Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

Nu geras , tai gal ji netose bazėse buvo. blink.gif Gal yra Kaune kur nors kitur bazės? doh.gif Aš taip laukiau , kad ji grįžtų su visokiausiais gėriais. doh.gif
Atsakyti
Yra ten dar tokios bazės prie stoties, tik vargu ar jos veikia išvis g.gif man atrodo uždarytos jau keli metai.
Atsakyti
Reiks rytoj aiškintis kur ji iš tikrųjų buvo. doh.gif Lėksiu matyt pati į Kauną, bet tada kai savo akimis viską matai labai daug norų atsiranda ir piniginė gerokai nukenčia blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Bet aš abejoju ar ji anoj bazėj buvo, nes ne visi kauniečiai ir žino ją dar. Ir veikė ji kelis metus tik, prieš kokius 15 metų.
Gal tiesiog tingėjo ieškot arba pamiršo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2007 06 04, 20:44)
šiuo metu ten persitvarkymai kažkokie vyksta ir skyriai nedirba. Gal žinote kada pradės dirbti? g.gif

Tai gal visai ne toj galerijoj buvo?Cia eina kalba apie tuos "karoliukininkus" GELTONOSIOS galerijos 4 sandely,o remontuojami yra tokiais pat numeriais pazymeti VAKARINES galerijos sandeliai smile.gif Tai kad viskas dirba kaip ir visada rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(micra @ 2007 06 05, 09:31)
Tai gal visai ne toj galerijoj buvo?Cia eina kalba apie tuos "karoliukininkus" GELTONOSIOS galerijos 4 sandely,o remontuojami yra tokiais pat numeriais pazymeti VAKARINES galerijos sandeliai smile.gif Tai kad viskas dirba kaip ir visada rolleyes.gif

tikrai ax.gif juk tik viena pusė remnotuojama, o ne abi....
Atsakyti
Nu bet perėjau šeštadienį visą bazę, nemačiau jokio remonto, išskyrus, tai, kad prie įėjimų naujas parduotuves statys g.gif
Blyn ir pasitaikyk, tu man, kad šiandien konferencija man prie Ciklantos buvo, vėl piniginė pratuštėjo doh.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
mano mylimiausias akmuo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ziviliuke @ 2007 06 07, 16:23)
mano mylimiausias akmuo wub.gif  wub.gif  wub.gif


auskariukai grazus, bet sintetiniai akmenys man schmoll.gif -su naturaliu vaivorykstiniu menulio akmeniu -jie atrodytu dar grazesni ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 07 birželio 2007 - 17:49
QUOTE(bea @ 2007 06 03, 19:09)
Čia mano naujausi prie maudomo smile.gif na sezonas atėjo, gi reikia ir prie maudomo puoštis, ar ne?
user posted image



Sveikos merginos 4u.gif

retokai beužsuku, bet visgi sena liga grįžta biggrin.gif
Noriu patarimo - niekada nedariau auskarų, o norisi panašių į Bea darytus thumbup.gif .
Nusipirkau 4 kepurėles, 2 akmenukus ir kabliukus. Bet va, niekada tokių auskarų nedariau ir pasimečiau blush2.gif kaip juo suverti, kad tos kepurėlės laikytųsi, kai turiu tik po vieną akmenuką kiekvienam auskarui g.gif . Ty. kas turi prilaikyti tada kepurėlė iš apčios ? Kažkos biseriukas nelabai tiks ir be to per mažas pagal kepurėlės skylutę. Daryti teisiog kilputę ?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mano paskutiniai darbeliai ax.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Ir vėl kalnų krištolas wub.gif wub.gif wub.gif Pasaka wub.gif
Atsakyti