Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(WrLa @ 2007 07 02, 20:36)
prasau padekit kas galit..  man niekaip neiseina nerti su tais karoliukais, turiu as tas schemas bet pagal jas neiseina, ideciau paveiksliuka kur manau kad ten nerta bet nemoku  unsure.gif kas galit aiskiai paaiskinti kaip nerti? padekit  frusty.gif

va as noriu pabandyti va tokiu My Webpage
arba My Webpage
va cia biski toliau yra tokie
o ten kur tu davei adresa man ismeta kad prisijungti o as neprisiregistravus unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, karoliukų ir jų priedų žinovės biggrin.gif mirksiukas.gif

Pirmąkart lankausi šioj skilty, taigi dar nelabai žinau ką kurioj temoj rašyti. Aš tai užsimaniau pasigamint papuošalą (pakabuką tokį) savo telefonui. Turiu beveik visus ingredientus: karoliukus, schemas, išskyrus vieną. Man reikia plono valo (vielutės). Nežinau kaip tiksliai sakoma blush2.gif Tai va, kas iš Vilniaus, gal žino parduotuvių, kur tokius daiktus pardavinėja. Jei rašysit, prašau su adresais, žodžiu, su visa kontaktine informacija. Ir apytikslias kainas.
Būčiau labai dėkinga mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 07 02, 23:56)
Sveikos, karoliukų ir jų priedų žinovės biggrin.gif  mirksiukas.gif

Pirmąkart lankausi šioj skilty, taigi dar nelabai žinau ką kurioj temoj rašyti. Aš tai užsimaniau pasigamint papuošalą (pakabuką tokį) savo telefonui. Turiu beveik visus ingredientus: karoliukus, schemas, išskyrus vieną. Man reikia plono valo (vielutės). Nežinau kaip tiksliai sakoma blush2.gif Tai va, kas iš Vilniaus, gal žino parduotuvių, kur tokius daiktus pardavinėja. Jei rašysit, prašau su adresais, žodžiu, su visa kontaktine informacija. Ir apytikslias kainas.
Būčiau labai dėkinga mirksiukas.gif  4u.gif

Valas yra žilka mirksiukas.gif nueik i žveju parduotuve ir nusipirksi 4u.gif 100metru kainuoja nuo 3litu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(GinMintė @ 2007 07 02, 21:44)
O gal kas žino, kur galima būtų nusipirkti svarovskio, arba nebūtinai, drugelių, labai labai norėčiau  blush2.gif

o iš kokio tu miesto? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kitty*** @ 2007 07 03, 07:24)
Valas yra žilka mirksiukas.gif nueik i žveju parduotuve ir nusipirksi 4u.gif 100metru kainuoja nuo 3litu mirksiukas.gif
Papildyta:

o iš kokio tu miesto? rolleyes.gif


Aš iš Vilniaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2007 07 03, 10:45)
Aš iš Vilniaus  blush2.gif

nu jo gaila Kaune žinau kur gauti drugeliukų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kitty*** @ 2007 07 03, 12:24)
nu jo gaila Kaune žinau kur gauti drugeliukų verysad.gif


Ot velnias.. Aš taip jų norėčiau.. O klausyk, aš gal savaitgalį Kaune būsių, o kur jų būna? blush2.gif
Atsakyti
Wrla tai užsiregistruok, tikrai nesigailėsi thumbup.gif gal ne tik žgutai užkabins mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, cia mano naujieji auskarai ax.gif
http://public.fotki....diauskarai.html
Atsakyti
QUOTE(jura_jurate @ 2007 07 03, 13:16)
Sveikutes, cia mano naujieji auskarai ax.gif
http://public.fotki....diauskarai.html


Gražu 4u.gif
Atsakyti
jura_jurate auskariukai juoda-raudona labai šaunūs thumbup.gif
Atsakyti
Na,nusprendžiau ir aš pasirodyti. blush2.gif
Auskarai ir apyrankė-vėrinys
Apyrankės-vėrinio ilgis 140 cm. smile.gif

Beje,jura_jurate,labai originalūs auskariukai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caculė: 03 liepos 2007 - 17:15
QUOTE(GinMintė @ 2007 07 02, 23:57)
Tai kad buvau ten ir viska isziurejau, drugeliu yra, bet vat man reikia skaidriu arba nespalvitu, o ten visi spalvoti, tai melyni, tai raudoni  g.gif

Yra Lvovo gatveje drugeliu po 2 ar tai 3lt,bet tik bespalviu...
Atsakyti