Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

Sveikos, mamytes rolleyes.gif Na, mano pupkai jau 5men.uz poros dienikiu,bet nesivarto dar niekaip verysad.gif Jau ir nerimauti pradedu, galvoju, gal ji is tu tinginuku mirksiukas.gif nes siaip mergaite ir guvi ir tvirta ir kojiytem gerai remia, o kai spiria, tai turbut ir mama ir teti vienu metu nuspirtu lotuliukas.gif O dar ji tokia neiskuduju biggrin.gif Galvoju, gal jai raumenuku tonusas mazas, bet tada vaikas butu suglebes, nu net nezinau schmoll.gif gal bereikalo nerimauju g.gif
Atsakyti
Sveikos mamutės,
Mano mergytė nuo pilvo ant nugaros jau pora kartų apsivertė, net nežinau ar tyčia, ar per klaidą čia jai taip pavyko, bet lyg ir tyčia, nes nelabai ant pilvuko būti patinka...
Atsakyti
QUOTE(marvaida @ 2007 05 29, 19:10)
Sveikos, mamytes rolleyes.gif Na, mano pupkai jau 5men.uz poros dienikiu,bet nesivarto dar niekaip verysad.gif Jau ir nerimauti pradedu, galvoju, gal ji is tu tinginuku mirksiukas.gif nes siaip mergaite ir guvi ir tvirta ir kojiytem gerai remia, o kai spiria, tai turbut ir mama ir teti vienu metu nuspirtu lotuliukas.gif O dar ji tokia neiskuduju biggrin.gif Galvoju, gal jai raumenuku tonusas mazas, bet tada vaikas butu suglebes, nu net nezinau schmoll.gif gal bereikalo nerimauju g.gif


Be reikalo tikrai manau, maniske dabar beveik 8 men, o pradejo vartytis 7 men tik blink.gif , nors siaip labai aktyvi ir guvi, bet nesivarte ir vsio doh.gif Buvom nueje pas neurologe, tai kai pasakiau kad nesivarto, sako ir nereik, cia ne rodiklis unsure.gif Tikrai dar prades, o jei ir neprades, tai tikrai nieko blogo, juk yra vaiku kurie ir lieka nesivarte savo laiku, matyt nera poreikio cool.gif .
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad viskam ateina laikas, šiaip sūnelis prie tinginukų, labai ant pilvuko nemėgo gulėti, galvytę tingėdavo kelti, bet vartytis pradėjo lygiai 4 mėn.
Atsakyti
2.7 men blink.gif
ne per anksti.. g.gif
o dabar 3 men.. ant nugaros nemegsta schmoll.gif nebent ka is virsaus laikai , arba kas vaiksto salia...zodziu atitraukia nuo minciu buti ant pilvuko lotuliukas.gif
tai kaip suniukas cirke.. ant pilvo, vel ant nugaros, vel ant pilvo , vel ... vel.. g.gif taip ir astiduria ant lovos krasto.. unsure.gif
nuo siol nenutraukiu akiu ne minutelei schmoll.gif
Atsakyti
Mano mažiukas pirmą kartą nuo nugaros ant pilvo apsivertė 3.5 mėn. Bet pastoviai vartytis ėmė 4.5 mėn.
Atsakyti
maniskis pradejo suktis nuo nugaros ant pilviuko kai buvo 3 men ir kazkur 1 sav. dabar greit bus 4 men uz keliu dienu bet nuo pilviuko ant nugarytes dar nesisuka.nors karta netycia jam buvo tai gavesi nuo nugaros ant pilvo ir staiga nuo pilvo ant nugarytes, gal sakau kada ir samoningai tai prades daryt greitu laiku g.gif
Atsakyti
QUOTE(^lauryte^ @ 2007 01 16, 16:46)
mano mazute budama gal 2men nuo pilvo atsiverte ant nugarytes ir viskas  verysad.gif  iki siol daugiau nematem , kad vartytusi  cry.gif

Na, tavo mergyte tai tikrai dar mazute ir nieko blogo, kad ji to dar nedaro - paprasciausiai reikia truputeli palaukti ir paskaityk Lunetos pasisakyma - ji specialiai prikabinau - vat teisingai moteriske parasiusi yra mirksiukas.gif

QUOTE(Luneta @ 2007 01 16, 18:38)
Pabndykit jį paskatinti  ax.gif Jeigu yra kaip masažiukai tikrai padėtų, o jei ne ir pačiai galima. Tos pusės į kurią versim kojytę laikom ištiestą, kitą sulenkiam ir verčiam. Rankytę irgi tos pusės į kurią verčiam ištiesima į šoną, o kitą pamažu keliam ir taip verčiam. Kai pasiverčia galima prilaikyti galvytę, kad būnant ant šoniuko lengviau vaikiukui išlaikyt būtų Na gal supratot  bigsmile.gif

Normalu, jei vaikas pradeda verstis nuo nugaros ant pilvo 5 mėnesį. Paprastai nuo pilvo ant nugaros sąmoningai verčiasi tik išmokę verstis nuo nugaros ant pilvo.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
maniskis tai nuo 3,5 men pradejo nuo nugaros ant sono vartytis smile.gif ir nakty tik ant sono miega smile.gif
Atsakyti
manoji ant šono verstis pradėjo kokių 2 mėn. Dabar 4,5 mėn bet nuo nugaros ant pilvo dar nesiverčia, nors gyd. sakė kad jau turėtų mastau.gif
Atsakyti
Mano panelė tai nuo šonelio ant šonelio vartosi kažkur nuo 2,5 mėn, bet kad verstųsi ant pilvuko ar ant nugarytės nuo pilvuko schmoll.gif Tiesa vieną kartą prieš savaitę prie vyro apsivertė nuo nugaros ant pilvuko, bet man neparodo, ką moka verysad.gif Daugiau nesiruošia taip daryti, na bent kol kas, nebet su mano pagalba ... ax.gif
Atsakyti
Mums jau virs metuku, vartytis pradejome nuo nugarytes ant pilvuko 5,5 menesiu ax.gif Kiekvienam vaikuciui savas laikas. Mano sitas kleckiukas stambuliukas ir ramesnis vaikas, tai truputeli viska pradejom daryti veliau nei pirmagymis broliukas. Jei vaikutis sveikas, ismoks ir vartytis, veliau sedeti (maniskis apie 7 men.), ropoti (maniskis 10 men.), stoveti ir begioti. Sekmes 4u.gif
Atsakyti