Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(inore @ 2007 03 30, 22:37)
Kilbukai jei pirksi troseli bazei, tai jis tinkams lašelių gamybai, ten jo storis 0,38 kažko mastau.gif nepajuoduos nes ir šeip yra tamsus na pilkas toks.  ax.gif


jau pas save uzrasuose radau, kad troselis laseliams, o grandinelemis (ar kaip ten) jungtomis verinimas vielute. matyt buvau pas save "mintyse" sumaisius biggrin.gif
Dekui
Atsakyti
Nu kas mėgsta gintarą labai fainai thumbup.gif
Aš tai nemėgstu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
gal kas pirko is rankdarbiai.com stiklinius perlus ir gali pasakyti ar jie geri, ar nenusilupa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 03 31, 13:03)
Nu kas mėgsta gintarą labai fainai thumbup.gif
Aš tai nemėgstu blush-anim-cl.gif

aš irgi nemėgstu, bet tokių prašė tongue.gif , o šiandien buvau Gariūnuose, tai ten kur prekiauja gintarais, pasiklausiau kainų. pasiteiravau tokių visai paprastų vėrinių, kaip šituose karoliuose, tik gal iš kiek smulkesnių gintariukų - gana ilgas vėrinukas tik 15 lt, pigiau nei plastmasiniai biggrin.gif . senamiesty ar Palangoj gatvėje tikriausiai brangiau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Kilbukas @ 2007 03 31, 14:25)
gal kas pirko is rankdarbiai.com stiklinius perlus ir gali pasakyti ar jie geri, ar nenusilupa ax.gif

ruošiuosi pirkt, mąstau ar reikia biggrin.gif , tai irgi domina kokybė g.gif .
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2007 03 31, 14:54)
ruošiuosi pirkt, mąstau ar reikia biggrin.gif , tai irgi domina kokybė g.gif .


bazej yra stikliniu ir sake, kad kokybiski, bet ten tik 6mm ir jau suverti (apie 200vnt -20Lt rodos), taciau jei rankdarbiai.com yra irgi kokybiski, tai labiau apsimoka. ir 4mm yra.
gal atsiras bandziusiu ax.gif
Atsakyti
lukasta, tai mažai šansų tada, kad už tokią kainą ten tikras gintaras g.gif
Atsakyti
mergaitės, paaiškinkit man tundrai blush2.gif , kaip tie kabliukai į ausytes įsideda 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 31, 18:50)
mergaitės, paaiškinkit man tundrai blush2.gif , kaip tie kabliukai į ausytes įsideda 4u.gif

user posted image

čia kažkas panašaus į anglišką užsegimą... į ausytę kišasi ta pusė, kurioj nėra burbuliuko ir paskui taip tipo užsispaudžia smile.gif matosi foto 4u.gif
Atsakyti
taip žinau, bet tiek mažai atsilenkia, kad neįkišu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 31, 19:01)
taip žinau, bet tiek mažai atsilenkia, kad neįkišu doh.gif

aaa, hm nežinau tada, ką patart g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 31, 20:01)
taip žinau, bet tiek mažai atsilenkia, kad neįkišu doh.gif

nu ką tik pabandžiau, nes turiu tokius nusipirkus, kai nebuvo "tradicinių" smile.gif , nieko gudraus nesugalvosi, atlenki kiek mechaniškai, kai įsiveri, paspaudi ir užkiši į tą griovelį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lukasta: 31 kovo 2007 - 19:09
aaaa, taip ir maniau, tik naiviai tikėjausi kokių gudrybių lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti