Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(Aga @ 2007 06 27, 10:07)
Man reikia ax.gif Bet va, Jutare kaip susitikt, jei paprastom dienom dirbu doh.gif


parašysiu į až mirksiukas.gif
Atsakyti
Storesnes vielukes mazeja metrazas, tos berods 0,6 10m kaina 7.99 mirksiukas.gif
Atsakyti
O man asmeniškai 0,6mm vielutė per minkšta,taip atrodo,kad tuoj atsilankstys g.gif Aš naudoju 0,8mm storio,bet gal tik man taip atrodo tongue.gif
Atsakyti
O man 0,8 laabai jau sunkiai lankstosi, rankos paskausta rolleyes.gif 0,6 man pats tas... ax.gif tongue.gif
Atsakyti
Sidabrinę 0,8mm tikrai labai sunku lankstyti,o pasidabruota man galėtų dar storesnė būti unsure.gif Reiškia pas mane rankose jėgos kaip pas traktoristą lotuliukas.gif ,kad nejaučiu sunkumo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu ir aš kaip kokia šarka, pasirodysiu bigsmile.gif
mano pirmieji auskarai blush2.gif

user posted image
user posted image

laukiu patarimų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neglaite: 27 birželio 2007 - 19:26
QUOTE(Neglaite @ 2007 06 27, 20:26)


Man šitie fainučiai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(M.Jolančiukas @ 2007 06 26, 15:22)
jei reikia Vilniuje - tai dar jos Ibrahime galima rasti "Siuvimo reikmenų" parduotuvėje  mirksiukas.gif


Sveika smile.gif , o kur Ibrahim randasi, čia kažkokia didelė parduotuvė? Atai labai noriu nusipirkti storesnės vielutės, o per internetą vienos užsakinėt nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2007 06 27, 21:26)
Nu ir aš kaip kokia šarka, pasirodysiu  bigsmile.gif
mano pirmieji auskarai  blush2.gif

user posted image
user posted image

laukiu patarimų  ax.gif


Šaunios auskarų idėjos, man labai patiko thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Aš vielutės Kaune esu mačiusi buvusiame Pasimatyme, antrame aukšte esančioje Kavidoje 4u.gif Prieš kelis mėnesius mačiau 0,6mm storio,o maždaug prieš savaitę buvo tik 0,8mm 4u.gif
Tai tiek informacijos..gal kažkam bus naudinga ax.gif
Atsakyti
Neglaite, kokie originalūs auskarai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2007 06 27, 20:33)

Papildyta:
Sveika  smile.gif , o kur Ibrahim randasi, čia kažkokia didelė parduotuvė? Atai labai noriu nusipirkti storesnės vielutės, o per internetą vienos užsakinėt nenoriu.

Ihrahim parduotuvė yra Kalvarijų gatvėje ( žiūrėk ČIA ) ten yra tokia "Siuvimo reikmenys " parduottuvė mirksiukas.gif ir ji prekiauja Guterman vielute
Atsakyti
Nu jo, šalia Pasimatymo beveik gyvenu, o nesu ten buvus doh.gif Ir skundžiuos, kad vielos nėra Kaune blush-anim-cl.gif
Atsakyti