Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

5,5 men - ir nesivarto; ir nepergyvenam lotuliukas.gif
tiesa, vakar pavyko nuo nugaros ant pilvuko apsiverst!!! Bet matyt netycia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
na bet jau kai ismoksim vaiksciot tai butinai mokysimes vartytis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kazkaip ir mes tingim blush2.gif
mums 4 men ir savaite, bet ne uz ka dar nesiversim schmoll.gif
Atsakyti
Vartytis pradėjo kokių 5mėn. Bet jau kai pradėjo tai spėk gaudyt doh.gif ridenas kol į ką atsiremia. Jau vieno nebepaliksi nei sekundei
Atsakyti
mums astuoni menesiai,mes dar nesivartom doh.gif tik viena kart radau apsivertusia ant pilvo ir viskas,o taip tik ant sono ir sukinejasi ir viskas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinka: 27 balandžio 2007 - 17:42
mano pupa apsiverte tik 6 men. pirma karta, bet ir gerai, nes kai pradejo vartytis, tai tiik spek lakstyti, kad nubutu ddidelis bum biggrin.gif
Atsakyti
Mano mažulė laisvai pradėjo vartytis pusės metukų.
Atsakyti
Mano vyresnysis išvis nesivartė schmoll.gif Iš karto atsisėdo ir atsistojo.
O jaunėlis, praeitą savaitę apsivertė 4u.gif
Atsakyti
Mano irgo nesivarto schmoll.gif , nors jau beveik 7 men, bet jau visiskai tvirtai sedi, stojasi i ka nors isikibus, o vartytis tai jokio poreikio nemato. Atrodo jeigu padedi, tai tik vienu pirstu pastumi ir bumt jau ant pilvo, kuo lengviausiai apsivercia, bet kad be pagalbos, tai net nepradeda.
Neurologe nuramino, sake bus is tu kur nesivarto, nes siaip tai tokia aktyviste, tingumui tikrai negali nurasyt unsure.gif
Atsakyti
NUO PILVELIO ANT NUGARYTES PRADEJO VERSTIS NUO 2,5 MENESIO, MAT LABAI NEMEGSTA GULETI ANT PILVUKO g.gif
Atsakyti
Maniske nuo pilvuko ant nugarytes pradejo verstis anksti, 3men mazdaug. Bet daktare sake, kad cia kalti itempti raumenukai, kad jie padeda persiversti. Nors as manau, kad cia tiesiog is nemegimo guleti ant pilvo, ypac kai mama vercia. smile.gif Dabar dukrai 5men ir ji jau nuo 4men ir 3d vartosi tiek nuo pilvo ant nugaros, tiek nuo nugaros ant pilvo. Ritinejasi kiek tik leidziam. Ir ant pilvuko pamego buti. 4u.gif
Atsakyti
Maniskiui greit 9 menesiai, bet net nesiruosia nuo pilvo ant nugaros verstis, nesenai tik pradejo nuo nugaros ant pilvo persiversti, nesuku labai sau galvos del to, matau, kad sveikas vaikas tik storulis ir del to maziau gali padaryt nei kiti bendraamziai smile.gif
Atsakyti
o mes jau vartomės baisu ir vieną net plkačioj lovytei nors minutei palikti tongue.gif doh.gif
Atsakyti