Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

Mūsų mažius nuo nugaros ant pilvo apsivertė lygiai keturių mėnesių smile.gif
Atsakyti
Nu mano mazius taip pat dar neapsivercia nuo nugarytes ant pilvuko, bet as ir nepergyvenu ax.gif Galiu ji viena palikti ant sofos uztad drasiai zinodama, kad jis neapsivers blush2.gif . Gal ir negerai, bet man patogu... ax.gif Vistiek greitu laiku ismoks apsiversti, tada jau akylai stebesiu biggrin.gif
Atsakyti
mano mazyle 3,5men jau apsiversdavo
Atsakyti
3.5 men apsiversdavo nuo nugaros ant pilvo, o 4 men - ir nuo pilvo ant nugaros. Dabar gaunu barikadas is pagalviu statyti, kai reikia iseiti is kambario palikus maze vidury lovos. Dar pora pagalviu ant grindu numetu, jeigu kas
Atsakyti
mano suneliui 4men. ir 6dienos, bet mes is vis dar nesivartom, net ant soniuko nemokam verysad.gif as jau nerimauju g.gif
Atsakyti
QUOTE(breira @ 2007 11 26, 13:53)
Mano vaikiukui  beveik 4mėn.bet verstis net nežada g.gif ,nelabai jam ir ant pilvuko patinka,paguli kelias min.ir pradeda rėkt.tiesa,kai siekia žaisliuko,pasiverčia ant šono. gal čia pradžia? bijau negaut velnių kai eisim pas vystymosi pediatrę blush2.gif



o visai, kaip mano dama. jei labai nori valgyti, tai siekdama papo gali ant sono apsiverst, bet labai retai. Siaip 4 menesiu dar nesivartom schmoll.gif
Atsakyti
manoji - spartuolė. ant pilvo pati apsivertė per savo 3 mėn. gimtadienį. dabar mokinasi šliaužti, o tiksliau - nosim aria smile.gif
Atsakyti
mano zirnius ismoko ant pilvo verstis 3 men. jau pora sykiu buvo apsivertes atgal, bet siaip visa laika buna ant pilvuko, pasiremes rankytem issiriecia ir ziuri i sonus. jau kelios savaites tai jo megstamiausias uzsiemimas. su zaisliukais zaidzia tik kai paremiu is visu sonu kad negaletu verstis thumbup.gif . jau kelis sykius ir uzpakali bande kelt. bet kol kas gaunasi arba ant rankyciu, arba ant keliuku, bet nosim art nepatinka lotuliukas.gif
Atsakyti
mes jau nuo 2 men verciames nuonugaros ant sono, o vakar pirma karta nuo pilvo ant nugaros ir nuo nugaros ant pilvo apsivertem thumbup.gif thumbup.gif
Teveliam laimes pilnos kelnes xi xi xi xi
Atsakyti
mano dukrytei 4.5mes,bet ji dar pati neapsivercia,bet jei padedu ,tai verciasi.daktare liepe pasimankstinti smile.gif . bet ji nenori man vartytis niu ir ka ??? g.gif
Atsakyti
O mano mažiukei tuoj bus 5 mėnesiai, o ji net nesiruošia vartytis verysad.gif Kai padedu su ranka, verčiasi, bet pati iniciatyvos visai nerodo. Jokie žaisliukai nepadeda... Gydytoja siūlo masažuot, tačiau poliklinikos masažistė daro tik taškinį masažą, o tokiai tinginiukei reikėtų kažko aktyvesnio rolleyes.gif O gal kuri mamytė moka kokių nors mankštos pratimukų? Būčiau dėkinga už patarimus! bigsmile.gif
Atsakyti
Maniškis ir dar nesivarto, tik tada, kai padedu, bet aš labai nepergyvenu dėl to, juk kiekvienas vaikas individualus, ateis laikas, ir darysim viską ax.gif
Atsakyti