Įkraunama...
Įkraunama...

Rentgenas nėštumo metu

Man darė kaklo rentgeną, kai buvau nėščia. Žinoma, buvau apmuturiuota švinais, dukra gimė sveika.

Gal temos autorę nuramins tas faktas, kad kai dar nebuvo ultragarso aparatų, nėščias moteris, esant reikalui, tikrindavo rentgeno pagalba. Turbūt to nedarytų, jei visais 100 % atvejų kenktų vaisiui g.gif
Atsakyti
Prieš kelis metus skaičiau mokslinį straipsnį apie rentgeno spindulius, jų stiprumą ir galimą žalą. Dabar neberandu doh.gif Čia šiek tiek tokios informacijos yra. Esmė, aišku, ta pati - tik itin didelės rentgeno spindulių dozės sukelia sunkius padarinius, todėl jaudintis gal labai nereikėtų 4u.gif Čia kaip ir su vaistais, visi informaciniai lapeliai rėkia, kad negalima, pavojinga ir t.t., o iš tikrųjų taip daroma tik iš atsargumo, kad be reikalo nebūtų piktnaudžiaujama. Vienaip ar kitaip, sėkmės temos autorei, tikiu, kad viskas yra gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sweet Dreams: 27 spalio 2009 - 21:11
mano situacija tokia, pasidaraiu testa, nestumo nerode. sirgau todel buvo skirtas gydymas antibiotikias, dare stuburo ir kaklo rentgena . dabar laukiu vizito pas gyd. meldziu dieva kad viskas mums butu gerai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ishiri: 02 lapkričio 2009 - 12:34
QUOTE(ishiri @ 2009 11 02, 14:33)
mano situacija tokia, pasidaraiu testa, nestumo nerode. sirgau todel buvo skirtas gydymas antibiotikias, dare  stuburo ir kaklo rentgena . dabar laukiu vizito pas gyd. meldziu dieva kad viskas mums butu gerai..

O kiek jums savaiteliu ir kada dare rentgena. As taip pat laukiu apsilankymo pas genetikus ir kasdien save raminu del vaikelio, sakau jei Dievas dave angeleli, tai gal ir apsaugojo mazyli nuo spinduliu. Man tai dare dubens nuotrauka kai buvau 4 savaiciu.
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dreams @ 2009 10 27, 23:03)
Prieš kelis metus skaičiau mokslinį straipsnį apie rentgeno spindulius, jų stiprumą ir galimą žalą. Dabar neberandu doh.gif Čia šiek tiek tokios informacijos yra. Esmė, aišku, ta pati - tik itin didelės rentgeno spindulių dozės sukelia sunkius padarinius, todėl jaudintis gal labai nereikėtų 4u.gif Čia kaip ir su vaistais, visi informaciniai lapeliai rėkia, kad negalima, pavojinga ir t.t., o iš tikrųjų taip daroma tik iš atsargumo, kad be reikalo nebūtų piktnaudžiaujama. Vienaip ar kitaip, sėkmės temos autorei, tikiu, kad viskas yra gerai smile.gif

Dekoju uz palaikyma. Tikiu, kad jei Dievulis dave angeleli, tai ir apsaugojo ji nuo spinduliu. Raminu save, nes nieko kito ir neliko daryti. Kai pamaciau mazyli echoskopu, tai taip sirdele apsidziauge, bet buna ir sunkiu dienu, kai mintys aplanko nykios. Dar liko laukti pora savaiteliu pas genetikus ir bus matyt ka pasakys. Galvojau, jei pakenkiau, tai pats iskris, bet laikosi taip stipriai, kad net keista ir pykina mazai.
Atsakyti
Sveikute,

as jau genetinio tyrimo buvau praejusia savaite...gydytoja paziurejo ekoskopu, patikrino del dauno sindromo ir pan. ir pasake, jog seip viskas gerai ir nera pagrindo darytis tolimesniu tyrimu smile.gif maziukas auga, sirdele plaka smile.gif viskas gerai...gydytoja sake, jog rentgenas jei butu pakenkes, tai jau pirmaisiais menesiais butu pasijute... wub.gif
pranesk kaip tau sekes smile.gif 4u.gif
Atsakyti
nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(colliuke_ @ 2009 11 03, 12:10)
Sveikute,

as jau genetinio tyrimo buvau praejusia savaite...gydytoja paziurejo ekoskopu, patikrino del dauno sindromo ir pan. ir pasake, jog seip viskas gerai ir nera pagrindo darytis tolimesniu tyrimu smile.gif maziukas auga, sirdele plaka smile.gif viskas gerai...gydytoja sake, jog rentgenas jei butu pakenkes, tai jau pirmaisiais menesiais butu pasijute...  wub.gif
pranesk kaip tau sekes smile.gif 4u.gif

