Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vartymąsi

sveikos,
norėčiau paklausti ar jūsų 4mėn. kūdikiai jau moka apsiversti nuo nugros ant šono, arba nuo šono ant šono?Nors vystimosi kalendorius rašo,kad taip jau turi vartytis,bet maniškis nesivarto.Gal dar šiek tiek ankstoka?
Atsakyti
maniskis 2 menesiu vertesi nuo pilvo ant nugaros, o 3-4 nuo nugaros ant pilvo smile.gif
bet niekada nesiversdavo jei pats to nenoredavo. Gal reiktu paskatinti...pvz. zaisliuka koki parodyt ar ka nors panasiai, kad turetu tiksla smile.gif
Atsakyti
mano irgi dar nesivarto ir neatrodo, kad norėtų user posted image
Atsakyti
Sveikos, maniskiui taip pat uz keletos dienu bus 4 menesiai clap.gif Pagal visus ''standartus'' 4 menesiu kleckas jau turi moketi vartytis nuo nugaros ant sono unsure.gif Mano vaikiukas pats pradejo vartytis tik pries pora dienu clap.gif Taciau as kokias 3 sav. jam ''padedavau'' verstis (vaikui gulinciam ant nugaros rodai viena ranka vedama i sona zaisla, kita suemusi delnu juosmeni taip, kad nykstys butu is nugaros, o like pirstai is priekio, suki ji i ta puse). thumbup.gif Jei pati nebuciau tuo uzsiemusi, manau, kad ir maniskis dar pats nesivartytu............ blink.gif
Atsakyti
MANISKIS JAU NUO KOKIU 3 MEN. VARTOSI.LABAI KILNOJA KOJAS IR KAIP KISASI KOJA I BURNYTE, TAI BUMT ANT SONO.KOJA I BURNYTE ISIKISA NUO 3,5MEN.NUO PILVO ANT NUGAROS KARTAIS APSIVERCIA, O NUO NUGAROS ANT PILVO TAI APSIVERCIA, BET NEMOKA ISTRAUKT RANKYTES.
PATARIMAS:DAZNIAU GULDYKIT 2.gif ANT PIVUKU!
Atsakyti
Manoji pasiverčia tik nuo nugaros ant šono, ir tai ne visada - tik tada, kai labai nori pasiekti žaisliuką, nors dažnai tik zirzia, bet vistiek nenori pasiverst rolleyes.gif O nuo pilvo tai toli gražu dar, išvis ant pilvo gulėt nepatinka, gal dėl to ir su vartymusi prasčiau.
Atsakyti
Maniskis 4 men. paguldytas ant nugarytes dar tikrai neapsivercia, tik stumiasi kojyte ir uzpakaliu, o budamas ant pilvuko kartais apsivercia, bet tai greiciau isimtis, o ne taisykle smile.gif
Atsakyti
mums irgi 4,5men, bet nesivarto. Ji pas mane storoka ,tai manau gal delto. 4 men svere 8 kg
Atsakyti
Maniske pradejo 5,5 men vartytis samoningai. Ankstesni apsivertimai buvo reti, netyciniai. Pradzioj nuo nugaros ant pilvo, o po savaites ir nuo pilvo ant nugaros.
Atsakyti
mano maziukė jau 3 mėnesių ant šoniuko ismoko pasiverst o dabar jau ir nou pilvuko ant nugarytės pervirsti moka, as ja daznai ant pilvuko guldau
Atsakyti
Maniskiui tuoj bus 4 men. Jis kol kas irgi nesivarto sad.gif Jam aplamai nepatinka nei ant sono guleti, nei ant pilvuko doh.gif
Vakar buvome pas gydytoja, tai as paklausiau apie tai ir sake, kad dar jis turi laiko. Sako iki 6 men. prades vartytis tikrai. Tai taip, kad mamytes nenusiminkite kuriu 2.gif 2.gif 2.gif dar nesivarto. Viskas bus gerai clap_1.gif
Atsakyti
Maniske dvieju men., vesdavosi kai nenulaikydavo laikysenos, t.y. kai per daug atlosdavo galva... po to seke pertrauka, ir nuo kokio ketvirto, ar keturiu su puse pradejo vartytis clap.gif dabar vartosi kaip nori, tik jai au nebeidomu, ji arba nori sotis, arba sliauziot... tongue.gif
Atsakyti