Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

Nuo pilvuko ant nugarytes apsiverte 5 men ir 1 savaites, o nuo nugarytes ant pilvuko 5 men 1 savaites ir 4 dienu thumbup.gif
Atsakyti
mes pirma karta apsivertem nuo nugaros ant pilvo budami 4.5 menesio,o nuo pilvo ant nugaros 5.5 menesio. nuo to karto nepalieku ant lovytes be prieziuros.manau mums padejo masaziukai, kuriuos darau . kazkas pastebejo teisingai, kad reikia vaikui leisti pasivartalioti ant kieto pavirsiausu ir gal siek tiek vis padeti. nors is tikro tai ateis laikas ir pats apsivers. tongue.gif
Atsakyti
Lukas nuo pilvuko ant nugarytes apsiverte 3 men. o nuo nugarytes ant pilvuko 4men. ir 2 sav.
Atsakyti
QUOTE(Julija @ 2006 05 08, 08:54)
Lukas nuo pilvuko ant nugarytes apsiverte 3 men. o nuo nugarytes ant pilvuko 4men. ir 2 sav.


Na ir saunuolis tavo tas suniukas thumbup.gif ,o manoji nuo nugarytes ant pilvuko pradejo apsiversti nuo 4men. 1sav.,o nuo pilvuko ant nugaros nuo 4men. 3sav.
Atsakyti
manoji pirma karta apsiverte 5 men. o jau drasiai vartytis pradejo nuo 5.5-6men. ir nuo tada ramiai nebepagula ax.gif jau tokia strakaliukas yra, kad vaje kaip sunku bera aprenkt bigsmile.gif
Atsakyti
Manasis apsiverte 4 menesiu ir vartosi kaip pasiutes,vos speju gaudyti
Atsakyti
nuo pilvo ant nugaros - 3,5 men, bet kazkaip nesamoningai smile.gif
Atsakyti
Mes dar nesivartom, tik sukames apie savo asi biggrin.gif .
Ateinu o mazyles galva jau kitoje puseje, nei paguldziau bigsmile.gif . Kai pirma karta tai pamaciau, o tai dziaugsmo buvo biggrin.gif
Atsakyti
Mes ir gi dar nesivartom, o tik sukamės apie savo ašį. Nors darom tuos pratimus, kurie turėtų skatinti vartymąsi, bet mano mažius yra tinginukas ir truputį flegma . Mums viena kineziterapeutė sakė, kad sąmoningai vaikai vartosi nuo 6 mėn., kaip kad ir florike rašė. Taip, kad atrodo dar turime laiko biggrin.gif
Atsakyti
Mano bachūras pirmą kartą pats apsivertė nuo nugaros ant pilvuko per savo 3 mėniasiadienį 4u.gif . Iki to tik bandydavo, bet be pagalbos nepavykdavo ax.gif . Po poros dienų su mano pagalba apsivertė nuo nugaros ant pilvuko bigsmile.gif . Tai šis vartymosi būdas jam labiau patiko good.gif , nes tik taip daba ir tesivarto :hihihi . Tik paguldyk ant nugaros, tai tas jau verčias. Bet nuo pilvo ant nugarytės nebesiverčia blink.gif . Gal tingi, arba užmiršo ... mastau.gif
Atsakyti
Mano mergina trijų mėn apsivertė ant šono,o poto guldant ant pilvuko pradėjo atsiversti ant nugaros tongue.gif Prieš kelias dienas atėjus iš virtuvės pamačiau ją gulint ant pilvo gražiai pasirėmus rankutėmis. Dabar tik tą ir daro... Aš ją paguldau ant nugaros, o ji vėl apsiverčia ant pilvo. Paguli, pavargsta ir verkt pradeda, o kaip atsiversti nepamena schmoll.gif , tad mamytės darbas vartalioti vaikelį. [SIZE=7]Mamytės, būkit atsargios, nepalikinėkit nė trumpam kelių mėnesių atžalėlių ant vystymo stalų ar sofos, kadangi vaikeliai ką nors naujo išmoksta dažniausiai mums nematant.[COLOR=red]
Atsakyti
Mano kleckui 2,5 mėn. Kartais , matyt kai labai nori apsiverčia nuo pilvuko ant nugarytės. Pirmiausia pradeda į šonus siūbuoti galvytę, po to įsisiūbuoja ir užpakaliukas, na ir vikst ant nugaros. tongue.gif
Atsakyti