Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

vaikas vartis turėtu pradėti apie 5 mėnesiu,bet tai priklauso nuo vaikoŠiaip kg.irgi turi reikšmes taigi palaukit ir šiek tiek bandykit padėti,greičiau išmoks.Sekmes 4u.gif
Atsakyti
maniskis apsiverte 3,5men,tai maniau kad cia taip netycia gavosi,bet nuo to laiko ir nebeguli ant nugaros .Jei tik paguldai tai tuoj skuba apsiversti ant pilvo,net pervistyti kartai sunku,verciasi ant pilvo nors tu ka doh.gif .bet labiau nuo kairio sono.mes ji mazai nesiodavom ant ranku,vis guledavo po zaisliukais tai turbu pabodo ir pradejo verstis lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano sūnelis pradėjo vartytis 6 mėnesių. Buvau išsigandusi, kad taip ilgai nesivarto, bet gydytoja nuramino, nes sakė, kad kai kuriems vaikams reikia paskatinimo, o be to jis dručkis. Todėl pasikviečiau masažistę, kad biški išjudintų raumenukus, tai po 2 vizito pradėjo kuo puikiausiai vartytis thumbup.gif
Atsakyti
Maniskiui kita savaite bus sesi menesiai, bet vercias tik nuo soniuko ant soniuko g.gif Jau atrodo ims ir apsivers ant pilvuko, o jis plumpt ir vel ant nugarytes guli blink.gif
Atsakyti
mano panelei 3men ir 9 dienos, tai bando verstis, bet dar nepavyksta biggrin.gif
Atsakyti
maniskis nuo 2 men.bande verstis ant sono, o nuo nugaros ant pilvo nuo kokiu 3 - 3,5 men.pradejo, nuo nugaros ant pilvo tik 7 men ismoko.
Atsakyti
Prieš savaitę kokią, t.y. 6 mėnesių su trupučiu, išmoko apsiverst nuo nugaros ant pilvo. Tai dabar patenkintas vartosi kaip šašlykas kiaurą dieną lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniske 2 men ir 9 dienu pirma karta apsiverte ant sono (nors svoris nemazas buvo-6kg 500gr), dabar vis stengiasi ant pilvo apsiversti. o ant pilvelio labai nemegsta guleti, paguli kelias min ir rekti pradeda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2008 03 24, 10:03)
o maniškis vakar pirmą kartą apsivertė thumbup.gif kelis kartus iš eilės, kad tėvai tikrai pamatytų ir tuo patikėtų. ir jam - vos 20 dienų  blink.gif


Siulyciau pasitarti su gydytoja. Nes taip anksti vaikas verstis negali. Tai padidejusio raumenu tonuso pozymis. Vaikas vartytis turi pradeti 4-5 men. amziaus.

Papildyta:
QUOTE(goda:)))) @ 2008 03 24, 00:17)
laba diena mamytes. esu jauna mamyte ir man labai neramu,nes mano maziukas dar nesivarto nors jam jau 4 men . ir 3 savaites. sveriam 8 kg showoff.gif aciu uz jusu pasisakymus 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Neisjaudink. Gal viskas gerai. Mano maze pradejo verstis nuo nugaros ant sono po truputi apie ketvirto men. pabaiga. O siaip stipriau vartytis gal 4 men. ir triju savaiciu.
Atsakyti
o mums jau puse meteliu bet tinginiukas dar nesivarto,viena kart isejo penkiu menesiu apsivers ,bet gal netycia lotuliukas.gif Bet bando ant sono pasivercia ir iesko uz ko sugriebt.Na nieko teks man kartu gult ant grindu ir kalbint kad apsiverstu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
maniskis ant pilvo pirma karta apsiverte be 1d 5men ax.gif dabar jau duodasi i visas puses ir sliauzioja biggrin.gif
Atsakyti
Mum 2 menesiukai ir jau nuo sono pasivercia ant nugarytes ir nuo nugarytes jau bando ant soniuko verstis ax.gif
Atsakyti