Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

Na va, tik vakar dieną pasiguodžiau, kad nesivarto, o vakare dukrytė ėmė ir parodė, ką moka thumbup.gif Tikrai nuostabi akimirka wub.gif Vos neapsiašarojau lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano mažiukas pradėjo vartytis 5 mėn. 2 d. Aš taip pat pergyvenau, kad nesivarto, bet ortopedė paaiškino, kad nerimauti reikia pradėti, jeigu nesivarto sulaukęs 6 mėn.
Be to, rekomenduoju eiti į masažus, labai paskatina mažiukus vartytis ir t.t.
Atsakyti
nuo nugarytes ant pilvo apsiverte 3 menesiu 3 savaiciu. dabar jau pradeda ir atgal ant nugarytes verstis.
Atsakyti
Mano dukryte irgi nuo nugarytes ant pilvuko apsiverte dar nesulaukusi 4 men, net sesele stebejosi smile.gif o i soniukus vartesi jau 2 men
Atsakyti
Siaip vaikiukai pradeda vartaliotis sulauke 4-6men.Bet musu aktyvuolis pradejo jau nuo 3.5men doh.gif Is pradziu tik ant pilvo pats sugebedavo,bet po keliu dienu jau ir atgal atsiversdavo..Bet daug kas priklauso nuo vaikiuko rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes!!!

maniskiui jau 4men. moka tik is nugaros i sona pasisukti, bet ant pilvo niekap. Ant pilvo, siaip nuo pat gimimo guldau, bet nuo pilvo ant sono - niekaip
Atsakyti
niu msus dar tik dabar jau pradeda mokintis verstis nuo pilviuko ant nugarytes smile.gif
Atsakyti
Mūsų dar nesivarto (4 mėn.)
Atsakyti
maniškė bando, sukioja dupcę į vieną pusę į kitą, bet nesigauna. mums 5 su puse mėn
Atsakyti
QUOTE(Ewe @ 2007 10 19, 15:31)
maniškė bando, sukioja dupcę į vieną pusę į kitą, bet nesigauna. mums 5 su puse mėn

greitai gausis,nepastebesi wub.gif
Atsakyti
Mano vaikiukui beveik 4mėn.bet verstis net nežada g.gif ,nelabai jam ir ant pilvuko patinka,paguli kelias min.ir pradeda rėkt.tiesa,kai siekia žaisliuko,pasiverčia ant šono. gal čia pradžia? bijau negaut velnių kai eisim pas vystymosi pediatrę blush2.gif
Atsakyti
Mūsų mažylė 3mėn. ir 3 savaičių pradėdo verstis ant šoniuko, o po kelių denų ir apsivertė ant pilviuko 4u.gif
Atsakyti