Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

QUOTE(Luttuke @ 2009 11 08, 20:06)
Suneliui 5 men., o nesivarto jis... Siaip nemegejas ant pilvuko buti. Kai apverti ant pilvo, buna, kad atsivercia atgal ant nugaros, o ant pilvuko ne karto pats nebuvo apsivertes. Jau kaip ir laikas butu pradeti vartytis, et jis matyt nenori... Jei iki 6 men nesivers, prasysiu gydytojos manksteliu, bet nelabai man norisi tose poliklinikose lankytis kai ligu sezonas prasidejes....

na manoji irgi nesivarte. mus nusiunte masazams, o ji vis tiek nesivarte. o paskui as atlikau viena bandymeli ir pasirode, kad ji moka vartytis, tik labai jau tingi, o kam jai vargintis. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, na maniskis irgi visai nenori vartytis. darem ir masazus su mankstelem ir i baseina vaikstom, o jis nesivarto ir tiek. jis ant sono net nemiega, jei paguldai tai nusimaskatuoja ant nugaros. biggrin.gif turbut vartytis patiems blink.gif blink.gif per sunkus darbas
Atsakyti
nores ir prades varytis,o tada jau nepagausit biggrin.gif mano pradejo varytis 4 men,bet nuo pat pirmu dienu guldziau ant pilvelio,o dabar sliauzia nepagaunu as jo doh.gif ir ropoja,bet kai pats to nori mirksiukas.gif svarbiausia nusiraminti ir nesitiketi kad o gal siandien prades,nes maziukiai juk jaucia nerima,tad svarbiausia kantrybes 4u.gif o saugiausia manau ant grindu ar lovytej smile.gif mane kai sesute atejo aplankyti grizus is ligonines "atrase" velniu kad mazasis miega ant sofos,nes nespesiu pastebet kada nusivartys... dabar augam ant grindu biggrin.gif
Atsakyti
pradejom verstis kazkur nuo 5 men.guledamas ant lav.kilimelio uzsikabina uz lankus ir jau ant pilvuko bigsmile.gif daro krekzdutes poza thumbup.gif .
manau ,kad kiekvienam savo laikas,kaip ir su atejimu i si pasauli,vieni anksciau kiti veliau wub.gif
Atsakyti
Mano sunelis moka verstis tik nuo pilvo ant nugaros. Dabar ant pilvuo ne minutes neisbuna, o nuo nugaros ant pilvo nesivercia. Gal ir galetu, bet jam ant pilvuko nepatinka buti.
Atsakyti
mano pupa kolkas tik ant denio suno nusivercia, bet retai ir su kumcio burnoj pagalba rolleyes.gif
Penktadieni pradesim eiti i masazus smile.gif
Atsakyti
Apsiverte ant soniuko, kai buvo 4,5 men... tongue.gif dabar jau sesi. Tai iki siol tik ir vartosi. Tik paguldau ant nugarytes, o jis jau ant pilvuko, tik apverciu, o jis ir vel guguoja ant pilvelio lotuliukas.gif
Bet dar nemoka atsiversti atgal doh.gif pyksta baisiai, bet vis dar nepavyksta, nedaug truksta, bet vis dar ne schmoll.gif
Be jokio jaudulio kol kas palieku ant ciuzinio (lova dar tik keliauja i musu namus tongue.gif ). Ramiai ji ten palieku, ciuzinys didelis, neaukstas, be to dar nemoka atsiversti. Bet vis ateinu paziureti, kur jis nusikepurnekes yra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2009 11 08, 21:06)
Suneliui 5 men., o nesivarto jis... Siaip nemegejas ant pilvuko buti. Kai apverti ant pilvo, buna, kad atsivercia atgal ant nugaros, o ant pilvuko ne karto pats nebuvo apsivertes. Jau kaip ir laikas butu pradeti vartytis, et jis matyt nenori... Jei iki 6 men nesivers, prasysiu gydytojos manksteliu, bet nelabai man norisi tose poliklinikose lankytis kai ligu sezonas prasidejes....

musu situacija tokia pat. L.nepatinka ant pilvo gulet.
Atsakyti
Mums vat 4,5 men bet nesivartom schmoll.gif tik nuo pilvuko ant nugaros, bet ir tai retai labai... buvom pas neurologe sake nepanikuoti ir nepaskyre manksteliu... bet man tai vis tiek neramu....
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2009 11 20, 09:34)
Mums vat 4,5 men bet nesivartom  schmoll.gif tik nuo pilvuko ant nugaros, bet ir tai retai labai... buvom pas neurologe sake nepanikuoti ir nepaskyre manksteliu... bet man tai vis tiek neramu....

tikrai ner ko pergyventi. manoji tik po 6 men pradejo normaliai vartytis, nors ir masazus dare. ateis laikas ir prades, vaikai skirtingi
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 20, 12:14)
tikrai ner ko pergyventi. manoji tik po 6 men pradejo normaliai vartytis, nors ir masazus dare. ateis laikas ir prades, vaikai skirtingi



aciu uz padrasinima 4u.gif
Atsakyti
Maniske irgi tik pries pora savaiteliu vartytis pradejo ... blush2.gif
ir tai i viena puse dar sunkokai vercias ax.gif
Atsakyti