Sveikute smile.gif Kaip smagu girdeti, kad jums viskas gerai. Dziaugiuosi del jusu lotuliukas.gif O tu buvai 12 savaiteliu ir kaip ten pas genetikus, kaip jie apziuri ar daug testu daro, o pas kokia buvai genetike. Man idomu, nes kita savaite ir as vaziuoju i Santariskes genetikos centra. Pergyvenu ir prisigalvoju visokiu nesamoniu. Laimingai toliau nesioti savo maziuka nestuke.gif
Atsakyti
tai tikekimes, kad viskas bus gerai. bet man nesciai jo tikrai sake, kad niekas nedarys. tai tikriausiai yra vis tiek kazkoks poveikis, jei jau taip sako. o del lektuvu, tai tikrai nesu to girdejusi, nes nei vienai nesciai, iki 3 trimestro neuzdraude skraidyti
Atsakyti
na as gyvenu ispanijoj tai cia man taip pat reikejo darytis rentgena bet ten ant duru parasyta jei laukiesi iskart pasakyk gydytojui. Pasakiau gydytoja pasveikino ir sako viso gero nieko negaliu padaryt nes galima pakenkti kudikiui, tau reiketu pakalbet su gydytojais nes paskui kai pasidarysi aborta uzgraus klausimas.... O gal vaikutis butu sveikas? Su abortu neskubeciau nes paskui gali blogai jaustis o su gydytojais pakalbet reiketu......
Atsakyti
QUOTE(eglieska @ 2009 09 22, 20:33)
verysad.gif  verysad.gif nu tada nesmagu verysad.gif  klubo srityje gauna doze visi cia esantys organai. tik kazi ar galejo jau kudikeliui pakenkti g.gif  as esu odontologe ir darau dantu nuotraukas, tai galiu pasakyti, kad nuo dantu nuotrauku spinduliu nestukiu gimda negauna, nes toli nuo burnos ir dar uzdengta svininiu apklotu. juolab pati tas nuotraukas darau, ir taip pat laukiuosi. bet jusu atveju nelabai gerai. mano gydytoja sake, kad jei pazeistu kas vaikeli dar ankstyvoje stadijoje-pati gamta viska sutvarkytu-prasidetu kraujavimas ir pazeistas gemaliukas pasisalintu. o del apsigimimo -cia niekas negali pasakyti, ar jusu kudikelis gavo pazeidima ar ne.... ir to nepasakys turbut niekas.... g.gif  nebent genetikai, bet cia jau po 10 savaites....

Na nezinau as kai buvau nescia su sunum man reikejo daryti danties rentgeno nuotrauka ir kai pasisakiau kad esu nescia man nuotraukos nedare. schmoll.gif O nestumas buvo 8sav.
Atsakyti
Laba vakara, mamytes

Turiu ir as nerima sirdeleje unsure.gif Suzinojau, kad laukiuosi (5 sav kazkur) ir issigandau, nes mano sunelis susilauze rankyte ir pora kartu kartu buvau rentgeno kabinete kai jam dare nuotraukas (po tris (is keliu pusiu) abu kartus), na reikejo palaikyti vaikuti... tai va kaip ir tiesiai spinduliu negavau, bet manes niekas neaprenge jokiais svinais unsure.gif Viena karta tai buvau atsitupus, tai stala tik barzda pasiekiau, o kita karta tai stovejau ir tas stalas kaip tik gimdos aukstyje gi unsure.gif daba ir bijau ir nebezinau aplamai ka bejauciu...abejonese giliose esu..dar prisiskaiciau visokiu baisiu dalyku apie pasekmes unsure.gif Kaip Jus manot, mamytes, ar tai, kad buvau ne tiesiogiai "fotografuojama" be jokiu apsaugu tiek kartu gali buti taip pavojinga, kad gal jau verta galvoti apie nestumo nutraukima? verysad.gif
Atsakyti