Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

na maniskis tai isvis tinginukas, pirma karta apsiverte tai kokiu 6men., o dabar jam jau 11men., tai viska pats puikiausiai daro, sedasi, verciasi, ropoja, stojasi, pritupia kokio daikto pasiimt lotuliukas.gif thumbup.gif
manau tai individualu nuo vaiko priklauso kada jam prireikia apsiversti, nes as ji nuo 2men., mokiau kaip reikia apsiversti, o pats apsiverte kai jam to prireike bigsmile.gif
Atsakyti
maniske tai ant soniuku jau vartosi puikiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gedrule @ 2008 06 17, 09:09)
na maniskis tai isvis tinginukas, pirma karta apsiverte tai kokiu 6men., o dabar jam jau 11men., tai viska pats puikiausiai daro, sedasi, verciasi, ropoja, stojasi, pritupia kokio daikto pasiimt lotuliukas.gif  thumbup.gif
manau tai individualu nuo vaiko priklauso kada jam prireikia apsiversti, nes as ji nuo 2men., mokiau kaip reikia apsiversti, o pats apsiverte kai jam to prireike bigsmile.gif


Šiaip aš irgi linkusi taip manyti, bet ko tada tos gydytojos diktuoja savo standartus, kad vartytis turi nuo tada, sėdėt nuo tada ir t.t., tuo tik mamos nevilties ir nepasitikėjimo savimi įvarydamos ir tuos masažus vis kiša nuo kurių vaikiukas rėkia nesavu balsu g.gif, o jie tik gal kiek pagreitina tai kas anksčiau ar vėliau visvien įvyktų doh.gif
Atsakyti
esu uzsirasius, kada pirma karta apsiverte: 3 men ir 11 dienu. Maniau, kad tai tik atsitiktinumas, bet kai 4 x per diena nuo nugarytes ant pilvo apsiverte, supratau, kad tai jau ivaldyta technika wub.gif
Atsakyti
5 men
Atsakyti
QUOTE(sportininke @ 2006 01 28, 12:13)
Sveikos, mums jau 5 mėn, bet dar nuo pilvuko ant nugarytės apsiversti nesigauna, jau rodos labai nedaug trūksta, užpakaliuką iškeliame, ant šoniuko pavirstame, ir atgal ant pilvo. nuo nugaros ant pilvo, be jokių problemų thumbup.gif . kaip jums su tuo reikaliuku g.gif  g.gif  g.gif

gal jam tiesiog labiau patinka guleti ant pilvuo?! ax.gif
musu leliukas pirma karta apsiverte 3 men. ta karta apsiverte ir daugiau nebesiverte iki kokiu 5 men bigsmile.gif
Atsakyti
Musiskis intensyviau pradejo vartytis 5 menesiu 4u.gif
Atsakyti
Labuka.. Na o musiskis (dabar jam 3 menesiai) verciasi nuo nugaros ant soniuko su nemazu pastangu deka. Bei padetas ant pilvuko visada apsivercia ant nugarytes, bet atgal- tai niekaip, bet dar ir ne laikas.. Be to, baisiausiai megsta kojas kilnot, panasiai 90 laipsniu kampu biggrin.gif
Atsakyti
maniske vartosi nuo triju men ir keliu dienu:) bet tik nugara->pilvas. o atvirksciai iki siol neismoksta nors jau penktas menuo, buna apsivercia ir pradeda rekti nakti nes negali atsiverst doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurhea: 07 rugpjūčio 2008 - 14:54
na mes nuo nugarytes ant pilvuko tik nuo 6men pradejome vartytis.
Atsakyti
mano pirmagimis tai gal kokiu 5-6 men. pradejo vartytis, tikrai ne anksciau schmoll.gif O mazoji, mano dideliai nuostabai, nuo 3,5 men. puikiausiai vartosi rolleyes.gif
Atsakyti
o maniskis lelius tai jau ant pilvo psivercia jau nuo kokiu triju men .is pradziu kazkaip koja perkelia po to uzpakali pasuka ir tik opt ir ant pilvo lotuliukas.gif .pastebejau jis taip daro kai jam pilvuka skuda. o adgal atsivers dar nemoka doh.gif
Atsakyti