Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

QUOTE(kristulia @ 2006 06 26, 10:23)
Mano mažiukė nuo nugaros ant pilvelio pradėjo verstis dar neturėdama pilnai 4 mėn., o nuo pilvelio ant nugarytes 4 mėn. ir 3 sav. O dabar tik ir reikia saugoti, kad kur nenurituotų.  lotuliukas.gif


maniske ant pilvelio apsiverte 3,5 menesio , o ant nugarytes dar matyt nenori biggrin.gif
Atsakyti
Maniškė tik kokius tris kartus buvo taip apsivertusi... Visaip kitaip vartosi daug ir puikiai, o va nuo pilvo ant nugaros ne.
Atsakyti
Vakar jau pradėjo daug vartytis nuo pilvuko ant nugarytės. clap.gif clap_1.gif smile.gif
Atsakyti
Mes pradėjome vartytis nuo nugaros ant pilvelio 5 su puse mėnesio, o nuo pilvelio ant nugarytės tik šešių mėnesiukų ax.gif .Bet dabar panelė kulverščius per šona daro, nespeju pagauti biggrin.gif. jei nori koki žaisliuka paimti, tai ji nešliaužia (kadangi dar nemoka), bet nusiridena, mat jai taip papraščiau bigsmile.gif
Atsakyti
nuo nugarytės ant pilvelio va jau be maldavimų ir pagalbos - nuo beveik penkių (be kelių dienelių) lotuliukas.gif
o nuo priešingai dar beveik mėnesiuku anskčiau smile.gif Bet reikėjo paguldyt ant kieto pagrindo ir iškart parodė ką moka thumbup.gif kol gulėdavo ant tėvelių lovos - nesiversdavo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gilele: 02 kovo 2007 - 20:57
musu panele dar ne kartelio nuo pilvuko atgal ant nugarytes neapsiverte. tik uzpakaliuka aukstyn kelia, tuo ir baigias bandymai lotuliukas.gif
Atsakyti
o aš galvojau, kad nuo pilvelio lengviau nusiversti... ale kaip skirtingai smile.gif
Atsakyti
nuo pilvuko ant nugarytes laisvai pradejo vartytis beveik 7men,o pirma karta apsiverte 6men ir 2 savaiciu
Atsakyti
mes maždaug nuo 5 mėn ant pilvuko persiverčiam, bet tik į vieną pusę doh.gif
Atsakyti
4 menesiu budama 4u.gif
Atsakyti
Žiūriu, kad spartuolė mano mažoji, nors ir vyresnioji viską anksti pradėjo daryti. Mažė nuo pilvelio ant nugaros apsivertė, kai iki trijų mėnesių buvo likę trys dienos, pamaniau, kad atsitiktinai, bet dabar jau beveik 4 mėnesiai, o ji vartosi visaip thumbup.gif
Atsakyti
pas mus dar tonusas buvo padidėjęs, tai nekas su tuo vartymusi doh.gif
Atsakyti