Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

QUOTE(lincia_pincia @ 2009 09 26, 08:59)
maniske irgi neskuba verstis, nes zino, kad pazys pazys ir bus apversta  blush2.gif

na jums dar yra laiko, ner kur skubeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 09 26, 09:45)
padariau toki eksperimenta su savaja grazuole. na tiesiog norejau pasiziuret kaip ji reaguos, ka darys. nes nenori vartytis pati, tai as ja ant pilvo paguldziau ir palikau. is karto kuri laika gulejo, gugejo, po to nusibodo emem zyzti. as ja vis tiek palikau gulet kaip guli. zyze zyze pamate, kad as nezadu nieko daryti, tai pati paeme ir apsiverte ant nugarytes  thumbup.gif tai pasirodo mano grazuole paprasciausiai tinginuke  lotuliukas.gif



Musu vaikis irgi lygiai tai pat padare, kai suprato, kad is nieko pagalbos nesulauks smile.gif . Emiau tiesiog didinti zirzimo laika, kol eme ir apsiverte, tada gulejo ant nugaros rankos kryzium o pats baisiai nustebusiu veidu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angelu kalva @ 2009 09 26, 10:47)
Musu vaikis irgi lygiai tai pat padare, kai suprato, kad is nieko pagalbos nesulauks  smile.gif . Emiau tiesiog didinti zirzimo laika, kol eme ir apsiverte, tada gulejo ant nugaros rankos kryzium o pats baisiai nustebusiu veidu  lotuliukas.gif

pasirodo jie viska moka ir viska gali, tik iesko lengviausio budo, kad nevargint saves lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 09 26, 12:08)
na jums dar yra laiko, ner kur skubeti smile.gif

Niu kad jau visi pradeda aiskinti, kad jau veluojam doh.gif
Atsakyti
mano Ugne visai neseniai pradejo vartytis smile.gif , o jai jau geroki 9 men smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 09 26, 11:08)
Niu kad jau visi pradeda aiskinti, kad jau veluojam  doh.gif

kur veluojat? nejuokauk. mums jau beveik 7.5 men ir nieko. jau mums pradeda sakyti, kad veluojam. nors pasirodo, ka ten kas sako nelabai reikia kreipti demesio. vaikai visi skirtingi, individualus. pvz, mano puskes berniukui 9 men., o jis nei sliauzt nei ropot nepradejo ir net nerodo iniciatyvos. o manoji oi jau kaip nori. visaip bando ir siaip ir anaip, tik jos tas uzpakaliukas jai dar kiek per sunkus biggrin.gif o vartytis nu niekaip
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 09 26, 14:20)
kur veluojat? nejuokauk. mums jau beveik 7.5 men ir nieko. jau mums pradeda sakyti, kad veluojam. nors pasirodo, ka ten kas sako nelabai reikia kreipti demesio. vaikai visi skirtingi, individualus. pvz, mano puskes berniukui 9 men., o jis nei sliauzt nei ropot nepradejo ir net nerodo iniciatyvos. o manoji oi jau kaip nori. visaip bando ir siaip ir anaip, tik jos tas uzpakaliukas jai dar kiek per sunkus biggrin.gif o vartytis nu niekaip

o maniske vartytis tai bando.. uzpakaliuka meta i sona, bet niekaip virsutines dalies neapvercia doh.gif ir slaiuzt jau matau, akd nori... kelia ta uzpakali tik daina thumbup.gif o jeigu duodi kur atsispirti tai ir varo i prieki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(angelu kalva @ 2009 09 26, 10:47)
Musu vaikis irgi lygiai tai pat padare, kai suprato, kad is nieko pagalbos nesulauks  smile.gif . Emiau tiesiog didinti zirzimo laika, kol eme ir apsiverte, tada gulejo ant nugaros rankos kryzium o pats baisiai nustebusiu veidu  lotuliukas.gif


nu nzn mano jei palieku iki kol zirst pradeda taj padeda galvyte ant grindu ir rekia..paciam niekajp nedaajna kajp apsiverst.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nevykusi_barbe @ 2009 10 11, 18:15)
nu nzn mano jei palieku iki kol zirst pradeda taj padeda galvyte ant grindu ir rekia..paciam niekajp nedaajna kajp apsiverst.. verysad.gif

nepergyvenk, musu iki siol normaliai nesivarto. nors as drisciau abejoti kad jie nesupranta ka daryt, kiek tingi ar neiseina
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 10 11, 18:33)
nepergyvenk, musu iki siol normaliai nesivarto. nors as drisciau abejoti kad jie nesupranta ka daryt, kiek tingi ar neiseina


as galvoju gal del to kad jis storuliukas..sveria 8.6kg
Atsakyti
QUOTE(nevykusi_barbe @ 2009 10 11, 19:13)
as galvoju gal del to kad jis storuliukas..sveria 8.6kg

gali buti, nes stambesniems kudikiams yra kiek sunkiau judet. patarciau jums daryti mankstele, stiprinti raumenukus, ypac ranku.
Atsakyti
QUOTE(nevykusi_barbe @ 2009 10 11, 20:13)
as galvoju gal del to kad jis storuliukas..sveria 8.6kg



Gal ir del to ,o gal ir ne del to. Gal dar todel,kad jusu vaikiukas tik 4 men, tai nera is jo ko noret. Maniskis apsiverte pats gal 7 menesiu panasiai ar 6,5, esu uzsirasius, bet tingiu eiti paziureti dabar. Be to, mano vaikas budamas 8 men nesveria tiek, kiek jusu vaikas budamas 4 men. Tai jei svori kaltint, tai maniskis turetu piruetus raityt ant vienos kojos dabar...........
Atsakyti