Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

kai mano dukrytei buvo 4.5 sunerimau ko ji nesivarto...
o po to "dashuto", kad neturi progu.

ji vis budavo tokioje kudikiu kedeje siek tiek pakeltu atlosu, kad matytu kas dedasi aplinkui, dairydavosi ir zaisdavo su zaislais pakabintais ant lanko.

Viena savaitgali patiesiau kilimeli ir palaikiau ant grindu, jau po 2 d. apsiverte ant pilvo. Avirksciai vis dar ne. Matyt nenori.

O siaip nekreipkit demesio kas ka sako:)

Man taip "pasiseke" schmoll.gif . kad turim savaite vyresne pusesere, kuri ir valgo gerai ir
auga gerai, ir viska moka, ir mamai pieno uztenka ir ttttt.

Jeigu imciau i galva, seniai jau buciau isprotejusi nuo mociutes, kuri kitaip nemoka pradeti pokalbio telefonu kaip tik "o ka mazute ismoko, nes ana jau .... ka nors daro".

Atsakyti
maziau kreipkit demesi i snekas.tokie dalykai,kaip vartymasis daug priklauso nuo to,kokio sudejimo vaikas,ka jis veikia per dienas.jei stambesnis,savaime aisku,kad jam reiks daugiau laiko.jei sedi kedutej,kaip kad raso,taip pat neismoks.kadangi mano,kol neturejo vaikstynes,ilga laika praleisdavo ant lovos,tai ir ismoko anksciau is neturejimo ka veikt,bet ir tai veliau,nei visur rasoma.susirupint reiktu tada,kai raida atsilieka ryskiau,o ne tai,kad keturiu menesiu ir savaites dar nesivercia ant pilvo...vieversys teisingai sako-kuo daugiau kreipsi demesi i patarimus ir pan,tuo labiau enrvinsies,ir dazniausiai visai be reikalo
Atsakyti
maniskis apsiverte 5 men ir 1 dienos nuo nugaros ant pilvuko. pries tai , vartydavosi tik ant soniuko. miegodavo tik ant nugaros dabar tik , kai jau apsivercia , pradejo miegot ir ant sono
Atsakyti
mano dukryte pirma karta nuo nugaros ant sono apsiverte 4 men. ir 1 sav. Laukiu sekancio karto ir kada apsivers ant pilvo.
Atsakyti
mano pupa apsiverte ant pilvuko nuo nugaros budama 4,5 men. jai greit 5 men, o vis verciasi tik per desini sona, o i kaire tik miegodama. maniau, kad vartysis veliau, nes ji burbulas pas mane, bet kur tau ...manau, kad cia tikrai individualu ir priklauso nuo lelytes noro ir jegu.
Atsakyti
O maniskei tai jau penki menesiai ir dvi dienos,bet ji dar neapsivercia nei ant pilvo nei ant nugaros, ar tureciau susirupinti. sad.gif Nors ji ir ne putlute, bet pasisuka tik ant sono, o kai neiseina apsiversti tai labai nervuojasi.
Atsakyti
Musu 2.gif uzvakar pirma karta apsiverte 3,3 menesio budamas, ir taip energingai tik shast ir ziuriu jau guli ant pilvuko patenkintas biggrin.gif . Bet kol kas tik i viena puse ir dabar dazhna i vartosi:megalol:, kebliausia tai buna ant vystymo stalo. Manau dar ilgai butu nesivartes, bet mes sportuojam kiekviena diena 2 kartus, tame tarpe ir ant kamuolio, gal tai paspartino reikaliukus. SVEIKINU VISUS BESIVARTANCHIUS LELIUKUS, JUK TAI 2.gif -ei thumbup.gif PASIEKIMAS, vis jiem idomiau.

Tik 100 procentu pritariu Vieversiui, kad nereikia i leliuku palyginimus kreipti demesio, nes galima ir depresija isivaryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GutėJ: 02 sausio 2005 - 00:27
QUOTE(s.saulute @ 2004 12 31, 12:38)
O maniskei tai jau penki menesiai ir dvi dienos,bet ji dar neapsivercia nei ant pilvo nei ant nugaros, ar tureciau susirupinti. sad.gif Nors ji ir ne putlute, bet pasisuka tik ant sono, o kai neiseina apsiversti tai labai nervuojasi.

Tikrai nemanau, kad turi rupintis, nes apsivers kai laikas ateis...ot, pyks, nervuosis ir apsivers biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(virgyte @ 2004 12 20, 22:22)
tai kad gydytojai ramybei nepalieka:vis klausia ir klausia.Ir sako ,kad nelabai gerai.Vat jiems gi vaikai turi visi kaip vienas, suėjo 4 mėn. ir turi apsiversti.

Pas mane tas pats-vis gydytoja ramybes neduoda todel ir nugasdina.O maniske labai nemego ant pilvelio guleti,zviegdavo taip paguldyta tai ir nesistengiau kankinti.Tik neseniai pradejo isguleti kelias minutes ir galvyte pakelusi sukioja,dairosi tik kad greitai pavargsta ir vartytis dar tingi nors stenedama bande sestis anksti-gal nuo 3men.
Atsakyti
Gerai cia mamos raso-tai tikrai labai individualu, dar priklauso ir nuo vaiko sudejimo, o gal ir budo (temperamento).
Mano dukra pirma karta apsiverte neturedama dar ir 3 men.(be vienos savaites), o vaikscioti pradejo nuo 9 men. bet nemanau, kad tas vaikelis kuris apsiverte 4 ar 5 men, o vaikscioti pradejo jau sulaukes 1 gimtadienio yra kazkuo prastesnis uz ta, kuris visa tai pradejo daryti anksciau. biggrin.gif
Atsakyti
MAniškė visai nesivartė.KAi pradėjo sėdėt, paosdindavau ir sėdėdavau, kai norėdavo ropot, lenkdavosi į priekį ir griūdavo ant pilvo, po to pradėjo ropot o vartytis pradėjo visai neseniai tongue.gif TAip kad nepergyvenk, draugės berniukas taip pat nesivartė ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
Vaikiukus labai sunku isprausti i kokius remus, o ir nereikia. Mano sunus nuo nugaros ant pilvo samoningai apsiverte tik 6.5 men. Tiesa pasakius, as net nepergyvenau, nes nezinojau, kad turetu verstis anksciau rolleyes.gif Sedeti jis pradejo 7, o vaikscioti 11 men., o dabar visai nepagaunu blink.gif Manau, kad vertesi velai todel, kad rankinukas buvo wink_3.gif
Dukra pirma karta nuo nugaros ant pilvo apsiverte 5.5 men, bet grynai vartymas 'atsiriso' tik 6 men. Dabar 6.5 men ir truksta tik keliu dienu iki ropojimo keturiomis megalol.gif
Jei jau taip 2.gif visai nenori vartytis, galima padaryti mankstele, padedant apsiversti. Bet tie gudrus 2.gif vis tiek turi pagauti "kaifa", pajusti, kad taip gyventi idomiau megalol.gif megalol.gif megalol.gif
Atsakyti