Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(Aga @ 2007 06 28, 11:08)
Nu jo, šalia Pasimatymo beveik gyvenu, o nesu ten buvus doh.gif Ir skundžiuos, kad vielos nėra Kaune blush-anim-cl.gif


hihihi.gif
nupirkau tau jau 0,6 tongue.gif Rašyk adresiuką mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, pagaliau prisižiūrėjusi grožybių išdrysau ir aš parodyti savo kuklius darbelius.
Man labiausiai patinka šitie auskarai blush2.gif
http://public.fotki....aliaibalti.html
Atsakyti
sveikos merginos gal zinote kur vilniuje galima butu nebrangiai nusipirkti svarovskio sirdute? blush2.gif
Atsakyti
jura_jurate labai gražūs tavo darbeliai.Man labai patiko auskarai1, auskarai3, laumžirgis ir vėžys. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolančiukas @ 2007 06 28, 10:59)
Ihrahim parduotuvė yra Kalvarijų gatvėje ( žiūrėk ČIA  ) ten yra tokia "Siuvimo reikmenys " parduottuvė  mirksiukas.gif  ir ji prekiauja Guterman vielute


Ačiu, ačiu smile.gif ,reiks užsukt
Atsakyti
jura_jurate, gražūs darbeliai smile.gif Klausyk, gal galėtumei duoti vėžio schemutę? smile.gif
Atsakyti
Labai aciu, kad neispeiket darbeliu blush2.gif

Vikuti, veziuka dariau is akies taip kaip pti isivaizdavau, taigi shemutes neturiu ax.gif , bet turiu scemuciu kitokiu vabaliuku, jei nori galiu atsiusti, taciau parasyk emaila savo, nes nes nemoku prikabinti paveikslelio is kompo. schmoll.gif
Atsakyti
Na kitokiu man nereikia... šiaip pati negaminu gyvūnėlių, esu pasinešusi ant papuošalų biggrin.gif vėžiuko schemutės reikėjo tam, kad galėčiau ją persiųsti kitai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolančiukas @ 2007 06 26, 15:22)
jei reikia Vilniuje - tai dar jos Ibrahime galima rasti "Siuvimo reikmenų" parduotuvėje  mirksiukas.gif

Jolančiuk ,ten daug tų siuvimo reikmenų parduotuvių ....kurioj tiksliau yra vielutės?

labai gražus juodas rinkinys wub.gif
aš Oniksus turiu tuos didelius nusipirkus auskarams ,bet vis nepasidarau ,galvoju -gal per dideli bus kaip auskarai blush2.gif bet reikia pasidaryt.
Atsakyti
Sumaniau ir aš Jums parodyti keletą savo darbelių smile.gif
Auskariukai su paprastu biseriuku
user posted image

Su Cloisone drugeliais bei Swarovskio kristalų drugeliukais smile.gif
user posted image

Šiam kartui pakaks smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2007 06 28, 11:13)
hihihi.gif
nupirkau tau jau 0,6 tongue.gif Rašyk adresiuką mirksiukas.gif


hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(kenguriukas @ 2007 06 29, 00:45)


nugi kas čia per juokas? hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 28 birželio 2007 - 23:49