Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

mano mergyte apsiverte nuo nugarytes ant pilvuko budama 6men ir 5 d.,o nuo pilvuko ant nugaros dar niekaip smile.gif
Atsakyti
net pasiemiau knyga paziurek, kada tiksliai apsiverte smile.gif
4,5 men lygiai apsiverte pirma karta, pamenu vos neapsiverkiau is dziaugsmo smile.gif
Atsakyti
Mano Lukas vakar apsiverte nuo pilviuko ant nugarytes! smile.gif Mums dar tik 9 savaiteles!!! Nezinau kada nuo nugarytes ant pilviuko, turbut dar reiks palaukt 4u.gif
Atsakyti
mano mazulis vakar apsiverte, mum tik 7 savaites blink.gif lotuliukas.gif bet daugiau nebeisejo nors ir kaip stengiasi biggrin.gif
Atsakyti
laba diena mamytes. esu jauna mamyte ir man labai neramu,nes mano maziukas dar nesivarto nors jam jau 4 men . ir 3 savaites. sveriam 8 kg showoff.gif aciu uz jusu pasisakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas.Nereik nerimaut,dar anksti smile.gif Mano mergaite pradejo 5 men. vartytis,o kitu leliukai anksciau ar net veliau ax.gif Mano labai storule tai gal sunku buvo pradet,bet dabar taip vartos kad neina net pamperso uzdet lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama-ruta: 24 kovo 2008 - 07:34
o maniškis vakar pirmą kartą apsivertė thumbup.gif kelis kartus iš eilės, kad tėvai tikrai pamatytų ir tuo patikėtų. ir jam - vos 20 dienų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2008 03 24, 10:03)
o maniškis vakar pirmą kartą apsivertė thumbup.gif kelis kartus iš eilės, kad tėvai tikrai pamatytų ir tuo patikėtų. ir jam - vos 20 dienų  blink.gif


Būtinai pasakyk gydytojai, nes mums sakė, kad jei vaikas ką nors daro daug anksčiau, nei priklauso (pvz, labai gerai išlaiko galvą, nors pagal amžių dar nepriklauso) tai padidintas raumenų tonusas. Nors, gal tavo vaikas šiaip ankstyvas, ko ir linkiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goda:)))) @ 2008 03 23, 21:17)
laba diena mamytes. esu jauna mamyte ir man labai neramu,nes mano maziukas dar nesivarto nors jam jau 4 men . ir 3 savaites. sveriam 8 kg showoff.gif aciu uz jusu pasisakymus 4u.gif  4u.gif  4u.gif

manau nerimauti dar tikrai neverta
irnesakyk.gif

o maniske pirma karta an pilvuko apsiverte lygiai 4men smile.gif dabar jau kur tik paguldau iskart apsivercia, bet atgal ant nugarytes nebeistengia atsiversti doh.gif
Atsakyti
aciu uz pasisakymus mamytes 4u.gif smile.gif laukiu dar...
Atsakyti
namanasisi tai nuo ketyuriu menesiu tik bande vis pasiversti, tai kartais ant soniuko pavykdavo apsiversti ir taitik kartais, o va vartytis tai tik nuo 6.5 menesiu pradejo pilnai esam prie sunkiasvoriu biski tongue.gif
nu o kad 20 dienu vartosi g.gif nu kazkaip nelabai tikisi g.gif gal tikrai biski tonusas padidejes, pasitark su gydytoju, o jeigu sakys, kad gerai, tada labai jau spartuolis tavo sunelis smile.gif
Atsakyti
Mano pupai uz keliu dieneliu bus 5 men., bet vartosi tingiai. Kelis kartus tik buvo apsivertusi nuo nugarytes ant pilvelio. Nuo pilvelio ant nugarytes sekasi lengviau, bet vistiek nereiskia didelio noro vartytis. Beje, ji keliauja po lova labai greitai keldama uzpakaliuka ir atsispirdama kojytemis biggrin.gif gal jai taip linksmiau biggrin.gif 4 men. sverem 5600. Sestis labiau nori nei vartytis biggrin.gif Turim du dantukus 4u.gif
Atsakyti