirmagime. as irgi pradzioje galvojau, kad kazkas ne tas, o po to tiesiog atradau viena dalyka, kad manoji moka vartytis, tik arba nenori arba tingi biggrin.gif o kai atejo laikas ir prireike jai to vartymosi, vart ir pradejo ta daryti intensyviai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 20, 18:19)
na tai ir mano pirmagime. as irgi pradzioje galvojau, kad kazkas ne tas, o po to tiesiog atradau viena dalyka, kad manoji moka vartytis, tik arba nenori arba tingi biggrin.gif o kai atejo laikas ir prireike jai to vartymosi, vart ir pradejo ta daryti intensyviai ax.gif



O kazkaip mokinote vartytis ar ne? kaip pamatet kad moka tai daryti?
Atsakyti
Mano pupa tik vartosi ant sonu, kai buna ant nugaros, o kai ant pilvuko, tai dar ne schmoll.gif Bet dabar vaisktom i masazus, tai masaziste sake, kad greit vartytis prades po masazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2009 11 20, 17:30)
O kazkaip mokinote vartytis ar ne? kaip pamatet kad moka tai daryti?

na as lyg ir nemokinau, bet padariau sitaip. paguldziau ant pilvo ir laukiu. kai jai atsibodo ir ji pradejo zyst neskubejau jos kelt, palikau. o ji pazyze pazyze, pamate, kad niekas net nezada prie jos prieiti, paeme ir atsiverte ant nugaros. tai nuo tada niekad neskubedavau kelti, kai nusibosta ant pilvo, atsiversdavo ant nugaros biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 21, 00:39)
na as lyg ir nemokinau, bet padariau sitaip. paguldziau ant pilvo ir laukiu. kai jai atsibodo ir ji pradejo zyst neskubejau jos kelt, palikau. o ji pazyze pazyze, pamate, kad niekas net nezada prie jos prieiti, paeme ir atsiverte ant nugaros. tai nuo tada niekad neskubedavau kelti, kai nusibosta ant pilvo, atsiversdavo ant nugaros biggrin.gif



Reiks ir man pabandyti smile.gif bet jis toks zirzlius prades turbut spiegti, bet vistiek nesivers doh.gif smile.gif
Atsakyti
http://www.filmai.in...02.html-uzeikit cia filmai tiesiog internete ir visiskai nemokamai
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2009 11 21, 09:20)
Reiks ir man pabandyti  smile.gif  bet jis toks zirzlius prades turbut spiegti, bet vistiek nesivers  doh.gif  smile.gif

na mano irgi gera spiegle. bet as palikdavau neilgam. jeigu po kokiu 5 minuciu matau kad nieko nebus, ateidavau ir paimdavau. kazkaip nesinoredavo, kad isiverktu
Atsakyti
nu nzn maniskis taj guledamas ant pilvuko neapsivercia ant nugarytes niekajp,jei palieku taj padeda galvyte ant zemes ir verkia. zodziu apsivercia tik nuo nugarytes ant soniuko ir pilvuko.dar stumdamasis per kambari nusistumia prie kokio zajsliuko,jam tajp matyt pasirode lengviau nei vartytis..
Atsakyti
O mes storuliukai, jau galvojau sudetinga jam bus vartytis.. , bet nustebau, kokie tie lialiai stiprus.. neseniai eme ir apsiverte nuo nugaros ant pilvo.. ir kad juokiasi lotuliukas.gif
Atsakyti