Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

QUOTE(l*a*d*a @ 2008 10 04, 16:50)
mes apsivertem 3-ju menesiu

Jei mažylis apsiverčia ant šono 1-3 mėnesiuką, tai dar nereikėtų labai džiaugtis, nes tai jis gali daryti nesąmoningai, o dėl per didelio raumenų tonuso... Mano mažius taip pat vartės vartės pirmą mėnesiuką, tai gydytoja mums pasakė, kad vienos pusės raumenukų tonusas padidėjęs ir jis nesąmoningai apsiverčia.. O vėliau nustojo, dabar laukiam kada jau pradės ištiesų vartytis.. smile.gif Taip, kad... Mažius turi verstis sąmoningai... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murrrka: 07 spalio 2008 - 14:16
Aha, dazniausiai 2 ar 3 menesiu vaikai versdamiesi ant sono paprasciausiai neislaiko pusiausvyros ir "nugriuna" ant pilvo, o mamos galvoja, jog koks saunuolis, stiprus vaikas smile.gif
Musu 9 men ir dar nemoka atsiverst doh.gif jei nakti apsivercia ant pilvo, tai kai nusibosta taip gulet, mane kviecia, kad atversciau doh.gif
Atsakyti
Ant pilvo mazyte apsiverciajau senai (nuo 3 men.), a vat atgal ant nugarytes nelabai iki siol, kartais pavyksta, bet jau laaabai retai ir labai daug pastangu reikia (mums jau 5 men.) biggrin.gif
Atsakyti
mes 5men, o drauges 1 men ax.gif
Atsakyti
na mes ant nugarikes apsivertem pirma kata 2,5 menesio thumbup.gif vos tik spedavau paguldyt ant pilvuko vercias ant nugaros ir sypsos biggrin.gif
Atsakyti
mano smikuciui 5 menesiai, bet dar neapsiverciam sad.gif tik ant soniuko, kai zvalgosi. nei nuo nugarytes and pilvo, nei atvirksicia. kazkoks tinginiukas mano baubukas ;( na bet tikekimes, kad greitai pamatysim progresa.
Atsakyti
QUOTE(murrrka @ 2008 10 07, 07:14)
Jei mažylis apsiverčia ant šono 1-3 mėnesiuką, tai dar nereikėtų labai džiaugtis, nes tai jis gali daryti nesąmoningai, o dėl per didelio raumenų tonuso... Mano mažius taip pat vartės vartės pirmą mėnesiuką, tai gydytoja mums pasakė, kad vienos pusės raumenukų tonusas padidėjęs ir jis nesąmoningai apsiverčia.. O vėliau nustojo, dabar laukiam kada jau pradės ištiesų vartytis.. smile.gif Taip, kad... Mažius turi verstis sąmoningai...  4u.gif


Tikra, tiesa, mano mazyle irgi taip vertesi ir 2 ir 3 men - ir tai buvo nesamoningai, kartais net pati issigasdavo. O dabar jau tuo 6 menesiukai, bet nesivercia nei nuo pilvelio ant nugareles, nei nuo nugaros ant pilvo. schmoll.gif
Atsakyti
Maniske 4 menesiu ismoko nuo nugarytes ant pilvo apsiverst, o atgal dar nesivercia. Kad verstus greiciau ant pilvuko, tai treniruodavau, kryziuodama kojytes. O kaip treniruot kad nuo pilvuko atsiverstu ? smile.gif kazkaip nesigauna, nesistengia ji atgal atsiverst smile.gif
Atsakyti
Mano mergyte nuo pilvo ant nugaros ramiai vertesi nuo 1 men ir keli dienu....bet nuo nugaros ant pilvo dar neiseina bet jau nedaug truksta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ivil @ 2008 10 23, 14:41)
Maniske 4 menesiu ismoko nuo nugarytes ant pilvo apsiverst, o atgal dar nesivercia. Kad verstus greiciau ant pilvuko, tai treniruodavau, kryziuodama kojytes. O kaip treniruot kad nuo pilvuko atsiverstu ? smile.gif kazkaip nesigauna, nesistengia ji atgal atsiverst smile.gif




daugiau ant pilvo guldykit ..ir jei ka leiskit biski pasistengti nors ir nelabai patinka.... smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytė nuo nugaros ant pilvo pradėjo vartytis 3,5 mėn. O nuo pilvo ant nugaros tik dabar, kai suėjo pusmetis. smile.gif
Atsakyti
mano sunelis siandien apsiverte nuo pilvuko ant nugarytes thumbup.gif , bet nezinau cia jam gavosi samoningai ar tik netycia isejo g.gif
Atsakyti
Mano mazylis nuo nugarytes ant pilvuko pradejo vartytis pries kelias dienas ir tai daro tikrai samoningai mirksiukas.gif Is pradziu vartosi daug kartu nuo nugarytes ant soniuko, o po to apsivercia ir ant pilvuko. Tik nuo pilvuko ant nugarytes samoningai apsiverst dar neiseina smile.gif Ir kol kas verciasi tik per kairi sona, reiks turbut paciai mokinti verstis ir per desini soniuka smile.gif
Atsakyti