Įkraunama...
Įkraunama...

Rentgenas nėštumo metu

man reikejo daryt rentgena, bet kai suzinojo jog nescia, jokiu budu sake NE unsure.gif
Atsakyti
sveikos...papasakosiu ir savo isgyvenima....buvau tikra ,kad nesilaukiu,testai nerode,HCG irgi rode neigiama...padare man plauciu rentgena,penkias dienas gerrentiau antibiotikus ir tik tada suzinojau,kad laukiaus jau 2-3savaites.gine sake nesinervint nestumas vystosi,jam niekas nepakenke( cia tik guode).6sav.pamaciau sirdele plakant,buvau laimingiausias zmogus pasaulyje.po 3savaiciu atejau pasitikrint,turejo uzvest nesciosios kortele,bet deja....pasiprasiau,kad paziuretu ultragarsu,norejau pamatyt savo mazyli...o jo sirdele jau nebeplake.8sav ir 3dienu jis zuvo...nestumo metu neturejau netgi slogos,jauciausi puikiai...esu isitikinus,kad ji sunaikino rentgenas,antibiotikas....del to gamta ji atmete,gal but butu su negalia....nuo senu senoves yra aisku,kad bet kokia chemija nestumo metu labai kenkia,o daktarai tik guodzia,o ka jiems sakyti.esu po ambrazijos,kaltinu save,kad nepakartojau HCG pries rentgena,nenustoju verkti ir kankintis,niekam nelinkeciau to isgyvent.
Atsakyti
Na as manau, kad rentgena daryciausi tik krastutiniu atveju... mano stomatologe atsisake, man daryti dantuko nuotrauka ir liepe ateiti kai pagimdysiu...
Papildyta:
QUOTE(staniule @ 2008 12 10, 22:44)
sveikos...papasakosiu ir savo isgyvenima....buvau tikra ,kad nesilaukiu,testai nerode,HCG irgi rode neigiama...padare man plauciu rentgena,penkias dienas gerrentiau antibiotikus ir tik tada suzinojau,kad laukiaus jau 2-3savaites.gine sake nesinervint nestumas vystosi,jam niekas nepakenke( cia tik guode).6sav.pamaciau sirdele plakant,buvau laimingiausias zmogus pasaulyje.po 3savaiciu atejau pasitikrint,turejo uzvest nesciosios kortele,bet deja....pasiprasiau,kad paziuretu ultragarsu,norejau pamatyt savo mazyli...o jo sirdele jau nebeplake.8sav ir 3dienu jis zuvo...nestumo metu neturejau netgi slogos,jauciausi puikiai...esu isitikinus,kad ji sunaikino rentgenas,antibiotikas....del to gamta ji atmete,gal but butu su negalia....nuo senu senoves yra aisku,kad bet kokia chemija nestumo metu labai kenkia,o daktarai tik guodzia,o ka jiems sakyti.esu po ambrazijos,kaltinu save,kad nepakartojau HCG pries rentgena,nenustoju verkti ir kankintis,niekam nelinkeciau to isgyvent.


uzuojauta, laikykis unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes, noreciau, kad mamytes pasidalintu patirtimi apie rentgeno poveiki. As atlikau rentgena ir nezinojau kad nescia. Po keliu dienu suzinojau kad laukiuosi. Tai mazylis pilvuke apie dvi savaites nuo pastojimo. Kankina nerimas kad gali apsigimti vaikelis, tai net galvoju apie nestumo nutraukima. Gal kam taip buvo nutike, ar gime sveiki vaikeliai.
Atsakyti
kokios srities rentgenas jums buvo darytas? ar buvo naudota svinine apsauga-apklotelis?
Atsakyti
QUOTE(eglieska @ 2009 09 21, 19:44)
kokios srities rentgenas jums buvo darytas? ar buvo naudota svinine apsauga-apklotelis?

