Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

nuo nugarytės ant pilvuko pradėjo vartytis 3,5mėn,ir mums gyd sakė,kad pirmiausia ir turi vaikas išmokti apsiversti nuo nugaros ant pilvo ir tik paskui nuo pilvo ant nugaros
Atsakyti
QUOTE(Orfeja @ 2009 06 10, 10:38)
mes truputy tinginiaujam  rolleyes.gif
ant shoniuko apsivercia gal nuo 3,5 men, bet spontanishkai, o dabar jam 5,5 men tai vartymasis labai i prieki nepasistumejo, dar neapzivercia nei ant pilvuko, nei ant nugarytes  schmoll.gif
bet gydytoja sake, kad mum viskas vyks veliau, nes esam ilgoki, ir tokiems leliams sunkiau suvaldyti ilga kuneli  unsure.gif

manau nieko blogo, manoji tik 6men ir 1 savaites pradejo apsiverst ant pilvo, ir labai greit ismoko atgal, o dabar jau ir sedi viena, nors tik poryt bus 7 men. ,per paskutines 3 savaites buvo labai didelis suolis judejime, ir bendrai tai ji pas mane anksciau protiskai vystytis pradejo nei fiziskai, nors dar tik 7 bus, bet jau labai supratinga, smarkai lenkia savo bendraamzius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate19 @ 2009 06 18, 23:55)
manau nieko blogo, manoji tik 6men ir 1 savaites pradejo apsiverst ant pilvo, ir labai greit ismoko atgal, o dabar jau ir sedi viena, nors tik poryt bus 7 men. ,per paskutines 3 savaites buvo labai didelis suolis judejime, ir bendrai tai ji pas mane anksciau protiskai vystytis pradejo nei fiziskai, nors dar tik 7 bus, bet jau labai supratinga, smarkai lenkia savo bendraamzius  smile.gif


gal priesh savaite radau ji apsivertusi ant pilvuko thumbup.gif
miegojo ant lovos ant nugarytes, o ateinu paziureti - vyras ant pilvo smile.gif
gaila kad nemaciau... doh.gif
bet tai ir viskas......
gal sakau ji kaip skatinti reiketu, kokiu zaislu sudomonti, kad verstusi.
jis taip stiprus, bet tinginiukas.
Atsakyti
Mano dkryte jau pries kokias 2 sav. pirma karta apsiverte is nugarytes ant pilvo thumbup.gif O dabar tai is viso, kur tik ja paguldau po 2 sekundziu jau apsivercia ant pilvo o po to rekia, nes nesugeba atgal apsiversti. doh.gif
Atsakyti
maniskis tai 4men apsiverte kai nemacaiu ir nuo lovytes nukrito doh.gif jetau kaip verke vargsiukas, issigando , verysad.gif nakti miegam kartu tai ir nakti pabudes vena kart buvo iskrites, tai kai sokau is miegu blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
5,5 menesiu pirma karta apsiverte ax.gif
Atsakyti
Manoji pirma karta apsiverte 3 menesiuku. O dabar tai tikra pasiutele, visai nepaliksi vienos, nes baisu, kad nenukristu. Nes per pora minuciu nusivarto nuo vieno lovos galo iki kito biggrin.gif O savo lovytej bemiegodama sugeba apsisukti 180 laipsniu. Padedi i viena puse, pabunda priesingoj biggrin.gif Jau tokia judruole pasidare thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyte @ 2007 12 20, 21:44)
as nepergyvenu, viskam savas laikas, kiekvienas vaikiukas vystosi individualiai, nesistenkim ispraust i remus schmoll.gif

drinks_cheers.gif tikra teisybe.
maniskis nemoka rankutes dar istraukti kai apsivercia verysad.gif
Atsakyti
apie 4 menesi buvo kelis kartus apsivertus, bet veliau uzmirso kaip tai daryt o uzsimane atsiset, bet nuo 4 su puse men. vartosi lengvai i visas puses thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 07 18, 02:36)
drinks_cheers.gif tikra teisybe.
maniskis nemoka rankutes dar istraukti kai apsivercia verysad.gif

maniske iskart irgi nemokejo, tai ant kieto pagrindo pradejom guldyt tai greit ismoke, o dbr ir ant lovos moka smile.gif
kantrybes jums 4u.gif
Atsakyti
Pries kokia savaite ismoko nuo pilvo atgal ant nugaros apsiversti, tai dabar jei palieki ant lovos, tai greitai nusiridena nuo vieno galo iki kito lotuliukas.gif kaip desriukas vartaliojasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano sunui 4,5 men, nuo nugaros sunkiai apsivercia, bet labai kelia galva ir bando sestis.
ar jau leisti? ar gali stuburui pakenkti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lora20 @ 2009 06 19, 22:48)
maniskis tai 4men apsiverte kai nemacaiu ir nuo lovytes nukrito  doh.gif  jetau kaip verke vargsiukas, issigando ,  verysad.gif nakti miegam kartu tai ir nakti pabudes vena kart buvo iskrites, tai kai sokau is miegu  blink.gif  biggrin.gif

doh.gif vietoj jusu po tokiu nuotykiu vaikeli guldyciau i jo lovele g.gif jus galit nepastebeti, bet po tokio iskritimo is lovos gali kokia kraujagysle trukti, ar pan. gi dar maziukas g.gif mano pupa 5men proga vakar irgi iskrito is lovos, tai tokia panika buvo namie.....gerai kad musu lova zema labai, ir ant klimelio minstai nukrito, tai ir tu asaru kaip ir nebuvo, tik isgastis. bet as ir siandien ja stebiu, kad nebutu ko susitrenkusi doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif ir daugiau jokiu miegjimu teveliu lovoj doh.gif

na o vartytis mano kliunkis pradejo nuo 4men su trupuciu. anksciau taip pat trugdis budavo rankyte, bet dabar ismoko. tik savo lovytej ilenda i kampa, nebeina apsiversti tada jau saukiasi pagalbos tongue.gif
Atsakyti