Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

koks ten akmuo 3 auskariukuose? wub.gif
Atsakyti
Aga, Bonbonke ax.gif

aga, pirmuosiuose auskaruose lava mirksiukas.gif
Bonbonke,3 auskarų akmenukas vadinasi, jei neklystu, rudeniniu agatu mirksiukas.gif
Atsakyti
Saldybe -gražūs auskariukai wub.gif
Atsakyti
Sveikos aš irgi labai mėgstu daryt darbelius iš karoliukų tik neturiu schemų blush2.gif Gal galit padėt
Atsakyti
QUOTE(Mikaliutė @ 2007 07 02, 10:16)
Sveikos aš irgi labai mėgstu daryt darbelius iš karoliukų tik neturiu schemų blush2.gif Gal galit padėt

O ar buvai atsivertus šitos temos pirmą puslapi? ax.gif
Atsakyti
Mantile, dėkui 4u.gif
Atsakyti
Jungiuosi į jūsų būrį 4u.gif Laabai užsimaniau pasigaminti auskariukų sau, jau užsisakiau žaliavų kokių man reikėjo iš www.rankdarbiai.com lauksiu kol ateis, o tada jau gaminsiuos ax.gif
Atsakyti
prasau padekit kas galit.. man niekaip neiseina nerti su tais karoliukais, turiu as tas schemas bet pagal jas neiseina, ideciau paveiksliuka kur manau kad ten nerta bet nemoku unsure.gif kas galit aiskiai paaiskinti kaip nerti? padekit frusty.gif
Atsakyti
Wrla o ka tu nori nunerti ? žgutą? va šitam forume viskas aiškiai išdėstyta.
http://www.auksarank...topic.php?t=457
Nors pati nebandžiau, bet tikiuosi tau pavyks, o tada ir mums nepamiršk parodyti rezultato mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldybe: 02 liepos 2007 - 20:31
O gal kas žino, kur galima būtų nusipirkti svarovskio, arba nebūtinai, drugelių, labai labai norėčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2007 07 02, 21:44)
O gal kas žino, kur galima būtų nusipirkti svarovskio, arba nebūtinai, drugelių, labai labai norėčiau  blush2.gif

Užeik į rankdarbiai.com , mačiau labai daug įvairių drugelių, na ir ,žinoma, dar daug gerų dalykėlių.
Atsakyti
QUOTE(rooma @ 2007 07 02, 22:53)
Užeik į rankdarbiai.com , mačiau labai daug įvairių drugelių, na ir ,žinoma, dar daug gerų dalykėlių.



Tai kad buvau ten ir viska isziurejau, drugeliu yra, bet vat man reikia skaidriu arba nespalvitu, o ten visi spalvoti, tai melyni, tai raudoni g.gif
Atsakyti