Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

mano mazyle jau 4,5 men. o ji dar netgi nebando verstis kaip ja paguldai taip jai gerai smile.gif o jau taip noreciau, kad pradetu rolleyes.gif
Atsakyti
mum 4,5 men ir net nebando verstis schmoll.gif
Atsakyti
maniske verciasi ant pilvuko tik rankutes negali istraukti tai vel atgal ant nugaros persivercia smile.gif
Atsakyti
Mums irgi 4men,bet moka tik nuo sono ant nugarytes apsiversti,niu ir pats kartais megina nuo nugarytes ant soniuko atsigulti,bet nelabai gaunasi
Atsakyti
mums uz poros dienu 5men, bet tingim vartytis, bet uztat sestis........ tik isikabinam, ir jau sedim lotuliukas.gif
Atsakyti
mes tai vartytis pradejom nuo 4.5men nuo nugaros ant pilvo ir atvirksciai jau vienos nepalieku.nes ir sliauzia atbulom
Atsakyti
QUOTE(Ilmeriux @ 2008 06 11, 18:14)
mano mazyle jau 4,5 men. o ji dar netgi nebando verstis kaip ja paguldai taip jai gerai  smile.gif  o jau taip noreciau, kad pradetu  rolleyes.gif


Mano varosi bet uztat sestis net nebando, o kitu jau vos ne vieni patys sedi tokio amziaus g.gif
Atsakyti
maniškiui irgi jau 4 mėnesiai.tai ant šono vartosi,o ant pilvo tai net nesiruošia apsiverst.kai aš paguldau tai irgi nepatinka ant pilvuko gulėt,tai kelis kartus atsivertė nuo pilvo ant nugaros.
Atsakyti
maniskis ;abai vortosi ant pilvo , tik ant nugaros neatsivercia.
Atsakyti
maniskis 3, 5m.apsiverte. wub.gif
Atsakyti
Mes jau seniai vartomės nuo vieno šono ant kito, ant pilvo atsivertę mėgstam apsidairyt, o, kai labai nusibosta, ir nuo pilvuko ant nugarytės išeina - tik nevisada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasule @ 2008 06 09, 15:36)
Sveikos , musu suneliui 4 men su virs , bet jis dar nesivarto , truputi nerymavau , bat manau , kad viskas ateity , tai gali atsitikti bet kokiu momentu . Ir manau , kad kudikiai maitinami mamos pienu daug stipresni , nei kiti . O jug maniskis tik 3 savaites mamos pienu pasimegavo.



Na aš pati maitinu, jau mano mažei 6,5mėn, o vartytis tik neseliai pradėjo ir tai tik nuo pilvuko ant nugarytės, šiaip nepatinka jai ant pilvuko tai ir nesistengia ant jo verstis manau mirksiukas.gif , bet anksčiau ar vėliau visvien pradės 4u.gif
Atsakyti