Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(Aga @ 2007 03 28, 11:00)
Aš vakar užėjau į bazę, sakau gal ką nors nusipirksiu, bet tik šiaip. Vėl palikau 20 Lt. doh.gif o nieko praktiškai nereikėjo sad.gif Tai kelis stikliukus, tai kelis turkius, kelis kabliukus ir gavos doh.gif Sakė po Velykų visko daug ir naujo turės, bus ir svarovskiukų, ir užsegimų visokių.

schmoll.gif mane apmovė, dėl tų užsegamų sidabrinių kabliukų auskarams. Sakė turėsim turėsim, "kitą savaitę", o dabar jaučiuosi, lyg aš pati apsimelavau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziuke @ 2007 03 29, 16:07)
o tipo tame sandelyje tai tik kokybiški ? lotuliukas.gif norėtumėt, buvau nuvažiavus ir paprašiau, kad duotų man tas kepurėles karoliukams, tai norėjo įkišti sulūžusį kažkokį, gerai, kad kai pasiėmiau apžiūrėjau, ką ten pridėjo, nes šiaip tai tipo "aš jau sudėjau, rinkitės toliau". Vat teko grįžti ir atkeisti blink.gif žoddžiu bando apgauti ir š... įkišti, tad žiūrėkit atsiimdamos, o tai bus, kad ir keli centai, bet vistiek išmesti  blink.gif

Aš tai manau tikrai ne iš blogos valios blogus padavė, na nevisi gaminiai gal ten kokybiški, bet kad specialiai blogus kištu tai nemanau schmoll.gif
Atsakyti
Ką tik pasidariau, tik gėlė švelniai tariant "šiek tiek" padulkėjus blush2.gif
Turkis ir svarovskio kristaliukai, visa kita sidabras.
user posted image


user posted image
Atsakyti
o kur jus perkat vielutes veriniams, nes bazeje, tai yra tik 0,38mm ir nesidabruota..
Atsakyti
Tai pirk silikoninį siūlą gal tada g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kilbukas @ 2007 03 29, 20:25)
o kur jus perkat vielutes veriniams, nes bazeje, tai yra tik 0,38mm ir nesidabruota..


ten troselis, ne vielutė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2007 03 29, 20:28)
ten troselis, ne vielutė tongue.gif

nu bet buna vielutes...
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2007 03 29, 20:27)
Tai pirk silikoninį siūlą gal tada g.gif

tai kad manyciau nevisiems veriniasm jis tinka...
Atsakyti
sveikos, gal turite kokia rozines panteros schemute? bigsmile.gif
as ir www.auksarankese ziurejau, bet ten yra tik viena, ir tai truputi gal sudetinga. Bet ko gero pirma bandyti reikia, tik po to sakyti, kad per sudetinga.
Bet del pasirinkimo, noreciau dar kelias schemutes kokias pamatyti... blush2.gif
Atsakyti
kokiu adresu rasei i rankdarbius.com?as i kazkoki rasiau del neleidimo baigti uzsakymo, bet negaunu atsakymo sad.gif
Atsakyti
labas vakaras, dažnai šioje temoje lankausi, bet tik pasigrožiu ir pasiskaitinėju smile.gif .
labai ilgai kankinau pirmus ir vienintelius gintarinius karolius, kol pačiai pradėjo patikt lotuliukas.gif lotuliukas.gif , todėl pasigirsiu blush2.gif dar ir auskariukus pridėjau.
gintarinės fantazijos tongue.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Vajė kaip įdomu, gal galėtum ant modelio parodyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2007 03 29, 22:22)
labas vakaras, dažnai šioje temoje lankausi, bet tik pasigrožiu ir pasiskaitinėju smile.gif .
labai ilgai kankinau pirmus ir vienintelius gintarinius karolius, kol pačiai pradėjo patikt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , todėl pasigirsiu blush2.gif dar ir auskariukus pridėjau.
gintarinės fantazijos  tongue.gif



o tai cia ant vielutes ar troselio daryti...
Papildyta:
tai bazej parduodama vielute ar troselis taip ir nesupratau..
Atsakyti