Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(justess22 @ 2007 06 04, 14:10)
labai norėjau pasmalsauti, kiek laiko užtrunka susiverti tokius auskariukus ir pakabuką? mirksiukas.gif  blush2.gif



QUOTE(Rudaakė @ 2007 06 04, 14:26)
jei turi visas priemones - tai labai greitai  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Monami, nugi nesupyk 4u.gif , bet auskariukų mėlyna-balta apatinis karoliukas nelabai gražiai pakabintas (kilputė kreivoka). Ir visas vaizdas tada nesižiūri blush2.gif
Atsakyti
Man labai gražūs viduriniai, bet pritariu, kilputes reikia dar pasitobulint wink.gif

o kiek trunka, hm.. na žiūrint kokio ilgio ir iš kiek kilputinių detalių (na supranti, kiek atskirų kilpučių) darai. Šiaip tikrai neilgai smile.gif max 10 min (15 jei ant galvos lipa vaikai), žinoma, jei koncepciją jau turi, jei dar tik dėliojiesi, tai gali laaabai ilgai užtrukt kol sudėsi, kad būtų gražu ir derėtų karoliukai. Tik po to jau dedi vielutę ir veri bei jungi.
Papildyta:
QUOTE(Demokratija @ 2007 06 01, 16:30)
Gal zinote ar vyksta kur nors biserio kursai?

radau smile.gif
Šeštadieniais 10-12val. Mokymo kursai.
I DALIS - pradedantiesiems: vėrimo ir lankstymo technikos,
II DALIS - norintiems pasitobulinti: pynimas.
Kursų ir mokymui skirtų medžiagų kaina - 50Lt.

UAB "Stiklė"
Kaipėda:
Didžioji Vandens g. 20 (šalia PC "Kiras")
Parduotuvės "Stiklė" darbo laikas:
I-V 11-19val.
VI 11-17val.

mob.Tel. +370 699 57141
e-paštas: info@stikle.lt

Vilnius - Birželio mėn.
Barboros Radvilaitės g. 5
Atsakyti
Šiandien buvau Mole Silver City, tai nerdau nei vieno patinkančio akmenuko doh.gif Kažkokie be ryšio, didžiuliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 06 04, 18:42)
Šiandien buvau Mole Silver City, tai nerdau nei vieno patinkančio akmenuko doh.gif Kažkokie be ryšio, didžiuliai doh.gif

jau ir pramonės maximoj silver citis yra ax.gif
Atsakyti
O geras, kasdien einu į tą Maximą beveik ir nepastebėjau smile.gif Oi negerai negerai čia šalia namų, gręsia katastrofa piniginei doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 06 04, 18:54)
O geras, kasdien einu į tą Maximą beveik ir nepastebėjau smile.gif Oi negerai negerai čia šalia namų, gręsia katastrofa piniginei doh.gif

o urmo bazėj pas tokią moteriškę neperki karoliukų?? pas ją žymiai pigiau blush2.gif
Atsakyti
Perku 4 sandėlyje, ten tam skyriuj Egipto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 06 04, 18:58)
Perku 4 sandėlyje, ten tam skyriuj Egipto ax.gif

aha, aš ir ten karts nuo karto prasisuku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(idommi @ 2007 06 04, 15:45)
Monami, nugi nesupyk 4u.gif , bet auskariukų mėlyna-balta apatinis karoliukas nelabai gražiai pakabintas (kilputė kreivoka). Ir visas vaizdas tada nesižiūri  blush2.gif



QUOTE(bea @ 2007 06 04, 16:45)
Man labai gražūs viduriniai, bet pritariu, kilputes reikia dar pasitobulint wink.gif

schmoll.gif tikrai nepykstu mirksiukas.gif smagu ir kritiką girdėti,o ne vien saldžius žodžius mirksiukas.gif
jie išvis kažkokie kreivi,tie balti karoliukai kažkokie kreivi doh.gif na neapvalūs schmoll.gif ir negražiai atrodo,kaip kreivi kad būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 06 04, 18:58)
Perku 4 sandėlyje, ten tam skyriuj Egipto ax.gif

Praeitą savaitę draugė važaiavo į Kauną aplankyti mamos tai paprašiau, kad man šį bei tą parvežtų iš Urmo bazių. Bet ji sako, kad šiuo metu ten persitvarkymai kažkokie vyksta ir skyriai nedirba. Gal žinote kada pradės dirbti? g.gif
Atsakyti
Nu nežinau, visi skyriai iki vieno dirba, pati šeštadienį ten dirbau. Tik lauke šiek tiek celofanu aptverta, nes planuoja naujas parduotuves.
Atsakyti