Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

QUOTE(Katusik @ 2008 03 24, 10:03)
o maniškis vakar pirmą kartą apsivertė thumbup.gif kelis kartus iš eilės, kad tėvai tikrai pamatytų ir tuo patikėtų. ir jam - vos 20 dienų  blink.gif


nesidziaukite per anksti unsure.gif juk tai tik nevalingas kudikio judesys schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(daivabra @ 2008 04 04, 14:14)
Siulyciau pasitarti su gydytoja. Nes taip anksti vaikas verstis negali. Tai padidejusio raumenu tonuso pozymis. Vaikas vartytis turi pradeti 4-5 men. amziaus.

Papildyta:
Neisjaudink. Gal viskas gerai. Mano maze pradejo verstis nuo nugaros ant sono po truputi apie ketvirto men. pabaiga. O siaip stipriau vartytis gal 4 men. ir triju savaiciu.

čia pritariu mes ir mėnesio laiko vartėmės ir buvo raumenukų įtampa pavaikščiojom į mankšteles ir dabar gerai o tikrasis vartymasis prasidėjo 5 mėnesį
Atsakyti
QUOTE(Adaira @ 2008 04 06, 12:39)
Mum 2 menesiukai ir jau nuo sono pasivercia ant nugarytes ir nuo nugarytes jau bando ant soniuko verstis  ax.gif

blink.gif ...mums tuoj bus penki mėnesiai, bet vartytis kažko tai tingim, nu viskam savas laikas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(goda:)))) @ 2008 03 24, 00:17)
laba diena mamytes. esu jauna mamyte ir man labai neramu,nes mano maziukas dar nesivarto nors jam jau 4 men . ir 3 savaites. sveriam 8 kg showoff.gif aciu uz jusu pasisakymus 4u.gif  4u.gif  4u.gif

va vakar pora kart jau apsiverte thumbup.gif bigsmile.gif b et sian ir vel nieko,tai matyt reiks i masaziukus pavaiksciot...
Atsakyti
Maniskis bernuzelis nuo nugarytes ant pilvuko apsiverte kaip tik siandien thumbup.gif , (jam dabar 5 men. ir 3 sav.). Pasirodo, tetukas is vakaro ji gerokai pamokino vartytis - kita diena pats pradejo biggrin.gif ). Mamos mokymai nesuveike g.gif . O atvirksciai verstis - daug anksciau pradejo(gal kai buvo kokie 3,5 - 4 men.)
Atsakyti
Sveikutes,mansiek pirma karta nuo nugarytes ant pilvuko apsiverte 4.5men. O nuo nugarytes atsiverte atgal ant pilvuko lygiai 6 men.
Atsakyti
4, 5 men. apsiverte nuo nugarytes ant pilviuko, tai nuo tol ir vartosi kasdien. Bet tik per desini sonuka ax.gif
Atsakyti
mano mazoji pradejo vartytis kazkur 6menesiuku smile.gif o db mums 10men. bandom vaikscioti na nelabai pavyksta bet bent jau isstovime kai prilaikome ax.gif
Atsakyti
mano kaciukas pirma kart persiverte 2.5men! thumbup.gif ir radau ji nusiridenusi nuo pagalves doh.gif juk maniau kad ar ramutis bus, o jis va ka isdarinet pradejo, nebepalieku vieno cool.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos,mums dabar jau 4,5 men tai intensyvei prdejom vartytis gal pries kokia savaite,tai dabar vienos ant lovos jau nebepaliekam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erce @ 2008 04 23, 11:42)
Sveikos,mums dabar jau 4,5 men tai intensyvei prdejom vartytis gal pries kokia savaite,tai dabar vienos ant lovos jau nebepaliekam biggrin.gif

O mes dar nesivartom nei pirmyn, nei atgal...turbūt tingim, nors duomenų atlikti tokius veiksmus turim (čia turėta omeny, kad mums masažai nereikalingi)mums 5 mėn.7 dienos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 23 balandžio 2008 - 20:54
Mano tai tik 6 mėn. apsivertė ir tai kiek džiaugsmo buvo lotuliukas.gif
Atsakyti