Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

Mes ant pilvuko vartomes senokai, o ant nugarytes atsiverst vis dar nesigauna, nors ne uz kalnu ir 6menesiukai... smile.gif
Atsakyti
maniske jau pusantros savaites vertesi nuo nugaros ant sono..sudeda rankytes ir kalba ,apziurineja. laukiau visa laika kad apsivers ant pilvo.. na o siandien ruosiausi i kapines pamaitinau ir nuejau. ateinu rengti o ji ant pilvo,galvojau gal sunus apverte. sedejom po to su vyru laukem gal pati? puse valandos,kol vyras pasake kad prie musu nesivers,tai nuejom is tolo stebet. IR VALIO pati apsiverte,dar po to aug kartu vertesi..ismoko kojas sukryziot. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mano mazajai 5,5 menesio, dar nesivarto, tik ant soniuko pasivercia, viskam savas laikas biggrin.gif o cia atrodo kai kurios mamytes rasydamos tik ir lenktyniauja,kurios vaikas greiciau pradejo vartytis.
Atsakyti
Pagaliau ir mano mergicka apsiverte, laukem mes nesulaukem, jau kiek panikos buvo. Dabar apsivercia nuo nugaros ant pilvuko, o atgal nemoka taip ir guli.Kai apsiverte buvo 5 men ir 3 sav. smile.gif
Atsakyti
Mes vartomes ant pilvuko jau nuo 4 men ax.gif Kai pradejo vartytis mano zirniai, teko naktim keltis ir ziuret ar jiems viskas gerai, buvo, kad ir atvertinejom blush2.gif Tik tiek, kad jau ant savo lovos palikti nebegalim visiskai doh.gif
Atsakyti
Mums 6 mėnesiai ir 3 d. bet mes dar nesivartom unsure.gif . Niekas nepadeda, nei masažai, nei daiktai šonuose. Pasižiūri, kad nepasieks ir nebekreipia dėmesio g.gif . Vyresnėlis sūnus 4 mėn jau vartėsi ir aišku nukritęs buvo verysad.gif
Atsakyti
mums ir neuzkalnu tuoj 6men bet mes mokam tik nuo nugaros ant pilvo apsiversti o atgal nesigauna ir tada pykstam apsiverte kad atsiversti nesigauna biggrin.gif
Atsakyti
Maniske irgi dar neisivarto, jai is vis nepatinka nei ant sono, nei ant pilvo gulet. Jei ant nugaros gulet nusibosta, tada saukia ir reikia nesiot. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyte DD @ 2009 01 04, 16:45)
Mums 6 mėnesiai ir 3 d. bet mes dar nesivartom  unsure.gif . Niekas nepadeda, nei masažai, nei daiktai šonuose. Pasižiūri, kad nepasieks ir nebekreipia dėmesio g.gif . Vyresnėlis sūnus 4 mėn jau vartėsi ir aišku nukritęs buvo verysad.gif


Maniškei irgi 6 mėn. su trupučiu, bet irgi nenori vartytis. Nuo nugaros ant šono lengvai pasiverčia, bet ant pilvo nesiverčia nors tu ką. O kai paguldau ant pilvo, tai pasimuisto, kol nusibosta, o paskui pradeda rėkti nepatenkinta, bet ant nugaros nesiverčia ir net nebando unsure.gif Beje, irgi gimus liepos 1-ą, tai sakau gal tą dieną visi gimę tokie pritingintys vartytis doh.gif
Atsakyti
vieni anksciau kiti veliua pradeda pirma kart apsivertem 3mne 14d poto nustojom db vartomes tik nuo pilvo neatsiverciam atgal ax.gif kaikirie nesivarto bet sedi gerai nors mes dar ir nesedim doh.gif
Atsakyti
maniskiui jau 6 menesiai bet jis dar nesivarto, ant soniuko atsiversti pavyksta o toliau niekaip doh.gif
Atsakyti
o mano princese apsiverte 5 men ir 1 sav., be to vartosi tik per desine puse, o i kaire tai net negalvoja. schmoll.gif dabar jau 6,5 men, o nuo pilvo ant nugaros net nebando. blink.gif
Atsakyti