Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

QUOTE(Agotukas @ 2005 01 03, 00:12)
Jei jau taip  2.gif  visai nenori vartytis, galima padaryti mankstele, padedant apsiversti. Bet tie gudrus  2.gif vis tiek turi pagauti "kaifa", pajusti, kad taip gyventi idomiau  megalol.gif  megalol.gif  megalol.gif

user posted image
Atsakyti
laba diena,
buvau forume laaaabai seniai. mano maziukui jau 5- tas menesiukas. ankshciau budavo tokia teme "toms, kurios laukia leliuku rugpjuti" ar kazkaip panashiai. kur dabar visos mamkos yra????


mano maziukas jau vartosi pats ir nuo pilvi ant nugaros, ir bishki padedant nuo nugaros ant pilvo apsivercia


smile.gif
Atsakyti
QUOTE
buvau forume laaaabai seniai. mano maziukui jau 5- tas menesiukas. ankshciau budavo tokia teme "toms, kurios laukia leliuku rugpjuti" ar kazkaip panashiai. kur dabar visos mamkos yra????


Paciam forumo gale wink_3.gif
Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos/ Bendraamziu kampelis/ Rugpjutinukai(2004)
Mes ten labai smagiai bendraujam. Be to as tave labai gerai pamenu. Tikiuos, kad vel nedingsi ir mes dar smagiai prisibendrausim. Iki susitikimo pas "Rugpjutinukus" user posted image. Labai labai laukiam user posted image
Atsakyti
Maniškei jau greit 5 mėn, bet vartaliotis atrodo, nė nežada sad.gif Bet vyresnioji, kiek pamenu taip pat nesivartaliojo- pirma išmoko atsistot, tik vėliau- apsiverst g.gif
Atsakyti
Auginu tris vaikus ir visi auga skirtingu tempu. Pirmasis iki puses metu nesivarte,nors buvo sudarytos visos salygos,labai mankstinamas ir masazuojamas. Jam ,matyt,nereikejo g.gif .Antrasis vartytis pradejo treju men,keturiu jau ropojo. Dabar mazuteliui tik du menesiukai,o jis jau ant sono pasivercia,kai guli ant kieto pagrindo. Dabar padariau isvadas kad vyresnelis biski prie tinginio buvo,del to nesivarte laugh.gif laugh.gif
O jei kuri labai nerimaujat kad vaikelis dar nesivarto,tai paprasykit kad poliklinikoj paskirtu masazus,ar,jei turit galimybe,samdykit masaziste,tikrai padeda vaikui suaktyveti,ir parodo mamytei pratimus,kurie padeda vaikeliui mokytis vartytis.
Atsakyti
mamyte patarkit ka daryt, maniskis jau 6 men. bet vartytis nenori, dar karts nuo karto nuo pilvo ant nugaros apsivercia, bet tokiu atveju buta tik triju sad.gif
bandom padet, paskatinti, bet kol kas neidomu jam sad.gif
Atsakyti
Patarciau kreiptis i masazuotoja. Jusu pediatre gali israsyt masazus arba ,jei turit galimybe,samdykit masazuotoja.
Beto,jusu variantas dar ne visai beviltiskas, mano pirmagimis puses metu ne tiek nesiversdavo,jau toks tinginys buvo wink_3.gif . Guledavo ant nugaros rankas issketes,kad man vos ne vos eidavo ji apverst rolleyes.gif . Uzteko 6 masazu ir vaikinas ne tik kad vartytis pradejo, jis po savaites ant keturiu atsistojo,o dar po savaites ropot pradejo biggrin.gif . Nu bet ir masaziste buvo energinga,iskrate ji kaip reikiant megalol.gif
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2005 01 04, 17:01)
O jei kuri labai nerimaujat kad vaikelis dar nesivarto,jei turit galimybe,samdykit masaziste,tikrai padeda vaikui suaktyveti,ir parodo mamytei pratimus,kurie padeda vaikeliui mokytis vartytis.

Masaziukai neblogai, bet geriausia yra mankshteles thumbup.gif kudikis tikrai tampa aktyvesnis, judresnis, ishmoksta ivairiu judesiu kuriuos pats atrastu gal negreit. Persistengt irgi nereikia, bet kiekviena mama manu intuityviai jauca ko reikia jos 2.gif
Atsakyti
mano maziukas tai jau vartosi:)
Atsakyti
Mano dukryte pradejo vartytis nuo pilvuko ant nugarytes kai buvo 2.5 men, o nuo nugarytes ant pilvuko kai jai sukako 4 men ir 1 sav. thumbup.gif clap.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
Musu mazyle verciasi nuo nugaros ant pilvo nuo triju men, dabar uztenka paguldyt ant nugaros tai iskat ir apsivercia, bet atgal - niekaip
Atsakyti
Manoji mazdaug nuo 2.5 men. jau kelis kartus buvo apsivertusi nuo pilvuko ant nugarytes. O siaip daznai nuo nugarytes ant soniuko apsivercia arba nuo soniuko ant pilvuko.
Atsakyti