Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(irmulia @ 2007 06 14, 22:22)
Priglausiu pas jus  4u.gif


bigsmile.gif labai labai tau dėkui 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2007 06 14, 14:28)
g.gif

ir mačiau tokių įdomių , netaisyklingų formų mėlynų akmenukų (nu pavadinimas ant liežuvio galo ) su juodom siūlėm, gruoblėti, skersmuo  apie 4 cm, kaina be nuolaidos 12 lt.



Va , prisiminau - chrizokola :

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2007 06 15, 13:11)
Va , prisiminau - chrizokola :

user posted image


cia tiksliau yra ne gryna chrizoloka (nors daug kas taip vadina blink.gif ), o chrizokola su malachitu. nemaisyta chrizokola atrodo
taip

o cia visokios variacijos
tokia kaip ziurint i vandenyna is virsaus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 15 birželio 2007 - 14:27
šitos juodos širdelės gulėjo pas mane gal 4 mėnesius, kol atėjo joms įkvėpimas... bet rezultatu aš patenkinta, ką manot?
user posted image
Atsakyti
Labai gražūs thumbup.gif O aš rožinių niekur nepritaikau, jaučiu taip ir liks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 06 17, 17:38)
Labai gražūs thumbup.gif O aš rožinių niekur nepritaikau, jaučiu taip ir liks doh.gif

o kokios tos tavo rožinės? įdėk nuotrauką, grupiškai sugalvosim ką nors smile.gif
Atsakyti
Berods tu su tokiom esi darius irgi g.gif
Atsakyti
aj svarovskinės? tai jos tokio didumo ir gražumo, kad prie jų nieko daugiau ir nereik wink.gif nors šiaip dariau aš rožines be nieko, o raudonas su burbuliukais wink.gif pameni turbūt
Atsakyti
Aha, tokios pat svarovskio.
Atsakyti
Bea -faini auskarai wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif
Susivėriau štai tokį vėrinuką ant kojos (svarovskiai, užsegimas sidabaras)
user posted image
Vėriau ant valo (žilkos) ir nutrūko per vidurį, lyg būtų nukirptas, sakykit, ar gali būti, kad svarovskiai pjauna valą blink.gif ? Ant ko jūs veriat svarovskius g.gif ? Gal reiktų ant troselio bandyt, bet tada turbūt matysis g.gif , o gal ant silikoninio siūlo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gooda: 18 birželio 2007 - 09:32
Gal pravers
http://picasaweb.goo...abalorioslaalaa
Atsakyti