Man sviete klubus ir kai klausiau ar gavo i gimta, tai pasake kad gavau, o dabar bijau kad gali vaikelis apsigimti verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes, skaitau ir nebezinau ka daryti g.gif Esu pasiruosusi nutraukti nestuma, kuris 4 savaiciu, nes man pries kelias dienas buvo darytas dubens kaulu rentgeno nuotrauka ir aisku kliuvo i gimda. Tai bijau kad vaikeliui galejau pakenkti. Bet sidyje lyg ir noreciau pasilikti, o gal nieko nenutiko. Bijau kad veliau galiu griauztis jei vaikelis gims su bedomis. O po genetiniu tyrimu nelabai begales nutraukti, nes nestumas bus didelis. verysad.gif Ar visiems gime sveiki vaikuciai, kuriems dare dubens rentgeno nuotraukas
Atsakyti
QUOTE(rudene12 @ 2009 09 22, 13:02)
Man sviete klubus ir kai klausiau ar gavo i gimta, tai pasake kad gavau, o dabar bijau kad gali vaikelis apsigimti verysad.gif

verysad.gif verysad.gif nu tada nesmagu verysad.gif klubo srityje gauna doze visi cia esantys organai. tik kazi ar galejo jau kudikeliui pakenkti g.gif as esu odontologe ir darau dantu nuotraukas, tai galiu pasakyti, kad nuo dantu nuotrauku spinduliu nestukiu gimda negauna, nes toli nuo burnos ir dar uzdengta svininiu apklotu. juolab pati tas nuotraukas darau, ir taip pat laukiuosi. bet jusu atveju nelabai gerai. mano gydytoja sake, kad jei pazeistu kas vaikeli dar ankstyvoje stadijoje-pati gamta viska sutvarkytu-prasidetu kraujavimas ir pazeistas gemaliukas pasisalintu. o del apsigimimo -cia niekas negali pasakyti, ar jusu kudikelis gavo pazeidima ar ne.... ir to nepasakys turbut niekas.... g.gif nebent genetikai, bet cia jau po 10 savaites....
Atsakyti
Tai net nezinau kaip cia bepasielgti verysad.gif Ir norisi to vaikelio, bet tuo paciu ir nerimas kankina, o jei bus kas negerai su vaikeliu smile.gif Arba laukti kol gamta pati viska sutvarkys verysad.gif Kazin jus zinot daugiau apie rentgenus, ar labai jie gali pakenkti ir kokios pakenkimo pasekmes gali buti verysad.gif Kokios bedos gali buti gimus vaikeliui verysad.gif
Atsakyti
Hmm paskaichiau biski baisoka pasidare unsure.gif kolkas nesilaukiu, tachiau planuoju. Nuejau pas terapeute kad praeiti medicinine ir paskyre pershviest plauchius, nuejau uzsirashiau, o dabar mastau kam man tas rengenas reikalingas ir apskritai per kiek laiko ta radiacija ishgaruoja ar ishgaruoja ishvis blink.gif
Atsakyti
bajkit tas nesamones, nusiraminkit. Man dare rentgena, kai nezinojau, kad laukiuosi. Dabar rentgeno aparatai nera tokie kenksmingi, kaip tarybiniai s laikais schmoll.gif Beje, kazkur skaiciau, jei rasiu, tai butinai imesiu - kad skrydis lektuvu prilyginamas berods 7-9 rentgeno nuotraukoms!!! O kiek nesciuju skrenda atostogaut? Tai tikrai nera priezastis nutraukt nestuma schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(skristi @ 2009 10 22, 17:14)
bajkit tas nesamones, nusiraminkit. Man dare rentgena, kai nezinojau, kad laukiuosi. Dabar rentgeno aparatai nera tokie kenksmingi, kaip tarybiniai s laikais  schmoll.gif Beje, kazkur skaiciau, jei rasiu, tai butinai imesiu - kad skrydis lektuvu prilyginamas berods 7-9 rentgeno nuotraukoms!!! O kiek nesciuju skrenda atostogaut? Tai tikrai nera priezastis nutraukt nestuma  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

taip, as irgi girdejau, kad skrendant lektuvu gauni keliskart daugiau rentgeno spinduliuotes nei darant rentgeno nuotrauka, tik nepamineta buvo kokia butent nuotrauka (tiksliau kurios kuno vietos) mirksiukas.gif
Atsakyti