Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

Sveikos mamytės,

dukrytei greit 9 mėn ir nesivarto. ir miega tik ant nugaros, galvytę tik į šonus sukioja miegodama. keista, kad ne ant šono. apkūni ji pas mus,bet vistiek turėtų verstis,juk jau grei 9mėn. ką daryti?
Atsakyti
Mano mažiukui 4 mėn ir 1 sav, bet irgi nesivarto, jei padėsiu tai apsivers, o jei ne tai ne. Bet ir nepergyvenu, nes ateis laikas ir pats išmoks ir vartysis.
Atsakyti
Mums jau 5 men ir 6 dienos. Mergyte didele, todel, kad daug nesivarto, pasak gydytojos nieko tokio. Jai sunkiau. Einam i manksteles ( bet daugiau savo noru). Ant sonu apsivercia, bet retai, nelepina musu savo vartaliojimaisis. Ant nugareles, o ypac atgal - reikia padeti... nedaug, bet reikia. Miega ant nugaros, sukioja galva. Pati mankstinu kasdien, ne po daug, bet manau pakankamai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TJolke: 28 sausio 2008 - 12:33
[quote=Ewe,2008 01 27, 15:28]
Sveikos mamytės,

dukrytei greit 9 mėn ir nesivarto.


O ka gyditojai sako?9 men jau tikrai turetu verstis.



Mano suneliui beveik 5men bet irgi tik pora kartu patcs apsiverte blush2.gif
Atsakyti
Mes šitą triuką - nuo nugaros ant pilvo - įveikėm 3,5 mėn. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmamuliuke @ 2008 01 05, 04:47)
mano zirnius ismoko ant pilvo verstis 3 men. jau pora sykiu buvo apsivertes atgal, bet siaip visa laika buna ant pilvuko, pasiremes rankytem issiriecia ir ziuri i sonus. jau kelios savaites tai jo megstamiausias uzsiemimas. su zaisliukais zaidzia tik kai paremiu is visu sonu kad negaletu verstis thumbup.gif . jau kelis sykius ir uzpakali bande kelt. bet kol kas gaunasi arba ant rankyciu, arba ant keliuku, bet nosim art nepatinka lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif viens prie vieno kaip ir musu mazyle smile.gif tik musiske dabar jau pradejo ir su nosyte "arti"

o vat buvom pas draugus, tai ju 5 men mazylis dar nesivarto, bet uztat visaip kitaip labai aktyvus
manau, cia individualiai, ir mamytes tikrai nepergyvenkit 4u.gif musu mazyle nenorejo kelti galvytes uz rankuciu keliama, jau galvojau, kad ji ir sedeti nenores, bet paskui kaip pradejo keltui, tai atrodo per diena ismokus butu smile.gif
Atsakyti
Mums jau ir gi keturi ir savaite,bet net nebando verstis.Sestis nori, o verstis jokio noro nerodo.
Atsakyti
mes nesivartime net ant sono 4 men. o pradejome verstis ant pilvuko tik 7,5 men.
Atsakyti
Mums šiandien kaip tik 4 mėn. ir verčiamės dar tik ant šonelio blush2.gif Gal dėl to, kad labai nemėgstame ant pilvelio gulėti. reiks matyt jau po truputį mokint vartytis
Atsakyti
QUOTE(ausrakns @ 2008 02 01, 16:58)
Mums jau ir gi keturi ir savaite,bet net nebando verstis.Sestis nori, o verstis jokio noro nerodo.

Mano mažiui 6,5 tai tik prieš 2 savaites apsivertė ant pilvuko,o vakar nuo pilvuko ant nugarytės thumbup.gif ,manau viskam savas laikas,nors gydytoja išrašė mankštas( pradėsim eit rytoj lotuliukas.gif )
Atsakyti
Mes buvome tinginukai, vartytis pradejome beveik 6 menesiu smile.gif
Atsakyti
nuo nugarytes ant pilvuko tai apsiverte budamas 5 menesiu, o nuo pilvuko ant nugarytes, kazkur 5men ir 3sav kai suprato kaip rankyte reikia laikyti biggrin.gif
Atsakyti