Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(Aga @ 2007 03 29, 22:25)
Vajė kaip įdomu, gal galėtum ant modelio parodyt ax.gif

tai kad modelį jau miegot nuvariau lotuliukas.gif lotuliukas.gif , rytoj gal kokį rasiu, tai nufotkinsiu biggrin.gif
QUOTE(Kilbukas @ 2007 03 29, 22:27)
o tai cia ant vielutes ar troselio daryti...
Papildyta:
tai bazej parduodama vielute ar troselis taip ir nesupratau..

daryti ant juodo troselio.
Atsakyti
lukasta,
grazu thumbup.gif turiu gintariuku, reiks ir man ka nors is ju pasiverioti rolleyes.gif
Atsakyti
Zivile21, pažiūrėk prie www.rankdarbiai.com kontaktų - iškart paruoštas šablonas laiškui rašyti mirksiukas.gif
Lukasta, na tavo vėrinukas superiškas blink.gif thumbup.gif Man kažkodėl medelį primena bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 03 29, 21:27)
Tai pirk silikoninį siūlą gal tada g.gif

O kur galima nusipirkti silikoninio siūlo? smile.gif
Atsakyti
Kaune bazėj mačiau to pačio 4 sandėlio gale, prie siūlų buvo.
Atsakyti
Turiu pajūryje pasirinkus natūralių gintariukų, gal kas žinot kaip jiems skylutes pradurti?
Atsakyti
tai ar gali kas pasakyti ar bazeje 4 sandely parduodama vielute ar troselis smile.gif
Atsakyti
vielutės ten niekada nemačiau schmoll.gif Taigi jau sakiau, kad ten troselis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 30 kovo 2007 - 18:44
QUOTE(Jutare @ 2007 03 30, 19:44)
vielutės ten niekada nemačiau schmoll.gif Taigi jau sakiau, kad ten troselis

o tai kur galima nusipirkti pasidabruotos vielutes tinkancios veriniams blush2.gif
Atsakyti
Pasidabruotos plonytės vielutės yra Hyper maximoje (savanorių pr.) siuvimo reikmenyse. bet ji netinka vėrinimas, ji lankstymams skirta. vėriniams naudojamas troselis, ir Lietuvoje jo pasidaburuoto man atrodo nėra g.gif tik dengtas nailonu..
Atsakyti
QUOTE(Kilbukas @ 2007 03 30, 20:09)
o tai kur galima nusipirkti pasidabruotos vielutes tinkancios veriniams blush2.gif

o kokius tu vėrinius ant vielutės nori daryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2007 03 30, 20:22)
o kokius tu vėrinius ant vielutės nori daryt?  g.gif

na tarkim ant kaklo, tikslai neatsimenu kaip jie vadinas gal "laseliai", kai tarkim. dedi koki akmenuka ji itvirtini uzspaustuku uz kokiu 3cm dedi kita ar kelis ir t.t.
Atsakyti