Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

sūnui jau greit 4,5mėn ir nei sąmoningai, nei nęsamoningai nesivarto g.gif prieš mėn. buvo kilęs jam toks noras, bet tik užpakaliuką ir šoną sukdavo į vieną pusę, tačiau nepavykdavo, o mano pagalba jo dėmesį nuo to užsiėmimo atitraukdavo verysad.gif tai palikau pačiam treniruotis, bet užmiršo ir neatrodo, kad ruoštųsi prisimint schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutės.Mano mažylis irgi nesivarto.2,5 mėn versdavosi nuo pilvo ant nugaros, nes taip nemėgo būti, bet nustojo, ir dabar nebesivarto schmoll.gif . pamiršo g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano storulka pradėjo vartytis nuo 4 mėnesių iš nugaros ant pilvo, bet vartosi tik į vieną pusę rolleyes.gif Vis laukiam ,kada pradės vartytis ir į kitą pusę, bet ji kažkaip nesiruošia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amadina: 13 sausio 2007 - 01:09
va mums 4 menesiukai jau siandien, o ismokom nuo pilvuko ant nugarytes apsiverst pries pora dieneliu ir tai mums labai patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kkriste @ 2007 01 11, 20:21)
tai yra labai individuolu ir kiekvienas vaikelis pats pairenka tinkamiausią metą kada vartytis. tikrai nemanau kad verta jaudintis  schmoll.gif  kai ateis laikas ir vartysis  4u.gif


drinks_cheers.gif
Maniškė nuo šono ant šono vartosi jau seniai, gal nuo 2.5 mėn., net neužfiksavau. O pilnai apsiversi pradėjo nuo 3.5 mėn., bet tą daro retai.
Atsakyti
Mano mažulė nuo šoniuko ant šoniuko vartosi, bet daugiau tai schmoll.gif , bet aš nepergyvenu biggrin.gif ateis laikas ir pradės, džiaugiuosi kol galiu ramiai palikti, dar spėsiu prilakstyti iš paskos... lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
mano mazute budama gal 2men nuo pilvo atsiverte ant nugarytes ir viskas verysad.gif iki siol daugiau nematem , kad vartytusi cry.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2007 01 12, 20:30)
sūnui jau greit 4,5mėn ir nei sąmoningai, nei nęsamoningai nesivarto  g.gif  prieš mėn. buvo kilęs jam toks noras, bet tik užpakaliuką ir šoną sukdavo į vieną pusę, tačiau nepavykdavo, o mano pagalba jo dėmesį nuo to užsiėmimo atitraukdavo  verysad.gif  tai palikau pačiam treniruotis, bet užmiršo ir neatrodo, kad ruoštųsi prisimint  schmoll.gif


Pabndykit jį paskatinti ax.gif Jeigu yra kaip masažiukai tikrai padėtų, o jei ne ir pačiai galima. Tos pusės į kurią versim kojytę laikom ištiestą, kitą sulenkiam ir verčiam. Rankytę irgi tos pusės į kurią verčiam ištiesima į šoną, o kitą pamažu keliam ir taip verčiam. Kai pasiverčia galima prilaikyti galvytę, kad būnant ant šoniuko lengviau vaikiukui išlaikyt būtų Na gal supratot bigsmile.gif

Normalu, jei vaikas pradeda verstis nuo nugaros ant pilvo 5 mėnesį. Paprastai nuo pilvo ant nugaros sąmoningai verčiasi tik išmokę verstis nuo nugaros ant pilvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gamar: 16 sausio 2007 - 17:39
Sunelis pradejo vartytis pries savaite mazdaug, jam lengviau nuo pilvuko ant nugarytes nei nuo nugarytes ant pilvuko (dbr mum beveik puse metuku) ax.gif Bet vartosi ir taip ir taip 4u.gif
Atsakyti
Matau mes tikri tinginiukai... 5.5 menesio, o vartytis dar nelabai norim. Net ant pilvuko kaip reikiant neapsiverciam, tik su kieno nors pagalba. Nu bet nieko, uztat daug kitu graziu dalyku mokam smile.gif
Atsakyti
Musu mazoji vartaliotis pradejo mazdaug 305men, o visai apsiverte tai po menesiuko mazdaug 4.5 t.y. visai neseniai. Siaip pasdiguldem ja ant pilvko, kad paguletu o ji tik opa ir jau guli ant nugarytes biggrin.gif o jau kiek dziaugsmo mums buvo drinks_cheers.gif o nuo nugarytes ant pilvuko, apsiverte vakar thumbup.gif
Atsakyti
beveik suejus 4 men.apsiverte pagaliau thumbup.gif
Atsakyti