Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(Irunia @ 2007 07 04, 09:35)
Klausykit, kaunietės, o tam Pliuso antram aukšte vis dar tebėra ta karoliukų parduotuvė? Gal kas galit pasakyt ar yra ten svarovskių ir po kiek? g.gif  blush2.gif

schmoll.gif nieko gero ten nėra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kitty*** @ 2007 07 04, 20:29)
schmoll.gif  nieko gero ten nėra mirksiukas.gif


ir karoliukai Pliuso parduotuvej brangesni nei Ciklantoj. Ir pardavejos labai nemalonios tenai...ateini, tai atrodo, kad esi kaltas, jog trukdai joms diena prastumti toj parduotuvej unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 07 03, 20:40)
O tai tinka tuos karoliukus verti ant valo? Nieks jam nepasidarys - neluš, nenutrūks? Nes šiaip tai čia man labai keistai, kad su valu, o ne su vielute reiks dirbt? Nu nežinau g.gif

Žiūrint ką tu nori verti rolleyes.gif jei kokį gyvūnėlį pasidaryti tai reikės vielutės,Jei karolius stambesnius tai reikės troselio rolleyes.gif jei kokį papuošalą iš smulkių karoliukų tada reikia valo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(justess22 @ 2007 07 04, 19:32)
ir karoliukai Pliuso parduotuvej brangesni nei Ciklantoj. Ir pardavejos labai nemalonios tenai...ateini, tai atrodo, kad esi kaltas, jog trukdai joms diena prastumti toj parduotuvej unsure.gif

jooooo pardavėjos tai schmoll.gif
Atsakyti
Tai va, o šiandien Ciklantoj moteriškių milijonas doh.gif Ale pardavėja pamačius mano brangenybę nestuke.gif net iš kito galo atlėkė ir per pusę minutės aptarnavo. Nu super tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kitty*** @ 2007 07 04, 19:34)
Žiūrint ką tu nori verti rolleyes.gif jei kokį gyvūnėlį pasidaryti tai reikės vielutės,Jei karolius stambesnius tai reikės troselio rolleyes.gif jei kokį papuošalą iš smulkių karoliukų tada reikia valo mirksiukas.gif

Man reikia valo smile.gif Bet tai koks tas valo storis? Ar užlįs ant jo smulkūs karoliukai? Nes čia pas mane dar parašyta plono valo. Tai ar jis pats toks storas, kad man reikia ieškoti plonesnio? g.gif blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 07 04, 22:54)
Man reikia valo smile.gif Bet tai koks tas valo storis? Ar užlįs ant jo smulkūs karoliukai? Nes čia pas mane dar parašyta plono valo. Tai ar jis pats toks storas, kad man reikia ieškoti plonesnio? g.gif  blush2.gif  unsure.gif

nusipirk 0,32 storio bus pats tas mirksiukas.gif svarbiausia kad valo yra maximose didelese bent g.gif o riteje net 100metru thumbup.gif
o vyras nezvejoja arba tetis arba drauges vyras lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kitty***: 04 liepos 2007 - 22:10
thumbup.gif oi,kokie grazus jusu darbeliai bigsmile.gif tikrai labai grazus
Atsakyti
Padirbėjau šiandien.. trys poros (oras juk bjaurus, a?)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2007 07 05, 21:23)
Padirbėjau šiandien.. trys poros (oras juk bjaurus, a?)
user posted image


Kokie visi gražučiai wub.gif Jei nepaslaptis, kur pirkai trečiuose auskariukuose esančius drugelius? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2007 07 05, 21:25)
Kokie visi gražučiai  wub.gif  Jei nepaslaptis, kur pirkai trečiuose auskariukuose esančius drugelius?  blush2.gif

Kaune, Ciklantoj, Mickevičiaus g. smile.gif
Ačiū
Atsakyti
isduokit paslapti...kur jus dedat tuos papuosalus, jei per diena po tris poras pasigaminat? lotuliukas.gif
beje, labai visi auskariukai mieluciai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 05 liepos 2007 - 20:43
Bea labai gražūs auskariukai, labai kruopštus darbas. thumbup.gif
Aš darau darau , o tokios lygios kilputės ne visuomet išeina. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(justess22 @ 2007 07 05, 21:43)
isduokit paslapti...kur jus dedat tuos papuosalus, jei per diena po tris poras pasigaminat? lotuliukas.gif
beje, labai visi auskariukai mieluciai wub.gif

Puošiam save, drauges, mamas, močiutes, draugių drauges. biggrin.gif ax.gif
Čia aš asmeniškai apie save kalbu. 4u.gif
Atsakyti