Įkraunama...
Įkraunama...

Rentgenas nėštumo metu

QUOTE(zirniuko_mamyte @ 2009 11 04, 21:38)
Turiu ir as nerima sirdeleje  unsure.gif

Ar jums neuždėjo jokios prijuostės?
Net jei ir taip, juk spinduliavimas nebuvo tiesioginis, nereikėtų labai jaudintis 4u.gif .
Atsakyti
Yra dar viena tema SM apie rentgeną nėštumo metu, gal rasi ką raminančio 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2009 11 05, 01:57)
Ar jums neuždėjo jokios prijuostės?
Net jei ir taip, juk spinduliavimas nebuvo tiesioginis, nereikėtų labai jaudintis 4u.gif .


Ne-a, neuzdejo unsure.gif O as kazkaip net nesusimasciau, nes sunus reke kaip pasiutes, tai norejosi, kad kuo greiciau visa procedura praeitu. Ziuresim kaip cia bus. Buvau pas gin.gyd. tai liepe ateiti veliau, dabar ne kas ten matosi, nors pagal laika jau turetu matytis daugiau. Itaria nesivystanti verysad.gif ech... labai tikiuosi, kad viskas bus gerai unsure.gif

Una Li - aciu Tau labai uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Man dare klubu rentgena, kai nestumas buvo 2 savaiciu. Pilva pilnai spinduliai persviete. Jokiom svininem paklodem neuzdenge. Tada dar nezinojau, jog laukiuosi doh.gif Tai visokiu minciu buvo. Nuolat galvojau, kad rentgenas galejo pakenkti kudikiui. Siek tiek nuramino ginekologe, pasakiusi, jog greiciausiai organizmas pats atsikratytu pazeisto vaisiaus. Be to, siais laikais rentgeno spinduliai ne tokie stiprus, radiacija nedideles dozes. Taip pat buvau pas genetikus 15 savaiciu, tai jie nieko blogo nemate thumbup.gif Gime sveika grazute mergaite wub.gif
Stiprybes visoms busimoms mamytems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo woverius: 06 lapkričio 2009 - 13:59
QUOTE(woverius @ 2009 11 06, 15:58)
Man dare klubu rentgena, kai nestumas buvo 2 savaiciu. Pilva pilnai spinduliai persviete. Jokiom svininem paklodem neuzdenge. Tada dar nezinojau, jog laukiuosi doh.gif Tai visokiu minciu buvo. Nuolat galvojau, kad rentgenas galejo pakenkti kudikiui. Siek tiek nuramino ginekologe, pasakiusi, jog greiciausiai organizmas pats atsikratytu pazeisto vaisiaus. Be to, siais laikais rentgeno spinduliai ne tokie stiprus, radiacija nedideles dozes. Taip pat buvau pas genetikus 15 savaiciu, tai jie nieko blogo nemate thumbup.gif Gime sveika grazute mergaite wub.gif
Stiprybes visoms busimoms mamytems 4u.gif

Man tokia pat situacija ir dziugu girdeti, kad gime vaikelis sveikas smile.gif Man taip pat sviete klubus kai buvau 2 savaiciu ir tikiuosi, kad nepakenke mazyliui nestuke.gif
Atsakyti
Man atliko dubens kaulu rentgena, kai nestumas buvo 6 sav. Tyriausi genetiskai, visi tyrimai puikus. Nestumas sklandus, be jokiu pokyciu. Iki gimdymo liko menuo, tikiuosi leliui bus viskas gerai wub.gif
Atsakyti
sveikutes,dirbu rentgeno kabinete.noreciau ir as leliaus,kokia yra galimybe isnesioti sveika vakuti,jei man nebus suteiktas kt darbas? ar naudojant apsaugines prijuostes butu nekenksminga,niekas tiksliai nepasako.o taip greiciausiai ir bus ,kad nieko nepasiulys,nes dirbu viena,tai ka patartumet?
Atsakyti
QUOTE(rudene12 @ 2009 09 20, 19:12)
Sveikutes, noreciau, kad mamytes pasidalintu patirtimi apie rentgeno poveiki. As atlikau rentgena ir nezinojau kad nescia. Po keliu dienu suzinojau kad laukiuosi. Tai mazylis pilvuke apie dvi savaites nuo pastojimo. Kankina nerimas kad gali apsigimti vaikelis, tai net galvoju apie nestumo nutraukima. Gal kam taip buvo nutike, ar gime sveiki vaikeliai.

as nestumo metu dariaus pora danties nuotrauku, bet taip pat nezinojau, kad laukiuos,tai mano gine pasake,kad nesijaudink,nes senais laikais tik rentgeno pagalba ziuredavo kaip vystosi vaisius,tai nusiraminau ir negalvojau,kad gali but kazkas blogai mano leliui nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linulee @ 2009 12 15, 22:30)
as nestumo metu dariaus pora danties nuotrauku, bet taip pat nezinojau, kad laukiuos,tai mano gine pasake,kad nesijaudink,nes senais laikais tik rentgeno pagalba ziuredavo kaip vystosi vaisius,tai nusiraminau ir negalvojau,kad gali but kazkas blogai mano leliui  nestuke.gif  smile.gif

Man ir darė, bet dėjo ant pilvo tą tokį sunkų šalmą. Tada jau žinojau, kad esu nėščia smile.gif
Atsakyti
na man irgi dare rengena pries kelias dienas, nes susilauziau ranka, tai apdejo tokiom svininem pagalvem ir viskas, dar daktaras nuramino, kad rengeno aparatas kazkoks labai naujas, japoniskas ir skleidzia maziau spiduliu, juolab kas esu 6 menesy nestuke.gif , manau kad viskas bus gerai, ir kitos mamytes labai nesigasdinkite smile.gif
Atsakyti
Neisivaizduoju kas priverstu mane nestuke.gif padaryt rentgena doh.gif
Irodyta kad 8 stuburo rentgeno nuotraukos laabai padidina vezio rizika! Apie pavoju vaisiui net ner ka kalbet! nono.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2009 12 27, 16:54)
Neisivaizduoju kas priverstu mane  nestuke.gif  padaryt rentgena  doh.gif 
Irodyta kad 8 stuburo rentgeno nuotraukos laabai padidina vezio rizika! Apie pavoju vaisiui net ner ka kalbet!  nono.gif

jei butu kas nors luze tai tikrai manau darytumeis rentgena, o kas cia sneka apie 8 stuburo rentgenus? siuo laiku viskas sukelia vezi, jei nori saugotis, tai turi i dienos sviesa su skafandru eiti smile.gif
beje, man del tos rankenos darys operacija ir darys daline nejautra, pasiskambinau del to savo giniui, sake maziau nervuokis, ir tikrai nieko leliukui neatsitiks jei operuos ranka smile.gif
Atsakyti