Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

Mums rytoj 4 menesiai, o apsiversti dar neiseina. Tik kojytem spiriasi, kazkaip tik i sona pasisuka, bet ant pilvyko neapsivercia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruliukas @ 2007 01 05, 18:56)
Dukryte nuo 3 su puse menesio pradejo verstis nuo nugarytes ant pilvuko  thumbup.gif
Tai vienos nei sekundei neimanoma palikti.


mano taip pat, tikras kulverstukas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigita23 @ 2006 11 24, 11:46)
Maniskei dabar 6 men. tai yra apsivertus gal kelis kartus (samoningai). O ko jai siaip vartytis? Dabar puikiausiai jau pati sedi. Ir jei ka nors pamato reikalingo siekdama ir apsivercia. Bet kad nuo nugaros ant pilvo ar atvirksciai, tai tik kelis kartus.


Maniske taip pat tik kelis kart buvo samoningai apsivertusi. ji jau puikiai sedi ir viska ko nori pasiekia tongue.gif Ateis laikas ir vartysis biggrin.gif As nelinkusi viskuo aklai tiketi, kas knygose raso - juk kiekvienas vaikutis vystosi labai individualiai. Vieni greiciau viena daro, kiti - kita.
Atsakyti
Maniske ismoko apsiversti kai ejom i mankstas. Paguldai vaika ant nugarytes, paiimi rankute ir kiek kilsteli. Pakuteni soniuka ir vaikas pats nuo nugarytes verciasi ir.... op jau ir ant pilviuko.
Siaip dar neblogas budas ismokyti: leiskit pusiau nuogaliukui be visu pampersu pasivartineti ant lovos. Nepastebesit, kai pajutes laisvuma kleckas apsivers kur jam reikia.
Atsakyti
Mano storulė pirmą kartą apsivertė nuo pilvuko ant šono, o po savaitės- ir nuo nugaros ant šono, o paskui ant pilvuko biggrin.gif Tokį manevrą padarė thumbup.gif
Pirmą kartą apsivertė 3,5 mėnesio.
Tiesa, verčiasi tik į vieną pusę. Bet literatūroj parašyta, kad tai lyg tai normalu.
Atsakyti
Mano mazyte labai stipri,pirma karta nuo nugaros ant pilvo apsiverte 3 menesiu ir vienos dienos,tada ir pradejo savo pasivartymus biggrin.gif
Atsakyti
Na manoji 4 mėn nelabai vartėsi, na kelis kartus ant šoniukų, ir vieną kartą nuo pilvo ant nugaros. Va gal savaitė prieš 5 mėnesį pradėjo daug vartytis ant šoniukų, bet tik vieną kartą nuo nugaros ant pilvo. O kitų vaikiukai, kai paskaitau jau seniai vartosi...
Atsakyti
maniske matau tikrai tingine su kitais tokio amziaus kleckiukais... Pradesim namie sportu uzsiimineti 4u.gif
Atsakyti
Čia prisikaičius jau ir supanikavus buvau kad maniškis nesivarto. Tai daktarai ir ne vienas atsakė taip: nesąmoningai nuo pilvo ant nugaros gali apsiversti, tačiau jei verčias tik į vieną pusę pastoviai, tai vadinasi kita pusė yra silpnesnė ir jam sunkiau išsilaikyti. O nuo nugaros ant pilvo kūdikiai paprastai verčiasi 5 mėnesiukų. bet aišku pasitaiko išimčių - kūdikų spartuolių, kurie viską daro anksčiau. Štai taip ax.gif
Atsakyti
aha, as irgi buvau pradejus panikuot, kad mano lelius nesivarto, bet kaip Gamar sake, gydytoja isaiskino, kad jie vartosi nevalingai. rolleyes.gif na bet mes ant soniuku ant soniuku ir greit ant pilvuko apsiversim. tongue.gif
Atsakyti
tai yra labai individuolu ir kiekvienas vaikelis pats pairenka tinkamiausią metą kada vartytis. tikrai nemanau kad verta jaudintis schmoll.gif kai ateis laikas ir vartysis 4u.gif
Atsakyti
Mes nesivartėm 4 mėn. Masažus liepė darytis, bet mes prie tinginčių pradėjom vartytis 5 mėn. kažkaip savaime dabar prilaikyt reikia kokiais greičiais vartos. bigsmile.gif
Atsakyti