Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

Nueik į www.auksarankes.com , tik užsiregsitruok, kitaip negalėsi nieko skaityti. va ten tai tikras pradžiamokslis ir dar skyreliais atskirais išdėstytas thumbup.gif Ir tikrai viskas bus aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Braita @ 2007 03 28, 21:41)
Nueik į www.auksarankes.com , tik užsiregsitruok, kitaip negalėsi nieko skaityti. va ten tai tikras pradžiamokslis ir dar skyreliais atskirais išdėstytas  thumbup.gif Ir tikrai viskas bus aišku  mirksiukas.gif



DIDELIS AČIŪ clap.gif clap_1.gif
Atsakyti
pagelbekit,prisiregistravau i auksarankes,bet gavau el.laiska,kad noredami aktyvuoti reikia nuoroda nukopijuoti i savo narsykles langa,kur tas langas yra? help.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(rosvile @ 2007 03 29, 07:59)
pagelbekit,prisiregistravau i auksarankes,bet gavau el.laiska,kad noredami aktyvuoti reikia nuoroda nukopijuoti i savo narsykles langa,kur tas langas yra? help.gif  cray.gif

Čia viskas labai paprasta. Tiesiog tą eilutę nusikopijuoji ir atidarius naują interneto (explorer) puslapį, ją perkeli į adreso eilutę (na kur rašai www.xxx.lt viską ištrini ir papspaudus dešniu pelės mygtuku pasirenki "paste" ir spaudi Enter). Tikiuos supratai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(coliuke_v @ 2007 03 29, 09:13)
Čia viskas labai paprasta. Tiesiog tą eilutę nusikopijuoji ir atidarius naują interneto (explorer) puslapį, ją perkeli į adreso eilutę (na kur rašai www.xxx.lt viską ištrini ir papspaudus dešniu pelės mygtuku pasirenki "paste" ir spaudi Enter). Tikiuos supratai  biggrin.gif


valio,pavyko thumbup.gif ačiū,ačiū,aciū mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas bigsmile.gif gal kuri dabar užsakinėjot iš rankdarbiai.com vinukus 50 mm ilgio? Dabar prie jų parašyta, kad jie 0,4 mm storio g.gif taigi labai jau plonyčiai..anksčiau kai užsisakinėjau (prieš mėnesį kokį), nebuvo parašyta storio, bet jis buvo geras, na tikrai ne 0,4 mm...Kaip manot, ar dabar tie smeigtukai suplonėjo, ar tiesiog blogai storis jų užrašytas? g.gif
Atsakyti
Parašyk e-mailą pasitikslinimui, gali būti, kad nauja partija plonesni.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 03 29, 09:45)
Parašyk e-mailą pasitikslinimui, gali būti, kad nauja partija plonesni.

Parašiau, bet neaiškiai atsakė, t.y. pasakė, kad turėjo ir plonesnių ir storesnių. ir kad storesni sunkiai lakstėsi g.gif Man būtent sunkiai lansktėsi tie ilgieji (75mm ilgio), kur dabar 0,6 mm storis parašyta (bet pas mane jie tikrai storesni )... gal reikės dar kartą parašyti? bet kad jau gėda doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai manau parašyk dar kartą, reikia gi išsiaiškinti už ką pinigus moki. Ir jokia čia gėda.
Atsakyti
QUOTE(rosvile @ 2007 03 28, 21:33)
o tie vinukai kam naudojami? o replytes spec. turi buti?


1. va ir man įdomu, kam naudojami tie vinukai? g.gif blush2.gif

2. Va kaip tos replytės atrodo:
user posted image

user posted image

Pirkti yra ten kur prekiauja įvairiomis replėmis mirksiukas.gif
Atsakyti
Vinukai vietoj vielutės, labai gerai auskarams, nes būna tik suveri karoliukus ant jų, apatinio galiuko net užlenkti nereikia, būna kaip vinuko, tai tik viršuj užlenki ir vsio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(idommi @ 2007 03 28, 13:26)
Na yra dar kelios vietelės bazėj (dažniausiai prie užuolaidų), kur galima nusipirk nekokybiško (bet pigaus) biserio. Ale kokiems medeliams ar gėlėms tinka, tik ne papuošalams  schmoll.gif


o tipo tame sandelyje tai tik kokybiški ? lotuliukas.gif norėtumėt, buvau nuvažiavus ir paprašiau, kad duotų man tas kepurėles karoliukams, tai norėjo įkišti sulūžusį kažkokį, gerai, kad kai pasiėmiau apžiūrėjau, ką ten pridėjo, nes šiaip tai tipo "aš jau sudėjau, rinkitės toliau". Vat teko grįžti ir atkeisti blink.gif žoddžiu bando apgauti ir š... įkišti, tad žiūrėkit atsiimdamos, o tai bus, kad ir keli centai, bet vistiek išmesti blink.gif
Atsakyti