Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(Gegytė @ 2007 07 03, 18:54)
Yra Lvovo gatveje drugeliu po 2 ar tai 3lt,bet tik bespalviu...


O tai čia parduotuvė kažkokia, ar kas? blush2.gif
Atsakyti
Cacule, rinkinukas labai gražus, toks vasariškas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, karoliukų vėrimo mylėtojos smile.gif

bandau sau verti karoliukus, ne vienus jau susivėriau, bet vis kyla sunkumų dėl karoliukų surišimo blush2.gif Gal kur yra kokia nuoroda, kaip reikia tai daryti? Patinka masyvūs, iš daug karoliukų darbai, bet kai reikia juos susegti kyla problemų. Na tikiuosi, kad supratote, ko teiraujuosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2007 07 03, 12:25)
Ot velnias.. Aš taip jų norėčiau.. O klausyk, aš gal savaitgalį Kaune būsių, o kur jų būna?  blush2.gif

yra pirkti bet tik swarovskio drugeliu jie nera labai dideli po 1,80lt,mickeviciaus gatvej CIKLANTOJ priesais SODRA mirksiukas.gif
Atsakyti
O tai tinka tuos karoliukus verti ant valo? Nieks jam nepasidarys - neluš, nenutrūks? Nes šiaip tai čia man labai keistai, kad su valu, o ne su vielute reiks dirbt? Nu nežinau g.gif
Atsakyti
Man tie visi karoliai ir jų užsegimai irgi mistika, einu ir bijau, kad karoliai nepabirtų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kitty*** @ 2007 07 03, 19:57)
yra pirkti bet tik swarovskio drugeliu jie nera labai dideli po 1,80lt,mickeviciaus gatvej CIKLANTOJ priesais SODRA mirksiukas.gif



O geras, reiks būtinai ten nueiti, ačiukas 4u.gif
Atsakyti
Klausykit, kaunietės, o tam Pliuso antram aukšte vis dar tebėra ta karoliukų parduotuvė? Gal kas galit pasakyt ar yra ten svarovskių ir po kiek? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Nu kiek girdėjau pardė lyg yra, o ko ten yra nežinau, sakau gyvenu šalia, bet nesu buvus blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Nu va, radau Ciklantoj ko reikėjo. Ieškojau juodų smulkių svarovskių. Tai dabar jau rami lotuliukas.gif
Atsakyti
Jau svarovskiukų Ciklantoj tai galybė, pasirinkimas nerealus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 07 04, 16:34)
Jau svarovskiukų Ciklantoj tai galybė, pasirinkimas nerealus thumbup.gif


Kad Vilniuj taip būtų blush2.gif
Atsakyti