Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

mano mazyliui siandien šeši men.bat jis mazai vartosi,pries tris savaites pabande ir viskas.gerai sekasi nuo nugarytes tik ant pilvuko.ir tai gerai 4u.gif
Atsakyti
mano mažiukė pirmą kartą nuo pilvuko ant nugarytės apsivertė 3,5men,o nuo nugarytės ant pilvuko prieš keletą dienų.reikia mažyliui parodyti,kaip tai daryti, paiimti irsukrižiuoti kojas ir palengva versti į vieną pusę į kitą,po kurio laiko pats vaikas supras ir sėkmingai vartaliosis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sportininke @ 2006 01 28, 15:15)
jo, lovytėj ant kieto čiužinio ir maniškis geriau vartosi, bet, kad jam ta lovytė darosi per ankšta, tai va laukiu kol dar truputį atšils, nupirksiu kilimuką, specialiai jam thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ir žiūrėsim kas gausis


Mes naudojome kaldrą. Labai norėjau ir kilimuką pirkti, bet kažkaip nespėjome, o po to pagalvojome, kad neverta, nes vaikui greitai pasidarė įdomu visas būtas biggrin.gif thumbup.gif , ir niekaip jos nesulaikysi ribotame plote...
Atsakyti
nuo pilvuko ant nugarytes pradejom apsiverst nuo kokiu 4 mėn., lygiai 5 mėn apsivertėm nuo nugarytės ant pilvo ir nuo tos dienos nesustojom vartytis 4u.gif dabar jau sėdim, ropojam ir stovim biggrin.gif
Atsakyti
manasis nuo pilvuko ant nugarytes apsiverte jau nuo 3men, bet vat ant pilvuko dar nemoka, buvo veina kart apsivertes bet tada buvau paguldzius ant sonelio biggrin.gif
Atsakyti
Mums jau 4 mėn. bet dar nesivartos. Seselė parodė kaip treniruoti laukiu rezultatų. bigsmile.gif

Lilypie Baby Days Edit
Last updated:Sun 29th, Jan 06 Ticker Date: 24th, Sep 2005




Atsakyti
O pas mus tai atvirkščiai biggrin.gif Nuo pilvo ant nugaros apsiverčia nuo 5,5 mėn., o nuo nugaros ant pilvo tai dar sunkiai sekasi. blush2.gif Truputi padėjus, apsiverčia lengvai ir greitai, bet be pagalbos verčiasi, verčiasi ir nieko dar nesigauna. Ranka kliūdo biggrin.gif
Atsakyti
Liudvikui 5mėn. dabar.nuo pilvo ant nugaros apsiverčia,bet nuo nugaros ant pilvo niekaip schmoll.gif
Atsakyti
Mes tik neseniai (prieš pora dienelių ) pradėjome varstytis nuo nugaros ant pilvo blink.gif
Atsakyti
Mano maziulis pirma apsiverte nuo pilvo ant nugarytes, kai buvo 4 men. ir savaite. O paskiau nuo nugaros ant pilvuko dar po poros savaiciu. Dabar jau ir vienaip ir kitaip apsivercia, bet visada tik i viena pusyte. Gydytoja sake, kad kaip ismoksta taip ir vartosi. O siaip noriu pasakyti, kad visi labai skirtingi ir 5 menesiu kudikiai vieni tik pradeda vartytis, o kidi jau beveik ir sedi. Nu zodziu labai skirtingai visiems viskas. O mes irgi patiesem kilimuka ant grindu. Tiksliau nupirkom tokius minkstus padekliukus kur buna vaikams zaisti vyresniems, juos sudedam ir labai gerai maziui, o veliau gales zaisti ir figureles delioti
Atsakyti
Sveiki! O jus mokinote vartytis?ar jie patys pradejo ? 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti