Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

Nuo nugaros ant pilvo - 3 mėn 4 sav tongue.gif
O vat nuo pilvo ant nugaros tik neseniai, 5 mėn ir 3 sav pradėjo sąmoningai vartytis. Nelaikau apsivertimu "netyčinio" nukritimo ant nugaros, kai per sunki galva "nutempia" kūną iš paskos ax.gif
Atsakyti
maniškis nuo nugaros ant pilvelio apsivertė 4 mėn ir 1 sav biggrin.gif po poros dienų pradėjo verstis ir nuo pilvo ant nugaros, bet po kelių dienelių tai baigėsi ir iki šiol, apsivertęs ant pilvo, po kiek laiko pradeda pykt, bet atsiverst atgal ant nugaros negali (nebent kartais pavyksta netyčia rolleyes.gif )
Atsakyti
maniske 3men kokia savaite nuo nugaros persiverzdavo art pilvuko o paskuj nustojo nesivarte atrodo kad butu pamirsus nors ir pati mokiau vel vartytis bet nieko 4u.gif nesuprantu doh.gif
Atsakyti
mano pipiras ketvirtą mėnesį vartytis nuo pilvo ant nugaros pradėjo. Labai jau nemėgsta ant pilvo gulėt. Bet penktą mėnesį jau ir nuo nugaros ant pilvo lengvai persiverčia. tiesa, mes jau 15 kartų masažuose buvom. Gal tai ir padėjo g.gif
Atsakyti
Mes pirma karta nuo pilvo ant nugaros apsivertem balandzio 1. Tai Lukuciui buvo4 su puse men. ax.gif
Atsakyti
mano dukrytė buvo baisi tinginė ir vartytis pradėjo tik 7 mėn, bet jau savom kojom eina nuo 8,5 mėn.
Atsakyti
paguodėt čia kai kurios iš jūsų, nes jau buvau pradėjus pergyvent kad maniškė dar nesivarto.. sekmadienį penktas mėnuo, o ji tik ant šono guli ir guli kojas iškėlus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mano vaikinukas taip pat yra lygiai 4men o jau ant sonuko verciames ir kai guli kelia galvyte atrodo tuoj atsikels vartytis tai nedaug bet nuo lovos jau galetu nukristi doh.gif
Papildyta:
mano vaikinukas taip pat yra lygiai 4men o jau ant sonuko verciames ir kai guli kelia galvyte atrodo tuoj atsikels vartytis tai nedaug bet nuo lovos jau galetu nukristi doh.gif
Atsakyti
Mano mazius 4men.10d., bet vartosi kaip vijurkas tik spek ziureti. Vakar vos nuo sofos nenusirideno, spejau sugauti. O drauges 5men. dar nesivarto. Kiekvienam turbut ateina savo laikas.
Atsakyti
Maniske tai pradejo vartitis 4.5 men. Pirma tai nuo nugaros ant pilvo, o po to ir atvirksciai ismoko. O dabar jau po visa placia lova vartinejasi tik spek ziuret
Atsakyti
Musu mazoji pirma karta nuo pilvo ant nugaros apsiverte dar nebuvo triju menesiu,bet tai buvo tik kelis kartus po to jau to nebedare.O pilnai pradejo vartytis budama 5.5men.Tai patikekit doh.gif nieko ir nedro tik vartos.Kur tik papuola ir lovoje ir lovikeje ir ant zemes ir net vezime lotuliukas.gif Buna kad ir miegodama apsivercia smile.gif gyditoja sake,kad vartytis turi pradeti 6 men ir savaites.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo florike: 25 balandžio 2006 - 10:27
mes pradėjome vartytis nuo 6-6,5 mėn. smile.gif
Atsakyti